Autoda sadece organik gübre

booost

Yeni üye
Arkadaşlar selam bi auto macerasına daha başlıyorum bu sefer sadece Yosun , Humik , Güvercin , Koyun, Bıldırcın + CalMag (yumurta kabuğu değil bu sentetik olcak) gübrelerini kullanıcam. Piramit yaparak ilerlemeyi düşünüyorum. Konuyla ilgilenen varsa veya daha önce deneyen, buyursun konuşalım kankalar bu iş inanılmaz maliyetli ve verimli olabilir diye düşündüm.

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Olur olmaz diye birşey yok tabide benim kafamın almadı oranları nasıl ayarlarlıcaksın az versen gelişmez çok versen yanar artı nasıl ölçü ayarlıxan sıvı gübrelerde ml hesabı çizelgelerle ilerliyoz bazan hatta çoğu arkadaş çizelgede bile bitki yakıyo sen nasıl ilerlemeyi düşünüyosun

booost

Yeni üye
güvercin için 10. günde 200 ml şerbete 800 ml su ekleyerek , saf suyla suladıktan 1.5 gün sonra 1 lt olarak vermeyi düşünüyorum kanka. 10 gün sonrada 400 ml. çiçeklenmeye geçince önce yarasa 1 hafta sonra koyun 1 hafta sonra bıldırcın vericem son haftada flush. Ama bu oranları https://tohumsuz.com/threads/güvercin-gübre-şerbeti.5132/ burda ki arkadaşın bahsettiği şekilde aldım auto da yarı yarıya düşürdüm sadece. bilen arkadaşlar aydınlatırsa daha güzel olur.

ben de organikçiyim , youtube'da caligreen'i ve mr. canucks'ı ( just add water serisini ) aratırsan tam senin aradığın türden bilgileri bulabilirsin. bu saydıklarım fox farm ocean ve gaia green topraklarını kullanıyorlar , türkiye'de bildiğim kadarıyla bu kaliteli topraklara erişimimiz yok o nedenle ekstradan çaba harcamak lazım diye düşünüyorum. ben tozlaştırılmış muz kabuğu ( çiçeklenme döneminde ) , tahta külü ( çiçeklenmede ), kompost çayı ( solucan gübresi + sülfürsüz melas/pekmez kullanarak ) , tozlaştırılmış yumurta kabukları ( bitkiyi ekmeden önce toprağı hazırlarken ) ve ısırgan otuyla fermented plant juice ekliyorum , autoflowerlarda herhangi bir gübre eksikliği yaşamadım.

booost

Yeni üye
ben de organikçiyim , youtube'da caligreen'i ve mr. canucks'ı ( just add water serisini ) aratırsan tam senin aradığın türden bilgileri bulabilirsin. bu saydıklarım fox farm ocean ve gaia green topraklarını kullanıyorlar , türkiye'de bildiğim kadarıyla bu kaliteli topraklara erişimimiz yok o nedenle ekstradan çaba harcamak lazım diye düşünüyorum. ben tozlaştırılmış muz kabuğu ( çiçeklenme döneminde ) , tahta külü ( çiçeklenmede ), kompost çayı ( solucan gübresi + sülfürsüz melas/pekmez kullanarak ) , tozlaştırılmış yumurta kabukları ( bitkiyi ekmeden önce toprağı hazırlarken ) ve ısırgan otuyla fermented plant juice ekliyorum , autoflowerlarda herhangi bir gübre eksikliği yaşamadım.

kanka sende bu işi baya araştırmışsın tebrik ederim kanalları mutlaka izliycem peki bu oranlar hakkında bir bilgin var mı kafamı en çok kurcalayan oranlar kısmı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ** ********** ****** ********* ********** ***** ********* ********* **** hahahaha hahahaha ****** ********** **** **** *****
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
  • İstanbul İstanbul:
    ** **** *** *** ****** **
  • Night owl Night owl:
    ******* ** **** *** *** ****** **
  • Night owl Night owl:
    ** **** *** **** ** **** *** *** ****** **
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
    * ** ***** ***** ******* ****** ** ** ** hahahaha** ** *** ****** *** ***** ** ******
  • Night owl Night owl:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *** ******** ********* ******* **** hahahaha** *** ***** ******* ****** ** *******
    +1
  • muadip muadip:
    ***** *** *** ******* **** hahahaha **** ** ***** *** ******* *** ******
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ********** ********** ** ******* * ******* *** ****** ***** **** ********** ***** *** *** ******* **** hahahaha **** ** ***** *** ******* *** ******
  • Night owl Night owl:
  • muadip muadip:
  • Night owl Night owl:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** ******** ** ** **** ********* ********* hahahaha* ******* **** ********** *** ********* ******** ** ****** *** **** ******** ** ***** hahahaha**** ****** *****
  • Night owl Night owl:
    **** *** ******** ** ***** ******** ****** hahahaha*** *** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** ***** ***** hahahaha**** ****
  • İstanbul İstanbul:
    ***** * ****** hahahaha* ********* ********* ********* ********* *** **** ** ***
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ** ** ****** ******** *******