Auto pişmanlıktır

yıkamacı

Yeni üye
Autoflower acemi için pişmanlıktır
1 gram bile çıkacağını düşünmüyorum

BronzBaykus

Yeni üye
Auto acemiler için zordur ama pişmanlık değildir bence. Bende ilk growuma başlayacağım auto ile. Böyle bi durum olacağını sanmıyorum knka. Auto da toping acemiler için sıkıntılı ama en azında lst yapabilirdin. Sen direkt attım toprağa mevlam kayıra gibi bi iş yapmışsın gibi gözüküyor. Sanırım outdoor birde. Yanlış anlama knka ben usta kesinlikle değilim ama bu emeğe göre herşey gayet normal bence.

Kulagı Kesik

Kıdemli Üye
Kanka bu iş aldığın tohumdan tut yaşattığın strese kadar ince bı konudur ilk tercihleri auto olmamali yada iyi araştırıp öyle yapılmalı

szrlkrsii

Müptezel
Kanki auto üsengec isi aksine bilgin olsun temel ekipmanlarında veya yetiştirme seklinde bir yerde problem olmus olabilir.

Ben bildim bileli auto yapiyom at saksiya gec hic bi seyi yok catır catır da sömek yapiyolar

yıkamacı

Yeni üye
Kanki auto üsengec isi aksine bilgin olsun temel ekipmanlarında veya yetiştirme seklinde bir yerde problem olmus olabilir.

Ben bildim bileli auto yapiyom at saksiya gec hic bi seyi yok catır catır da sömek yapiyolar
O konuda haklısın kanka özellikle vurguladım acemi için pişmanlıktır yine auto yapıcam artılarını eksilerini gördüm şu şekilde bile ufak yerinden 1 kapak yaptım çorbacı sigaralarını 2 ye katlar genetik blue dream auto

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • H Heisenberg01:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha *** * ********** *** hahahaha * ***** ********** ** ******* ****** ********** hahahaha* *******
  • H Heisenberg01:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ** *** ********** ********** ********** ***** ****** ****** ****** ******* ****** ****** *** **** ********* *** ****** **** **** * *** * *****
  • H Heisenberg01:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* *** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • H Heisenberg01:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ** ******* *** *** **** *** ***** ****** ****** ********** ***** ******* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* *** hahahaha** *****
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ****** ******* ** *** ********* **** **** ******* ****** ********* *********
  • H Heisenberg01:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** **** **** ** ****** **** **** **** ** *** ********* ****** ***** hahahaha ****** hahahaha ****** *** **
  • köksalbaba köksalbaba:
    hahahaha **** ****** ******* ******* ***** ****** ********* ** ** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha*** ******* ***
  • Night owl Night owl:
    ******** ** ******* ***** ******** ***** ****** ** **** **** ** ****** **** **** **** ** *** ********* ****** ***** hahahaha ****** hahahaha ****** *** **
  • E ErdemRS6:
    ****** *** **** ** ***** ****** *
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: *** **** ***** ******* ****