Auto Orange Bud / 150w QB (Güncel)

• Konbuyu başlatan Üye silindi 25538
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 25538

Guest
Auto Orange Bud Günlüğüm.
150 Watt Samsung Quantum Board Led
Advenced Nutrients Gübre
Light Mix Toprak
3 Galon Bez Saksı
2 Adet 12cm iç fan
1 Adet 12 cm çıkış fanı

18 SAAT IŞIK VERİLİYOR
3. HAFTA TOPPİNG YAPILDI
ÇİÇEĞE GİRDİĞİ GÜN YAPRAK DÖKÜMÜ YAPILDI.
ÇİÇEKLENMENİN 3. HAFTASI TEKRAR YAPRAK DÖKÜMÜ YAPILDI

HATALARIM ÇOK OLDU, FAKAT YİNE DE İYİ GÖRÜNÜYOR.

ÖNERİLERİNİZİ VE SORULARINIZI BEKLİYORUM.

İLK HAFTA

2. HAFTA

3. HAFTA

4. HAFTA

5. HAFTA

6. HAFTA

7. HAFTA

8. HAFTA

9. HAFTA

10. HAFTA

Moderatör tarafında düzenlendi:

XaviNossa

Yeni üye
Knk duvardaki folyalar yapışkanlımı ? Nerdrn aldın öylse markası nedir ? Bide kaç saksı var kabinin ölçüleri nedir

Ü

Üye silindi 25538

Guest
Knk duvardaki folyalar yapışkanlımı ? Nerdrn aldın öylse markası nedir ? Bide kaç saksı var kabinin ölçüleri nedir
Hediye paketi olarak kullanılan janjanlı ambalajların arkası. Bant ile tutturdum. Güzel bişi bulamadığım için kullanıyorum. Ortalama performans veriyor, bilgin olsun. Normalde 2 saksı var. 3 galondan. 2 çiçeğim hariç diğerlerini yok gibi büyütüyorum. 2si dışında doğru açıdan ışık alan yok.
Kullanılabilir alan 60*60cm

Ü

Üye silindi 25538

Guest
Kanka bide gübrelerden memnunmusun?
Ph perfect micro, grow, bloom, b52, wodoo juice, candy, nirvana, big bud, overdrive, calmag
Bunlar var çok memnunum. AN nin, arkadaşımda veg A-B bloom A-B var. Oda memnun. Ama fiyatları çok uygun değil AN serisinin.

Ü

Üye silindi 31138

Guest
Hediye paketi olarak kullanılan janjanlı ambalajların arkası. Bant ile tutturdum. Güzel bişi bulamadığım için kullanıyorum. Ortalama performans veriyor, bilgin olsun. Normalde 2 saksı var. 3 galondan. 2 çiçeğim hariç diğerlerini yok gibi büyütüyorum. 2si dışında doğru açıdan ışık alan yok.
Kullanılabilir alan 60*60cm
Kolay gelsin bol hasatlar dilerim.Kabin sanırım bez ? Havalandırmaları nasıl döşedin.kaç m3 kullandın. Ve sponsordan mı aldın Havalandırmayı ayrıca koku var mı ? Aynı ölçülerde 400w xyo led ile 2 saksı yapmak istiyorum kabine boşa para kaptırmayalım :)

Ü

Üye silindi 25538

Guest
Kolay gelsin bol hasatlar dilerim.Kabin sanırım bez ? Havalandırmaları nasıl döşedin.kaç m3 kullandın. Ve sponsordan mı aldın Havalandırmayı ayrıca koku var mı ? Aynı ölçülerde 400w xyo led ile 2 saksı yapmak istiyorum kabine boşa para kaptırmayalım :)
Kabin yok wc grow yapıyorum. iç fanlar duvara monte, 2 bitkiye hafif esinti yapıyor. özel bir fan değil. internetten sessiz çalışan fanlardan aldım. Bilgisayar fanının 2 kat büyük hali. koku baya var. filtrem yok. Yine internetten ernet diye geçen wc kokuları var. 3 adet asınca içeriye ortam kokusu güzelleşiyor, fakat tam olarak kesmiyor. Karbon filtre yapmayı düşünüyorum kendime. Tekniğim ve el becerim iyidir.

Dostum bitkilerin nasıl bu kadar Hızlı büyüyor benim bitkiler 23. gündeler senin bitkilere bakıyorum daha büyük nerede hata yapıyorum ki?

Ü

Üye silindi 25538

Guest
Dostum bitkilerin nasıl bu kadar Hızlı büyüyor benim bitkiler 23. gündeler senin bitkilere bakıyorum daha büyük nerede hata yapıyorum ki?
Kardeşim bitkilerine baktım, biraz ufak kalmışlar. Sanırım dışarda yetiştiriyorsun. Acaba gün içinde yeterli saaatte ışık alamıyor olabilirmi?
Gölgelikte kalıyor, güneş tam vuramıyor olabilir mi?. Şuanda akdenizde dışarda olan bitkiler baya hızlı gelişiyor çünkü.

herşey doğru ama az önce moderatör stretch dönemine geçtiğinde boya hızlı vereceğini söyledi belkidebu aşamada biraz panik yaptım. Bekleyip gelişmeleri göreceğiz :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Keyifcihtiyar:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready*
  • O Omnibuw:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready* ***** ****** ***** ******* ***** **** ** **** ***** *********** **** ***** dready**** *** ** ***** ***** ********** *** ********** ********* ****** ***** ****** ********* **** ******* ******* ******** **** ****** ********* ****** **** ****** ****** **** ********* ** *** ****** ***** ******** ** ********** ***** *********** *** **** *** **** *** * ***** **** *********** ********* ********* ******* ***** ******** *** ******* ***** **** dready** ** *********** **** ********
    O Omnibuw: ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* *****...