auto dan çıkan tohum.

Hoca666

Müptezel
kankalar merhaba. benim döllenmediğinden emin olduğum autolardan tek tük tohumlar çıkıyo olgunlaşmış halde. eksem yeşerir mi? döllenmemiş tavuk yumurtasından civciv çıkmıyo mesela :)) deneyen var mı?

Hoca666

Müptezel
Kacinci gun kestin konu accakdin bitince oyle konusmustuk :)
doğru diyon kanka. hatırlıyom. ot beni çok bozdu üşeniyorum :)) valla kanka ben pistiller iyice kızarana kadar bekledim. hatta bi hafta belki daha fazla öyle gitti. geneli dumanlı çok az saydam yüzde 10 civarı da cbd vardı. bi de ben sömekleri kurutmaya odaklanmayıp dallarla astım. dallardan beslenmeye devam etti. ama memnunum. gece güzel uyutuyo. gündüz çok dinç ve mutlu uyanıyorum. ayık kafası bile güzel. trip kafası sevmiyorum ben.

RaVeN67

Yeni üye
autodan çıkan tohum photo olur eke bilirsin bende de oldu ve ektim gayet güzel illerliyorlar oldukça büyüdüler ve şuanda çiçeklenmenin ortasındalar hepside dişi çıktı sorun gözükmüyor bol hasatlar dilerim

Hoca666

Müptezel
autodan çıkan tohum photo olur eke bilirsin bende de oldu ve ektim gayet güzel illerliyorlar oldukça büyüdüler ve şuanda çiçeklenmenin ortasındalar hepside dişi çıktı sorun gözükmüyor bol hasatlar dilerim
eyw kanka söylediğin ii oldu. autonun yanına atacaktım. auto çiçeğe girdikten sonra atarım yanına artık.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    gorilladam gorilladam: **