Auto Bluedream 104. gün (güncellendi)

Nemesis4

Kıdemli Üye
İlk growumdaki sigara güzeldi. Ben beğendim. Güzel vakit geçirten eğlenceli bi sigaraydı. Sanırım öncekini biraz erken kesmiştim acemilikten. Şimdi tam bekleyip acele etmeden zamanında kesicem. Bu farklı mı olacak bakalım. Ama şöyle bişey söylemek istiyorum. Forumda bluedream diye açılan konulardaki çiçekler benimkinden farklı sanki. Acaba bluedream değil mi diye düşünüyorum Arada :D
Valla knka hadi bakalım bende başlıyorum bu hafta kafasini merak ediyorum sativa veya indica biraz amber görünce keserim diye düşünüyorum knka resim varmiki bakmak lazim

CubeHaze

Üye
patron neden 90 gün sürdü ki peki bende de blue dream var o kadar süre sürmemesi lazım bloomu dayıyorum şimdilik girer diye çiçeğe 22. günde
Kanka neden uzun sürdüğüyle ilgili bi fikrim yok. Çiçeğe 40. Günde falan girdi. Önceki growda TaNg çizelgesi uyguladım. Başlangıçtan itibaren bloom veriyordum. Bu growda grow AB aldım ve çiçeğe girene kadar onu verdim. Gelişmesi daha güzel oldu. O yüzden veg dönemindeyken bloom yerine grow kullansan daha iyi olur.

CubeHaze

Üye
Bugün son gübreli sulamasını yaptım. Flusha başlayacağım toprak kuruduktan sonra. Fotoğraflarda sizce ne durumda yardımcı olabilir misiniz. bi tane fotoda 2-3 tane amberimsi gördüm gibi. @Kanka

Ü

Üye silindi 20768

Guest
kankalar Tang çizelgesindeki gübrelerin içeriği değiştiği için çizelgenin artık geçersiz olduğunu söylemiş.

Ü

Üye silindi 23640

Guest
Bencede en az 10 gün kanka daha fan yapraklar bile yemyeşil
merhaba kanka hasat zamanı fan yapraklarının yeşil olmaması mı gerekli fan yaprakları yeşilken neden hasat edilmez biraz açarsan sevinirim benimde eli kulağında bir kızım beklemede yapraklarda yem yeşil

merhaba kanka hasat zamanı fan yapraklarının yeşil olmaması mı gerekli fan yaprakları yeşilken neden hasat edilmez biraz açarsan sevinirim benimde eli kulağında bir kızım beklemede yapraklarda yem yeşil
Kanka hasat zamanı o üstündeki yaprak ve sömekler de kıllar varya trikom deniyor ona büyütec veya mikroskop yardımıyla bak rakı seklinde ise o su damlası gibi gözükür büyütec ile yüzde 70 80 o renkte olması gerek ve 2veya 5 gün icinde hasat edebilrsn o sekilde gördükten sonra büyük yaprakların sararma olayı da su sekilde sonlara dogru bitki oradaki besinleri de yer ve o yapraklar sararır dokununca düser direk o seviyeye gelmesi lazım suan bitkinin o yaprakları gayet diri duruyor artı sen trikomları atmıssın ve geneli beyaz degil seffaf gibi oluyor iyi Bi büyütec al yansıma yapmıs beyaz gibi duruyor ama cogu seffaf benim gördüğüm kadar

Ü

Üye silindi 23640

Guest
Kanka hasat zamanı o üstündeki yaprak ve sömekler de kıllar varya trikom deniyor ona büyütec veya mikroskop yardımıyla bak rakı seklinde ise o su damlası gibi gözükür büyütec ile yüzde 70 80 o renkte olması gerek ve 2veya 5 gün icinde hasat edebilrsn o sekilde gördükten sonra büyük yaprakların sararma olayı da su sekilde sonlara dogru bitki oradaki besinleri de yer ve o yapraklar sararır dokununca düser direk o seviyeye gelmesi lazım suan bitkinin o yaprakları gayet diri duruyor artı sen trikomları atmıssın ve geneli beyaz degil seffaf gibi oluyor iyi Bi büyütec al yansıma yapmıs beyaz gibi duruyor ama cogu seffaf benim gördüğüm kadar
anladım kanka çok teşekkürler

CubeHaze

Üye
şu anda flush'a geçmedim. Son gübreli sulamasını yaptım. Yaprakların henüz yeşil olması bu sebepten olabilir mi? Flush atınca toprak gübreden arınacağı için mecburen yaprakları kullanacak diye düşünüyorum. Yanlışsam düzelt lütfen tecrübesizliğimden soruyorum. Ben de biraz şeffaf olduğunu düşünüyorum o yüzden bi 10 güne flushı yayıp sonra kesmeyi planlıyorum.

Ü

Üye silindi 14517

Guest
İlk growumdaki sigara güzeldi. Ben beğendim. Güzel vakit geçirten eğlenceli bi sigaraydı. Sanırım öncekini biraz erken kesmiştim acemilikten. Şimdi tam bekleyip acele etmeden zamanında kesicem. Bu farklı mı olacak bakalım. Ama şöyle bişey söylemek istiyorum. Forumda bluedream diye açılan konulardaki çiçekler benimkinden farklı sanki. Acaba bluedream değil mi diye düşünüyorum Arada :D
:D:D:D

şu anda flush'a geçmedim. Son gübreli sulamasını yaptım. Yaprakların henüz yeşil olması bu sebepten olabilir mi? Flush atınca toprak gübreden arınacağı için mecburen yaprakları kullanacak diye düşünüyorum. Yanlışsam düzelt lütfen tecrübesizliğimden soruyorum. Ben de biraz şeffaf olduğunu düşünüyorum o yüzden bi 10 güne flushı yayıp sonra kesmeyi planlıyorum.
Kanka 10 bilemedin 15 pstiller sararmış ama tricomlarında beyaz cok gibi geldi bana

CubeHaze

Üye
Selamlar kankalar,

104. güne geldi. Flush attım dün. 1 hafta sonra kesmeyi planlıyorum. Sizce ne durumda trichomelar. Yorumlarınızı esirgemeyin @Ripley'sOG @Redline. s1000rr @Kanka

Tonymontona44

Yeni üye
Selamlar kankalar,

104. güne geldi. Flush attım dün. 1 hafta sonra kesmeyi planlıyorum. Sizce ne durumda trichomelar. Yorumlarınızı esirgemeyin @Ripley'sOG @Redline. s1000rr @Kanka

Kanka hasat ettin mi kaç gr aldjn kafa raporu paylaşabilirmisin

CubeHaze

Üye
Kanka hasat ettin mi kaç gr aldjn kafa raporu paylaşabilirmisin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Merciless:
  • İstanbul İstanbul:
    ** *** **** *
  • M Merciless:
  • G GaribanMüptezel:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • G GaribanMüptezel:
  • G GaribanMüptezel:
    dready**********
  • G GaribanMüptezel:
    ******* **** *** ******* ***** ******** ****** ***** ********** ****** **** ******** ******** *** ********** ******** ********
  • İstanbul İstanbul:
    dready**********
  • G GaribanMüptezel:
    ** ******** *** **** **
  • İstanbul İstanbul:
  • M Merciless:
    dready********** ***** ** ********
  • G GaribanMüptezel:
    ***** * ***** ***** **** ** ******** ****** ********* ******* ******** ******** ***** **** ****** ********** ********* **********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • M Merciless:
    dready********** ***** ** ********
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ********* *** ********** *** ****** ***** ******* **** *** ******* ****** ******** ******** *****
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ********** * ******** ******* ****** ****** **** ******** ***** dready********** ***** ** ********
  • G GaribanMüptezel:
  • G GaribanMüptezel:
    ********* ***** ********* ******** ** ***** ****** ** *** ****** ********** ****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ******** ***** *** *********** ***** ** ******** dready****** ***** ********* ******** ** ***** ****** ** *** ****** ********** ****
    İstanbul İstanbul: ****** ******** ***** *** *********** ***** ** ******** dready****** ***** *********...