Auto Bluedream 104. gün (güncellendi)

CubeHaze

Üye
Arkadaşlar selamlar,

93. Gününde olan 1 tane Auto BlueDream bitkim var. 1 Haftadır Overdrive veriyorum. Aşağıya trichome ve bitkinin fotoğraflarını bırakıyorum. Sizce hasata ne kadar var. Overdrive'i ne zaman bırakıp flusha geçmeliyim? Bir de tahmini kaç gr hasat alırım yardımcı olabilecek ustalarımdan yorum bekliyorum. Herkese bol dumanlı hasatlarrr

Ü

Üye silindi 22426

Guest
mesela kankam 93 gün auto bitki için fazla değil mi? Üzerinde ki tecrübelerini aktarabilir misin ? 2 güne auto bluedreamları patlatacağım bende :)

CubeHaze

Üye
mesela kankam 93 gün auto bitki için fazla değil mi? Üzerinde ki tecrübelerini aktarabilir misin ? 2 güne auto bluedreamları patlatacağım bende :)
Kanka bu 2. growum. ilk grow da 105 gun falan surmustu 2 adet yetiştirmiştim ilkinde. Neden bilmiyorum ama bana da uzun geliyo. streste yaşatmadım aslında. topping falan yapmadım. Sadece bitki vegden cicege girerken ısıgım patladı. 1 hafta falan 100wat cob altında kaldı belki o uzatmıştır suresını

ayenaxrg

Üye
Sponsordanmi aldin knk güzel gorunuyo daha rakı gibi olmamış içleri 1 hafta sonra flush basla 3 haftayada tek tük amberlesir benimde blue dream 55 gün girdi çiçeğe seninki kaçıncı gün girdi ?

CubeHaze

Üye
kanka ben buna photo diye baktım. normal şartlarda bu kadar uzun sürmemesi gerekir auto hasat süresinin. ancak hala şeffaf duruyor gibi geldi bana trikomlar.
Gübrelerim nem havalandırma falan her şey burada ogrendıgım gibi yapıyorum. Uzamasının nedenini bende çözemiyorum. Başkaları 70-80 günde hasat ediyor ben beceremedim bi türlü

Kanka

Administrator
Yönetici
1 sulama daha sonra flushı 3 e boldugunu varsayarsak kafadan 18 20 gun falan flush ı hızlıca aradan çıkar bence 1 hafta sonra amberler olcak o zamanda kesersın

Bitkinde besik yanması var moruk. Yapraklarin yikari kivrilmasi uclarinda kirmizilik hasat vakti yaklaşmasına ragmen yemyeşil... Flush at. C

CubeHaze

Üye
Bitkinde besik yanması var moruk. Yapraklarin yikari kivrilmasi uclarinda kirmizilik hasat vakti yaklaşmasına ragmen yemyeşil... Flush at. C
Bitkinin son zamanlarına geldiğimde o kadar yanık olmasını biraz bilerek yapıyorum. O kadarı sıkıntı degil. Çiçeğin ortalarında vegde falan olsa flush atardım da zaten bi sulama sonra flusha geçip kesicem.

Arkadaşlar selamlar,

93. Gününde olan 1 tane Auto BlueDream bitkim var. 1 Haftadır Overdrive veriyorum. Aşağıya trichome ve bitkinin fotoğraflarını bırakıyorum. Sizce hasata ne kadar var. Overdrive'i ne zaman bırakıp flusha geçmeliyim? Bir de tahmini kaç gr hasat alırım yardımcı olabilecek ustalarımdan yorum bekliyorum. Herkese bol dumanlı hasatlarrr

Dostum büyüteç ne kullanıyorsun link atarmısın sana zahmet alalım ondan, güzel cekmis

CubeHaze

Üye
Knkam kafasi nasil bende aldim bludream
İlk growumdaki sigara güzeldi. Ben beğendim. Güzel vakit geçirten eğlenceli bi sigaraydı. Sanırım öncekini biraz erken kesmiştim acemilikten. Şimdi tam bekleyip acele etmeden zamanında kesicem. Bu farklı mı olacak bakalım. Ama şöyle bişey söylemek istiyorum. Forumda bluedream diye açılan konulardaki çiçekler benimkinden farklı sanki. Acaba bluedream değil mi diye düşünüyorum Arada :D

elchavoo

Üye
patron neden 90 gün sürdü ki peki bende de blue dream var o kadar süre sürmemesi lazım bloomu dayıyorum şimdilik girer diye çiçeğe 22. günde

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!