Auto Blue Dream 45. Gün (Bloom 15. Gün)

higthead

Jolly Green
Dostum her bıtkı aynı gelısmez 14 tanesınden bırakta 2 tanesı gerıden gelsın ama bu 2 tanesı cok ınce uzun buyutmussun someklerın ınce uzun dolucak sıkıntı yok devam.

Cuhara

Müptezel
Dostum her bıtkı aynı gelısmez 14 tanesınden bırakta 2 tanesı gerıden gelsın ama bu 2 tanesı cok ınce uzun buyutmussun someklerın ınce uzun dolucak sıkıntı yok devam.
he tamam o zaman ben acaba photo mudur falan diye düşünmüştüm de geriden gelsin problem değil, uzun olmasının sebebide LST yapamadım bunlara bodur oldukları icin bunlarda böyle olsun eyw. kankam

higthead

Jolly Green
Dostum eger ısık yansımasından beyazlıkları gormuyorsam bıtkın zaten bloom a gecmıs. Sen o 2 bıtkıne baktıgında dal aralarında ve ust someklerde beyaz pıstıl goruyormusun?

Cuhara

Müptezel
Dostum eger ısık yansımasından beyazlıkları gormuyorsam bıtkın zaten bloom a gecmıs. Sen o 2 bıtkıne baktıgında dal aralarında ve ust someklerde beyaz pıstıl goruyormusun?
pistil var hatta 2 hafta önce diğerleriyle beraber pistiller göründü ama devamı gelmedi, diğerleri sömeklendi bunlar hala pistil

Cuhara

Müptezel
Kanka bloomda 3. haftayı bitirdim. Bugün gübreli sulama yaptım ve budadım biraz sence olmuş mu ? @higthead

Budanan kısım;

Budanmayan kısım;

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Öncelikle özür diliyor ceketimin düğmelerini ilikliyorum. Eline sağlık bol hastalar küzel kafalar. Harikalar. Bişi diyemedim.

higthead

Jolly Green
Dostum Maşallah ellerine kollarına sağlık çok güzel olmuş. Dallar birbirine çok yakın Dalları saga sola açman lazım. Her dalın orta kısmından ipi geçir dalın hemen alt hizasındaki saksına delik aç ipide ordan geçir ve gererek dalları saga sola aç. Hem boydan 4-5 cm kısalıcaklar hemde dalların açılıcak daha iyi ışık alıcak. Yerine göre dalları açarsan tadaından yenmez biraz uğraştırcak ama değer.

Cuhara

Müptezel
Dostum Maşallah ellerine kollarına sağlık çok güzel olmuş. Dallar birbirine çok yakın Dalları saga sola açman lazım. Her dalın orta kısmından ipi geçir dalın hemen alt hizasındaki saksına delik aç ipide ordan geçir ve gererek dalları saga sola aç. Hem boydan 4-5 cm kısalıcaklar hemde dalların açılıcak daha iyi ışık alıcak. Yerine göre dalları açarsan tadaından yenmez biraz uğraştırcak ama değer.
Peki dostum çok teşekkür edeirm

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K kushuchtu:
    **** ******* ** hahahaha ***** ********* ***** ****** ***** *** ***
  • K kushuchtu:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ** ** ****** ********* ***** *** ** *** ***** ** ** ********** **** ** ** ** ********** ********* hahahaha ***** ***** ******* ***** *** *** **** ********* ***** ********* ***** **** hahahaha***** *** hahahaha* **** * ******
  • K kushuchtu:
    ** ** ****** hahahaha ******** ***** ******** *********
  • kkush kkush:
    ***** ********** hahahaha******* hahahaha** **** **** hahahaha ***
    +1
  • buddha buddha:
  • K kushuchtu:
    hahahaha ******** ** ***** ****** ***
  • K kushuchtu:
    ******** **** hahahaha* ***** ********
  • buddha buddha:
  • Night owl Night owl:
    **** *** * ********* ****** ****** ******** ********* ******** ********** ***** * * ****** **** **** ****** ******** ** ***** **** ** ** ******* ** ****** ********* *** ******* ****** ****** ****** * ** ******* ****** ******** ***** ****** ********** ******** ******* *** ********* ********* * * * * ***** ***** **** ** ******** ******** ******
  • K kushuchtu:
  • buddha buddha:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** hahahaha ******** *** *** **** *** ****** ******* * ***** ****** *** ***** ***** **** ** ****** ********** ******** ****** hahahaha** ******* ******** ********* ******** **** ***** ***** ******** ********* ********* ********** ****** ***** *** **** **** ***** ***** **** ******* * ****** ** ** ****** ********* ***** *** ** *** ***** ** ** ********** **** ** ** ** ********** ********* hahahaha ***** ***** ******* ***** *** *** **** *********
    +1
  • K kushuchtu:
  • Night owl Night owl:
    **** ****** ****** *** ****** ****** ****** ******* * ** ***** ****** ********** ******* ** ** ********** ***** **** ********* ********* * * * * ***** ***** **** ** ******** ******** ******
  • buddha buddha:
    hahahaha *** ********
  • kkush kkush:
    ** ** *** *** * hahahaha** ***** ** *** *** * **** ********* ***** ** ** ****** ***** ********* hahahaha****** *** * ********* ****** ****** ******** ********* ******** ********** ***** * * ****** **** **** ****** ******** ** ***** **** ** ** ******* ** ****** ********* *** ******* ****** ****** ****** * ** ******* ****** ******** ***** ****** ********** ******** ******* ***
    *** hahahaha* hahahaha ****** ******* ******* ****** ***** ********** ******* ****** *
  • buddha buddha:
    *** ****** *** hahahaha ***
  • K kushuchtu:
    *** ***** ********* ** **** **** ****** ********** ********* ********* ***** *****
  • Night owl Night owl:
    ********** * ******* ***** ******* ***** ***** ****** ********** ******* **** ******** ******** ********** ******* **** ** ** *** *** * hahahaha** ***** ** *** *** * **** ********* ***** ** ** ****** ***** ********* hahahaha**
  • kkush kkush:
  • K kushuchtu:
    ********** ** ** ***** ***** ***** **** ********** ********* * ***** ****** *** ********** ******** ** ******** *** ******** *** ****** ****** ******* ***** ********** ******
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ******* ****** ** **** **** hahahaha ***
    Tarzan450 Tarzan450: ******* ****** ** **** **** hahahaha ***