Auto Blue Dream 45. Gün (Bloom 15. Gün)

Cuhara

Müptezel
Son düzenleme:

Mordecai

Moderator
ışık yetersiz gibi bro sömekleri şişirmek istiyorsan bence ekleme yap.
sıcaklık değerleri nasıl quantumboard ısınma yapıyor mu ?

Cuhara

Müptezel
ışık yetersiz gibi bro sömekleri şişirmek istiyorsan bence ekleme yap.
sıcaklık değerleri nasıl quantumboard ısınma yapıyor mu ?
son zamanlarda ortalama 26 derece kabin sıcaklıgı. ısınma problemim yok. Ama ışık ekleyemem hem maddiyattan hemde kabinde başka ışığa yer yok

higthead

Jolly Green
Dostummmm bıdahakı grow bıtkını bukadar uzatma cunku ınce uzun gıden bıtkı somekler cok ınce uzun olur. 700w qb ise ısık yeterlı dostum. Nem olayına takılma senın fanların 7-24 calıssın ve vantılerın calıssın ıcerıdekı hava sabıt kalmasın sorun olmaz.

Cuhara

Müptezel
Dostummmm bıdahakı grow bıtkını bukadar uzatma cunku ınce uzun gıden bıtkı somekler cok ınce uzun olur. 700w qb ise ısık yeterlı dostum. Nem olayına takılma senın fanların 7-24 calıssın ve vantılerın calıssın ıcerıdekı hava sabıt kalmasın sorun olmaz.
teşekkür ederim kankam.

Hasatın bol olsun kanka, güzel gözüküyorlar. Aynı genetik auto bloom 26. gündeyim hala trikomlar gözükmüyor benimkinde, diğerleri de photo çıktı :/ kabin sıcaklığı ışık açıkken 29-30 civarıydı balkona aldım yine aynı şekilde. Senin ne zaman gözükmeye başladı trikomlar biliyor musun?
@higthead üstad eğer sıcaklığı düşüremezsem trikomların hiç oluşmama şansı var mı? Başladığından beri hep bu sıcaklıklarda devam etti, birileri bitki büyüdüğü sıcaklığa kendini endeksler demişti.

Cuhara

Müptezel
Hasatın bol olsun kanka, güzel gözüküyorlar. Aynı genetik auto bloom 26. gündeyim hala trikomlar gözükmüyor benimkinde, diğerleri de photo çıktı :/ kabin sıcaklığı ışık açıkken 29-30 civarıydı balkona aldım yine aynı şekilde. Senin ne zaman gözükmeye başladı trikomlar biliyor musun?
@higthead üstad eğer sıcaklığı düşüremezsem trikomların hiç oluşmama şansı var mı? Başladığından beri hep bu sıcaklıklarda devam etti, birileri bitki büyüdüğü sıcaklığa kendini endeksler demişti.
kanka bloom 10. günde trikomlar görünmeye başladı 14 tanesinde ama 2 tanesi geri kaldı onların problemi ne çözemedim hala

Ajdar

Yeni üye
blue dream nispeten sıcağı tolare edebilen bir strain, 30 derecede sıcakla alakalı çok problem yaşamazsın.

ben de bakmıştım bd, iyice araştırmıştım oradan biliyorum.

Cuhara

Müptezel
blue dream nispeten sıcağı tolare edebilen bir strain, 30 derecede sıcakla alakalı çok problem yaşamazsın.

ben de bakmıştım bd, iyice araştırmıştım oradan biliyorum.
çok şükür yüksek nemden başka bi problemim yok şuan sıcaklık problem olmaya başlarsa bi çözüm buluruz, teşekkür ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    ***** ******* * **
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    ********* *********** dready **** ***** ******** **** ** *
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    *********** *** **** ***** ***** dready** *** *** ****** ******** ***** *****
  • kkush kkush:
    *** dready*********** *********** dready **** ***** ******** **** ** *
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    +1
  • kkush kkush:
    +1
  • E ErdemRS6:
    *** dready** ********* ******* ******* * ******* **********
  • kkush kkush:
    *** **** ********** ******** ***** ******** **** dready** ******* ******* * ******* **********
    +1
  • E ErdemRS6:
    *** **** ********** ******** ***** ******** **** ***** ******* **** ***** *******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    +1
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    dready**********
  • kkush kkush:
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    dready**********
  • kkush kkush:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    dreadydready***** **** ********* ******* ***
  • E ErdemRS6:
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ** ******** ****** ******* *** dready** *** *** ****** ******** ***** *****
    tanrınınesrarı tanrınınesrarı: ** ******** ****** ******* *** dready** *** *** ****** ******** ***** *****