Auto blue dream 32. Gün tavsiye ve yorum

Bırak ceksın bedava gubre topragın kurugunda yapraklara degıl cıceklere odaklan fosfor potasyum zamanı sımdı kullandıgın potasyum ve fosfor gubrende azda olsa azot ve mıcrolar vardır çiçekte ılk uc haftayı bosa gecırme
Kankam biobizzin gübreleri var elimde tabloya göre pik seviyesinde uyguluyorum besinsiz bırakmıyorum şimdiden teşekkürler yorumlarınız için

Maho1221

Üye
Merhaba bisey soracaktim 750 cob kulanıyorum demişsin elektrik faturana kaç para yansıyor bende 200 cob var 250 ye yakın fazla geliyor faturama neden öyle olur şimdiden teşekkürler

Merhaba bisey soracaktim 750 cob kulanıyorum demişsin elektrik faturana kaç para yansıyor bende 200 cob var 250 ye yakın fazla geliyor faturama neden öyle olur şimdiden teşekkürler
Geçen ay 20 günlûk kullanım bedeli 350 geldi bu tam ay zamlarla inan ne olur bende bilmiyorum geçen sene ortalama 450 500 civarı geliyordu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
    ***** ***** hahahaha** *** ******** ** *** ******** ****** hahahaha hahahaha*** **** ******** ***** hahahaha**** ***** ***** *** ********** ***
  • kkush kkush:
    ****** *** ********* ********** ******* ******** hahahaha******** hahahahahahahaha**** ******* hahahaha*** ** ***** ********** *****
  • E ErdemRS6:
    ***** ****** ********* ***** ***** *** hahahaha ******** ******* ***** ******* *** ********** ******** ******* ***** ********** ****** ******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • E ErdemRS6:
    hahahaha ***** ******** hahahaha** ***** **** ******** ****** * ******* ** **** ******** *** **** hahahaha* *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ******* * ***** hahahaha
  • kkush kkush:
    ******* **** ******* ******* * ***** hahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Mordecai Mordecai:
    ****** **** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • kkush kkush:
    hahahaha **** ******* **** ***** *********
  • kkush kkush:
    *** ******** **** hahahaha hahahaha** ******** ***** *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ********* hahahahahahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • E ErdemRS6:
    ** ***** ***** ******* *** **** ***** *** **** ***** * ********** ******* ********* ****** hahahaha* ******** ** ******** ***** ********** ******* ****** ****** ***** ******* ****** ******* **** * ***** *** ** ********* ********* ********* ******* ******** **** ********** ********** ******** * ***** ***** ******* ****** * ***** ******* *** ******* hahahaha** ******** ******* hahahaha
  • E ErdemRS6:
    *** **** ****** ***** ** ***** *** hahahaha**
  • kkush kkush:
    *** ** ** ******* ********** ***** **** ***** ***** ******* *** **** ***** *** **** ***** * ********** ******* ********* ****** hahahaha* ******** ** ******** ***** ********** ******* ****** ****** ***** ******* ****** ******* **** * ***** *** ** ********* ********* ********* ******* ******** **** ********** ********** ******** * ***** ***** ******* ****** * ***** ******* *** ******* hahahaha** ******** ******* hahahaha
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    ****** ** ***** hahahaha **
  • kkush kkush:
    *** ****** ********** *** ***** ******* ****** ******* **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** ** ******* ********** ***** **
  • E ErdemRS6:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** ******** ********* hahahaha* *** ******* ********* ***** ******** ****** ***** hahahaha***** ********** ***** ****** **** ***** hahahaha*****
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    * *** * **** ***** **
    kkush kkush: * *** * **** ***** **