Auto blue dream 32. Gün tavsiye ve yorum

Herkese merhabalar 3x auto blue dream kızlarımın 30 ve 32. günlerindeyim kızlarım çiçeğe gireli 8 gün oldu 750 watt cob LED altında bakıyorum nem 50 60 arası değişiyor biobizz in gübrelerini kullanıyorum son gübrelememde gübreyi biraz fazla kaçırdım sanırım yaprak uçlarından kendini belli etti hemen toparladım sizce nasıl görünüyorlar çiçekte veya kızlara baktığınızda vericek tavsiyeleriniz varsa çok sevinirim.

Ü

Üye silindi 27771

Guest
@Cigersiz 3 kg sigara cikar burdan

kanka 60 cm falan yap birazdaha strech yapsin bitki.
ortadaki ve sagdaki saksiyi da altina bir sey koyarak yukselt digerleriyle ayni yukseklikte olsun.
Abi 1 tohum 1 kilo abi bluedream abi, profildeki köpek bile içiyor abi, ah maraz ah nerelerdesin rahat duramayıp yaktın kendini :D 3 kilo az kanka

dostum calmag ve azot eksikliği var gibi gördüm takviye yaptın mı

Abi 1 tohum 1 kilo abi bluedream abi, profildeki köpek bile içiyor abi, ah maraz ah nerelerdesin rahat duramayıp yaktın kendini :D 3 kilo az kanka

dostum calmag ve azot eksikliği var gibi gördüm takviye yaptın mı
Son sulamamda cal mag takviyesi yaptım çiçeğe girdikten sonra grow gübresini azaltmıştım ortadaki bitkim diğerlerine göre daha koyu diğer iki bitkimin yaprakları renk olarak biraz daha açıldı bir sonra ki sulamamda ortadaki ne de grow gübresi girmeyi düşünmüyordum sence hepsine veriyim mi

Ü

Üye silindi 27771

Guest
Yaprak açana ber koyu yapraklı olana verme hepsini eşit renkte tutmaya çalış

@Cigersiz @arapfaik merhaba kankalar size ufak bir sorum olucak konuştuğumuz gibi saksıları yükselttim ve eksik gördüğün bitkilerime grow gübresi girdim yaprakların rengi kendine geldi şu an 36. Gündeler ama en soldaki bitkim diğerlerine göre erken palazlandı gelişmesine rağmen sömeklenmede diğerlerine göre daha geride ve boy farkı var tohumları sponsordan aldım blue dream acaba genetik mi farklı diye düşünüyorum

Ü

Üye silindi 27771

Guest
Nasıl her insan aynı değilse her tohumun da DNA sı farklı kankam fabrika üretimi değil ki bunlar farklı çıkabilir normal, ortafakinin azot eksiği gelmiş yerine sağ ve soldakilere 1-2 sulama da azot fazlası ver aynı şekil toparlar, ek olarak sağdaki kıza bir doz calmag ver

Moderatör tarafında düzenlendi:
Nasıl her insan aynı değilse her tohumun da DNA sı farklı kankaö fanatiksin perimi değil kş bunlar farklı çıkabilir normal, ortafakinin azot eksiği gelmiş yerine sağ ve soldakilere 1-2 sulama da azot fazlası ver aynı şekil toparlar, ek olarak sağdaki kıza bir doz calmag ver
Tamamdır kankam teşekkür ederim hemen uygulayacağım dediklerini

@arapfaik merhaba kankam kızlarımın bu gün 42. Günü ortam koşulları istediğim gibi gidiyor ama kızların yapraklarında sararmalar başladı çiçekte diye enerji çekiyor diye tahmin ediyorum sana zahmet bı kaç foto yüklüyorum gördüğün eksikleri veya nasıl devam etmem gerektiğini söyler misin

arapfaik

Kıdemli Üye
kanka hala calmag eksikiliği var yaprak uçları yanmış biraz bloom gübresi fazla gelmiş galiba. son sulaman nasıldı ?

Lucky

Müptezel
Bırak ceksın bedava gubre topragın kurugunda yapraklara degıl cıceklere odaklan fosfor potasyum zamanı sımdı kullandıgın potasyum ve fosfor gubrende azda olsa azot ve mıcrolar vardır çiçekte ılk uc haftayı bosa gecırme

kanka hala calmag eksikiliği var yaprak uçları yanmış biraz bloom gübresi fazla gelmiş galiba. son sulaman nasıldı ?
Aslında yaprakların uçlarında ki gübre yanıkları çiçeğe girdiğinde gübrelemeyi pik seviyede yaptığım için oldu çok azcıkta olsa dediğin gibi ilerledi kankam toprağım tam 2 günde kuruyor 1 dolu 2 boş sulama yapıyorum toplam 1 haftayı buluyor boş ta çal mag diğer günde aleovere veriyorum dolu sulamamda yani bu gün yaptığım sulamamda biobizz tablosuna göre bloom heaven top Max ve 3/1 kadar da grow gübresi girdim bir sonra ki sulamamda çal mag vereyim mi başta dediğin gibi kankam yaprak uçlarında ki yanıkların ilerlememesi için verdiğim gübre oranlarını mı azaltmam lazım nasıl bir yol izliyeyim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********