Auto Balkon grow günlüğü

Selam dostlar ilk growum için startı verdim
Kullandığım Malzemeler;
19 LT Kumaş saksı 2x
2x Super Silver Haze Auto
Mikoriza mantarı

Biobizz Light mix Toprak 50 LT

SENSI GROW A&B
SENSI BLOOM A&B
BUD CANDY
BIG BUD
OVERDRIVE
VOODOO JUICE
B-52

İlk olarak cam bardağın içine %60 dinlenmiş ılık çeşme suyu %10 oksijenli su koydum 2 adet tohumumu içine atıp üzerini karanlık olacak sekılde kapatıp ılk bir oda sıcaklığında 12 saat beklettim.Ardından tohumları cımbız yardımı ile 2 kat kağıt havlunun arasına koyup üzerine oksijenli su dinlenmiş çeşme suyu ve 2 damla vodoo juice ten yaptığım sprey karışımını sıkıp kapattım nemli olacak şekilde.Ardından çıt çıtlı poşete nemli olan peçetelerimi içine koydum ve üzerine siyah bir kılıf geçirdim. Şuan 22 derecelik oda sıcaklığında filizlenmeyi bekliyorlar 2 3 saatte bir fıs fıslıyorum ki kurumasınlar.Şuanlık bu kadar eğitim kelle uçurma hepsini yapacağım ve fotoğraflandıracağım.Benim gibi acemi arkadaşlar için umarım güzel bir bilgi kaynağı olur başlığın altına ilerleyen süreçte ki yardımlarınızı bekliyor olacağım.

Son düzenleme:
Tohumlardan 1 i 1 cm filiz verdi diğeri 0.2 milim civarında,uzayınca ekeceğim onu.

Beyaz kısmı alta gelicek şekilde koydum üzerine hafif toprak serpiştirdim.Dün yaptıgım vodoo oksijenli su ve Çeşme suyu karışımını üzerine can suyu olarak verdim,biraz toprağa mikroiza mantarı serpiştirdim.Umarım diğer ufak filizlenen de gün sonuna kadar uzar ve çalışmalara devam ederim ekleyeceğim devamını

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 23498

Guest
Bölge neresi kanka. Hava soğukluğu için soruyorum. Hala geceleri 10 derecenin altını görmekte ortalama ülke olarak

Bitkim 2 gün önce biraz sogukta kaldı bende içeri alıp ısınmasını sağladım baş vermeden dışarı almamam gerekirdi sanırım.Dün sürekli içerde nem makinasını da açtım oda sıcaklığını 22 ye sabitleyip beklettim sabah kalktıgım da Topragın dibinden bir reaksiyon ufaktan yoldayım der gibi kendini göstermiş yarına kadar biraz daha çıksın baş versin ondan sonra dışarı alacağım :)

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Outdoorda auto nasıl olur diye düşünürken senin konuya denk gelmek iyi oldu. Eskiden kalma iki auto tohumum var gaza geldim akşam patlatayım bende. Resimli ilerlersen faydalı olur hepimiz için

Autoya topping atan pişman diyorlar istersen ustalara bi sor yardımcı olsunlar pişman olacağın işlemler yapma derim
kanka araştırdım da atılıyor ve verimi arttırıyor yarım kelle ve tam kesme secenekleri var çok acayip dallansın istemiyorum boyu biraz bodur olsun istiyorum ona göre topping zamanı gelince grow konusunda master olan dostlardan fikir almak isterim :)

Bitki sağlığı ve boy olarak ne düşünüyorsunuz 15 günlükler diyebiliriz havalar kötüydü geçtiğimiz hafta malesef bitkiler auto
Biri diğerinden daha gelişmiş yorumlarınızı bekliyorum ustalar

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kankacım gayet sağlıklı görünüyorlar bitki büyüdükce toprak eklemeyi unutma saksıya. Soğuktan dolayı biraz küçük kalmışlar umarım hasatı etkilemez. Bol hasatlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
  • M merto1835:
    ******** hahahaha**** hahahaha**
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ***** * ****** ** ***** ********* hahahaha* ****** ***** ********** ****** ***** ******** ******** *** **** ********
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* ****** ****** *** ******** hahahaha* ** ******* ****** ******** *** ********** ******

***** ******* ** ***** ***** **** ******** ********* **
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ******** ********** ******* ** ***** ***** **** ******** ********* **
    ******** ***** *** ********* ******* ****** ***** ****** hahahaha **
  • bandaleros bandaleros:
    *** ******** ********* ***** ****** *** ******* ****** ***** ***** ******* ****** ******* **** ***** ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* **** ******* *** ******** ** hahahaha* hahahaha** ********
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** **** ***** ********* ********** ****** ********* ****** ****** ********** ******
  • M muharremince:
    ***** ****** ********** ********** ** ******* *** ********** ***** ******** **** hahahaha* hahahaha ******* ******* ******** *** ******* ******** hahahaha** ***** *** ** **** ******* *** ******** **** ***** ********* ** ****** *** ******** hahahaha*** *** ******
  • M muharremince:
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ********** ***** ***** hahahaha* ******* **** ********** ******* *** *** ****** ****** ****** ****** ********* ****** ** ******** ** ********
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ********* ***** ******** ****** ***** *** ***** ***** ********* **** ****** **** **** ***** hahahaha** **** ***** hahahaha* hahahaha****** ********** ******* *****
  • bandaleros bandaleros:
    ********* *** **** ****** ******** ******** ****** ********** ***** ** ******** ******* hahahaha******* ***
    bandaleros bandaleros: ********* *** **** ****** ******** ******** ****** ********** ***** ** ******** *******...