Auto ışık zamanı

Arkadaşlar herkese iyi growlar öncelikle içinde bulunduğum durumdan kısaca bahsedeyim photo uzun dönem bitkim vardı kabinde ve auto bitki de attım simdi photo bitkiyi hasat ettim autolar baştan beri 12/12 zamanda calıstılar suan sömeklenmenin 2 haftasındalar ben bu ışık zamanını 12 den 20 veya 18 saat acık kalacak sekilde ayarlasam bitki sıkıntı stres icine girer mi başına gelen deneyimli arkadaslarım ve bilgisi olanlar bana yardımcı olabilirse cok sevinirim

higthead

Jolly Green
Başıma gelmedi ama uygulama yöntemi ışık süresini arttırıcaksan her gün 1 saat veya 2 saat olarak arttır.

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Bende 1 auto 2 photo var kabinde mecbur 12 12 de devam etmem gerekiyo ciceklnmeye girdiginde photo için. Şu an vegdeler ama auto bakalim 12 12 de bizi ne kadar tatmin edecek gorucez. Bazilari diyor 12 12 ye bi sure ciceklenmeye devam ettikten sonra photoya da 18 6 verebilirsin autoya verdigin gibi diyor. Bazilari olmaz diyor. Kafam karisik deneyip gorcez

higthead

Jolly Green
Bende 1 auto 2 photo var kabinde mecbur 12 12 de devam etmem gerekiyo ciceklnmeye girdiginde photo için. Şu an vegdeler ama auto bakalim 12 12 de bizi ne kadar tatmin edecek gorucez. Bazilari diyor 12 12 ye bi sure ciceklenmeye devam ettikten sonra photoya da 18 6 verebilirsin autoya verdigin gibi diyor. Bazilari olmaz diyor. Kafam karisik deneyip gorcez

Dostum auto 12-12 olmaz , 12-12 de gelişmezmi gelişir ama hasat verimin çok düşer. Ğhotoları çiçeğe sokmadan veg devam edip autoları niye bitirmiyorsun?

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Kanka benim icin oncelik photo. 60 gun vegde tuttum. Simdi ciceklenmeye aldim ve bi tane de oylesine auto koydum auto 30 gunluk autoyu hasat alana kadar 2 ay var daha 2 ay daha photoyu vegde tutamam. Planlamam autoyu photoyla ayni zamanda hasat etmek. Yani photonun ciceklenme donemi bittiginde autonunda bitmis olacak ve bundan sonra zaten boyle bi auto bi photo yapmicm. Ama 12 12 de devam edicem bakalim auto ne vercek bize
Dostum auto 12-12 olmaz , 12-12 de gelişmezmi gelişir ama hasat verimin çok düşer. Ğhotoları çiçeğe sokmadan veg devam edip autoları niye bitirmiyorsun

higthead

Jolly Green
Kanka benim icin oncelik photo. 60 gun vegde tuttum. Simdi ciceklenmeye aldim ve bi tane de oylesine auto koydum auto 30 gunluk autoyu hasat alana kadar 2 ay var daha 2 ay daha photoyu vegde tutamam. Planlamam autoyu photoyla ayni zamanda hasat etmek. Yani photonun ciceklenme donemi bittiginde autonunda bitmis olacak ve bundan sonra zaten boyle bi auto bi photo yapmicm. Ama 12 12 de devam edicem bakalim auto ne vercek bize

Dostum photo bitkin 60 gün veg demek o photon uçaçak sömekleri eğer düzgün yaparsan. Auto photo aynı kabın olmaz cok ınce ayarla aynı kabınde yapılabılır. Dediğin gibi yap bakalım dostum önemli olan photon =)

Bence photo ya tekrar 18 vermek gibi Bi hataya düşüp 2 ayını cöpe atma benimkiler 12 saate güzel büyüdüler sömege suan yeni yeni girdi de saati yükselticem vegde Bi problem olmadı bende Bi deneme yapıyorum bazıları 4 litre saksıda gayette güzel büyüdü sömeklenme ye basladı bakalım sonuc ne olacak fandan yana Bi sıkıntı oldu zten strese girdiler fana pislik yapısmıs oda iceri verdiği rüzgar cok hafiflemis onu fatkettim bazen ince detaylar büyük sonuc lar doguruyor

Aynı durumu bende yaşıyorum kankalar. 12/12 deki gelişiminden bende memnunum aslında korktuğum kadar olmadı ama benimde ilk growum. Gelişimleri görmek için konuma bakabilirsiniz.
Destek ve fikirlerinizi de beklerim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C clackster:
    hahahahahahahaha ** ******* ***** ***** ******* ****** **** ******* ********
  • the imam the imam:
    ***** ******** *** ***** ***** hahahaha** *** *****
  • the imam the imam:
    ***** * ***** **** hahahaha**** ******* ****** ** ****** ***** ******* hahahaha* ******** ****
  • the imam the imam:
  • Sleepless Sleepless:
    +1
  • the imam the imam:
    **** ****** ****** ********* ******* ******* hahahaha ******* hahahaha
    +2
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • İstanbul İstanbul:
  • Sleepless Sleepless:
    ****** *** ********* hahahaha* ********
  • İstanbul İstanbul: