Auto çiçeklenme

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
1 ww xxl auto 1 amnesia xxl auto bitkim var
Topralta 30. Günleri ciceklenmeye girmis mi dostlar. Girdigini nasil anlariz ve ne zaman ışığı degistirmek gerekir.
1. resim kesin çiçeklenmeye girmiş sanki öbürleri de girmiş gibi gördüm, dostum sende bakabilirsin çiçeğin en üstü ana dalın olduğu çiçeğin tepesine bakarsan üsten içinde beyaz beyaz kıllar pistiller görürsün işte o çiçeklenmeye girdiğini gösterir ışığa kaçta başlamışsan 12/12 yapmadan bitirmelisin auto çiçeklerin için söylüyorum işin zor ama 16/8 yaparsan en azından phpto auto devam edebilirsin photolar çiçeklenene kadar.

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Kanka eminmisn mh kullaniyorum hpsye ne zaman geçilir. Boşa mi aldık bide lsd yaptım boya gitmedi pek kısa boy az hasat mıdır yoksa daha uzayip beni sevindirir mi
mh ile bir kaç gün daha gidebilirsin eğer çiçeklerinin hepsi çiçeklenme dönemindeyse evet hps lambanı takman lazım merak etme çiçeklenme dönemindeki büyüme seni şaşırtacaktır..

secretBud

Yeni üye
Sağolun beyler erken girdi diye tribe düştüm. 2 3 güne hps geçerim o zaman. Daha 3 kere gübreleme yaptm o yüzden erken geldi bana

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ******** **** **** ******** ******* ** ***** ******** ***** *** ********** ********** ***
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ********* ** ****** **** *** ********** ********* **** ********* *** ***** ***
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha* **** ********* ***** **********
  • shellman shellman:
    ***** hahahaha***** *** *** ****** ***** ****** ********* ** *** hahahaha**** ****** ****** hahahaha** ******** **** **** ******** ******* ** ***** ********
    +1
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Didrug Didrug:
    ** hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    ** ***** **** ******** ****** ******** *** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha* ***** ***** ****** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ********* ** *** ********* hahahaha* **** ********* ***** **********
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ****** ** **** ******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Didrug Didrug:
    ******* ****** ********** ***** hahahaha*** ** ** ***** **** ******** ****** ******** *** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha* ***** ***** ****** **
  • Didrug Didrug:
    **
  • Didrug Didrug:
    *** ***** ** ** ** *** ********* ******** ********* **** ****** ** **** ********
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    **** *** ** ******* hahahaha ********** **** ******
    +1
  • K karaca23:
    *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    ********* *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • K karaca23:
    hahahaha**
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Didrug Didrug:
    ** ****** ****** ******* hahahaha ******** ** ******** hahahaha *******
  • D despotdes:
  • K karaca23:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
    K karaca23: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********...