Askerde harman olmak.

Hoca666

Müptezel
Sene 2012. Kisa donem gitmistim trakyada bi yere. Iki muptezel, kisa donem, alt devre ile hemen kaynasmistik. Arada iciyoz falan. Iciyoz da dedigim otu nerden bulacaz. Artik bonzai deniyoz. Neyse iste allahin belasi bi siteden "cay da kafa yapar" yazisini okumustum carsi izninde. Hemen gittim bizimkilere dedim. "Olum manyak bi sey ogrendim." Bu arada bolugun cavusu benim. Neyse iste hemen carsaf falan bulduk, cay bulduk. Kafasi azdir diye buyuk yapalim diyip 4lu sardik. Bunun kokusu anlasilmaz diye kogusta bi yere sotelendik. Koyduk cayi falan. Bi kac uzun donem de geldi yanimiza sevdiklerimizden. Abi bi yaktik berbat bi koku. Cekmeye calisiyoz oksurerek her icen digerine uzatiyo. Abi kogusu koku bi sardi. Komple kogus kendini disari atti. Ben kendimi disari nasil attim, sigara en son kimdeydi ne yapti bilmiyorum. Bizimkiler bana saydiriyo. Neyse ben olayi kapandi saniyorum. Serefsizin biri gidip boluk astsubayina anlatmis mevzuyu. Bu beni cagirdi. Kim yapti soyle severim seni diye de yagliyo. Aslinda siklerinde de degil de. Mevzuyu cozemiyolar. Yangin desen degil, plastik desen degil. Bu neyin kokusu diye merak ediyolar. Neyse kankalar yuzbasi nedir ogrenin diye emretmis. Bulamadilar. 2 gun sonra yuz basi ictimada beni karsisina aldi. Senin gibi cavusun ****. Bi olayi cozemedin diyip azima sicti. Sonuc olarak haci cay ictim diye yiyecegim fircayi iceni bulamadim diye yedim.

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!