Arkadaslar mrb sizce ciceklenmeye nezaman gidilmeli ?

Disjointed

Kıdemli Üye
Aynen sok abi zaten someğin ilk 20 günü şaşırcaksın büyümesine bu grow böyle diğerine daha iyi başlarsın Eylül'de

angel51

Yeni üye
@angel51 biladerim daha büyük boyutlu resim yok muydu yaa :D bana eziyet oldu ya açmak. @Disjointed kankam da o mesajdan alıntı yapmış :/ garibanın kafasına inen yumrungu katmerli yapmış :)
20230513_143743.jpg20230513_143801.jpg
@angel51 biladerim daha büyük boyutlu resim yok muydu yaa :D bana eziyet oldu ya açmak. @Disjointed kankam da o mesajdan alıntı yapmış :/ garibanın kafasına inen yumrungu katmerli yapmış :)
Bunlar nasil

Dostum bitkin ışıktan net gözükmüyor normal beyaz ışık altında atsan iyi olur bu birincisi ikinci olarak 2 ay veg süresine göre bitkin çok küçük büyük ihtimalle ışığın çok dandik ve üçüncüsü bitkine hiç eğitim vermemişsin çiçeğe almadıysan öncesinde bi lst yap bence en azından hasadın artsın

angel51

Yeni üye
Dostum bitkin ışıktan net gözükmüyor normal beyaz ışık altında atsan iyi olur bu birincisi ikinci olarak 2 ay veg süresine göre bitkin çok küçük büyük ihtimalle ışığın çok dandik ve üçüncüsü bitkine hiç eğitim vermemişsin çiçeğe almadıysan öncesinde bi lst yap bence en azından hasadın artsın
Tsk ler

angel51

Yeni üye
Resim attım bi tavsiyen varmi bu ilk hobi olarak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    gorilladam gorilladam: **