arkadaşlar yardıma ihtiyacım var

Zürafffa

Yeni üye
Fotoda arkada olanlar 30 gün öndekiler 23 günü 1 haftadır bu durumdalar büyüyüp boy atıyorlar ama yapraklar sönük 4 gündür su vermiyorum daha öncesinde gübreli su verdim sıcaklıkla nemi son 1 haftadır tutturdum, ısıkta biraz yakındı 600 mh kullanıyorum destek lütfen

Ü

Üye silindi 21953

Guest
Işık kaç cm de ne kadar kaç günde sulama yapıyorsun gübre ne kullanıyorsun photo mu bunlar ? Topraga parmağını sok parmak eklem yerine kadar kuruluk varsa su ver çokta kuru birakirsan yaprakları salar bitkin 4 günde kuruması lazım vantilatör çalışıyor mu odanda ortalama sulaman kaç günde bunları bir yaz kanka bakalım ayrıca PH metren sarı mi ? Kalibre etmen gerekir haftalık yoksa kafayı yiorlar.. buda PH dalganlanmasina neden olur ve bitkide stres başlar

Zürafffa

Yeni üye
Dostum cok sagol gübre Micro grow blom adv. verdim aslında 2 güne Bi suluyodum cabuk kurudugu için sıcaklık gündüz maalesef 30 ları buluyordu ısıgı 50 cm de tutuyodum ama 70 e cıkardım 4 gündür, ısık 600 mh var kızlar auto lemon sımdıkı sulamayı revive yada calmag mı vermek lazım yeniyim biraz strese soktum sanırsam

Yesil088

Üye
Kanka ışığı tekrar 50 ye çek bence 70 çok uzak hıd lamba için sulamanı kaç ml yada lt yapıyorsun ve revive stres önleyici yada ilk yardım

Zürafffa

Yeni üye
1,5 lt maksimum suyu paylastırdım son sulamada gübreliydi su verdikten sonra çöktü ve Bi daha canlanmadı o yuzden 4 gündür beklıyorum iyice kurusun Bi hareket göstersin diye

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Y yılmaz34: ********* ********** *** *** **********