Arkadaşlar Yardım Lütfen.

Serto

Yeni üye
Merhabalar arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bilgilerinize ihtiyacım var.
2 adet jack herer 1 adet cinderella jack ve 1 adet orange auto bitkim var. Bestva 1000 w led aldım. Fakat 18 gün olmalarına rağmen çok kısa kaldılar fakat yaprakları çoştu. Diğer 4 adet bitkim 34 gününde cob led altında onlarda hic sıkıntı yok boya gittiler. Ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun. Tesekkürler.

Son düzenleme:

Serto

Yeni üye
Resim yükledim ama olmadı sanırım tekrar yüklüyorum. Sanırım opera uzerinden giriş yaptığım için resim yükleyemiyorum. Ama tekrar deneyeceğim.

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Kolay gelsin hayırlı growlar dostum. Kabin içi sıcaklığı 22.7 den 27 lere kadar çıkartmaya çalış. Mevsim normallerini yaşat bitkiye kankam. Mayıs ayında gündüzler uzun ve havalar ısınır 25 ile 28 arası mesela. Ama sende gündüzler uzun hava serin. 22 - 23 bu sıcaklık son bahar sıcaklığı. Isı düşerse gelişim yavaşlar. Isı çok yükselirse stres yaşar. Besin + Isı + ışık + havalandırma = gelişim = hasat miktarın

pisadam

Yeni üye
Merhabalar arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bilgilerinize ihtiyacım var.
2 adet jack herer 1 adet cinderella jack ve 1 adet orange auto bitkim var. Bestva 1000 w led aldım. Fakat 18 gün olmalarına rağmen çok kısa kaldılar fakat yaprakları çoştu. Diğer 4 adet bitkim 34 gününde cob led altında onlarda hic sıkıntı yok boya gittiler. Ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun. Tesekkürler.
@Serto 4 bitkiyi 1 adet bestva 1000 ile mi bakıyorsun kanka? Birde dc mi Pro mu? Yeşillendirirsen sevinirim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    hahahahahahahaha ****** ****** ***** ***** *******
  • Zorro Zorro:
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    ***** hahahaha ****** ******* ******** hahahaha ***** hahahaha**** **** ******** ** ** ***** *******
  • ndr ndr:
    hahahahahahahaha
    +1
  • Zorro Zorro:
    **** * ** *** ****** * **** ***** ******* * ** ** ** ***** **** *** ***** ** ***** ******* **
  • Zorro Zorro:
    ********** ***** ********** ****** **** **** ******* ****** ** hahahahahahahaha
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    ***** ******** ********** ***** ******** ***** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • Zorro Zorro:
    ********** *** ******* *** hahahaha ********* ********* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha**** ********* *** ***
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ** ****** ******** *** ****** * ******* *** ****** ******* ****** ******* ******** hahahaha *** ***** * ******
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +2
  • Q Qpang:
  • Q Qpang:
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
    ******* ** ********* *** hahahaha**
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    ** ******** **** ******* ********* ***** ********** ****** ****** ***** ********* ******
    ***** ***** ***** ********** ******** hahahaha****** ***** ********* ** hahahaha *****
    ** ** ******* ** ******* hahahaha****
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: ** ** ******* ** ******* hahahaha****