Arkadaşlar tricomların durumu hakkında yorum alabilir myiim

tricomsal

Yeni üye
Merhaba 26 Ağustosta ki tricomlar

09 Eylül

Son hali

tricomsal

Yeni üye
Su vermeyi kes dedi bir arkadaşım 1 hafta sonra da kes dedi.
Sizce ne yapayım karanlığa alıp bekleteyim mi 1 hafta yoksa erken mi daha. İlk grow olduğu için heyecanlıyım. Yardımcı olursanız sevinirim.

OttoMan347

√SEFİR√
grow süresinde büyüme döneminde 3 kez güvercin şerbeti , çiçeklenme döneminde de solucan gübresi verdim başka hiç gübre vermedim outdoor baktım terasta yine de flash atmam gerekir mi
Güvercin gübresi verdiysen kesin at :D zararı yok at sen flush kanka 5 lt 1 kaşık keçi boynuzu pekmezi de ver sonra toprak kurusun karanlığa çek

tricomsal

Yeni üye
Tricomlar ne durumda? Öncelik tricomlar karanlığa alıp almayacağını o belirleyecek
Şimdi baktım Tam emin olamadım ancak içi kehribar olan tricomlar gördüm şöyle 50 tane süt beyaz gibi 1 tane arasında kehribar a dönmüş acaba geç mi kalıyorum yoksa tam zamanı mı bir çok calyx te durum bu şekilde tepesine de baktım ortasına da

OttoMan347

√SEFİR√
1 gün daha bekle hem biraz daha kurur sonra karanlığa alır tekrar takip edersin tamamen bulutsu olursa kes as

tricomsal

Yeni üye
Tricomlar ne durumda? Öncelik tricomlar karanlığa alıp almayacağını o belirleyecek
1 gün daha bekle hem biraz daha kurur sonra karanlığa alır tekrar takip edersin tamamen bulutsu olursa kes as
Sağolasın yarın gün ışığında bakıp foto da çekmeye çalışacağım 60x büyüteç aldım ancak foto çekmesi çok zor bakalım denicem. Bir gün daha beklesin kurusun. Pistillerin uçları kızarmış bu arada

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • N newbieweeder:
    *** hahahaha* ***** ******** hahahaha ***** hahahaha ********** ********** ***** **
  • D doğadostu1004:
    ******** *** ********* ******** ***** ** ***** ****** ******* ******* ***** ********** *** *********
  • D doğadostu1004:
  • D doğadostu1004:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • D doğadostu1004:
    ******** ********** hahahaha *** *********
  • D doğadostu1004:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha
  • D doğadostu1004:
  • D doğadostu1004:
    ***** hahahaha**** ******** **** ****** *********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • D doğadostu1004:
    ****** hahahaha ** ****** ***** hahahaha* ** hahahaha ** *
  • D doğadostu1004:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
    hahahahahahahaha ** ****** ********** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ******* ********* ***** ******** ****** *** * * ******** ******* ****** hahahaha** * ** ** ******* ****** ********** **** ********* hahahaha* ***** **** ****** ******** ****** ******** ******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******** ****** ******* *** * ******* *** * ***** ******* ***** ****** **** *
  • B Bboy:
  • B Bboy:
    ****** ******* hahahaha* ********** ****** ******** **** ******** *** ** hahahaha***
    B Bboy: ****** ******* hahahaha* ********** ****** ******** **** ******** *** ** hahahaha***