Arkadaşlar ne kadar süre sonra kesilmeli

C

Cibril

Guest
aynı çiçekten bendede var lemon og diye geldi bu çiçek bana aynı şekilde çelimsiz tatsız tuzsuz bakıyorumda aynı yani tıpatıp bu cins bozuk bir tohum bence sponsorlu siteden gelen
Kral heryerdesin :) ve hep sövüyon bitkine , biraz haklısın bu lemon og yi kimse gördüysem farklı duruyor... genetiği ile oynanmış bitkiler bunlar olur böyle şeyler takma bu kadar valla keder sahibi oldun:) şu growun bi bitsin inşallah daha büyük bir ağacın olacak inşallah sıkma takma bu kadar olur böyle şeyler... ben şimdi 4 tane ektim bak ikisi aldı başını gidiyor diğer ikisi yerinde sayıyor ( benim hatam var tabi) ama yapacak bişi yok moralini motivasyonunu bozma...

ikside 15.günde :)

C

Cibril

Guest
Arkadaşlar flush işlemini ne zaman yapayım bi fikir verir misiniz ?
Sana gelince galato dostum, 1.cisi hasat zamanı mı diyebilmen için 60-100x lik aparatlar var 50-100tl onlardan edin ve tricomları net görecek şekilde çek öyle takip et %70 i rakı kıvamı yada bulutluysa flush at sade suyla devam et bi 10gün temiz temiz sigara iç. Dışarıdan yada pistillerden hareket etmek sağlıklı değil. Ama genel görüntüne bakınca da yine bi 2 haftan kesin var tam şişmemiş sömekler gibi...

Galato

Yeni üye
Sana gelince galato dostum, 1.cisi hasat zamanı mı diyebilmen için 60-100x lik aparatlar var 50-100tl onlardan edin ve tricomları net görecek şekilde çek öyle takip et %70 i rakı kıvamı yada bulutluysa flush at sade suyla devam et bi 10gün temiz temiz sigara iç. Dışarıdan yada pistillerden hareket etmek sağlıklı değil. Ama genel görüntüne bakınca da yine bi 2 haftan kesin var tam şişmemiş sömekler gibi...
Tşkler. 2 haftaya kadar dediğin gibi çekip atarım

Galato

Yeni üye
Yeni fotolar burda mercek aldım ama olmuş mu bi bakarmısın.

C

Cibril

Guest
Yeni fotolar burda mercek aldım ama olmuş mu bi bakarmısın.

kral mercek çok iyi değil ama yakınlaştırdığımda gördüklerim hep şeffaf, yani zamanın var. %70 rakı kıvamına gelince flush at sade sulamaya başla...2-3 sade sulamadan sonra da baltayı vurursun dostum... nasıl şişmeye devam ediyor mu sömekler co2 takviyesi yapıyorsun dime...

Galato

Yeni üye
kral mercek çok iyi değil ama yakınlaştırdığımda gördüklerim hep şeffaf, yani zamanın var. %70 rakı kıvamına gelince flush at sade sulamaya başla...2-3 sade sulamadan sonra da baltayı vurursun dostum... nasıl şişmeye devam ediyor mu sömekler co2 takviyesi yapıyorsun dime...
Kanka ben çok amatörce yapıyorum kabinde felan değil odada ışık var sadece ve gübre grow micro bloom kullandım. Yaptığım sadece bu.

C

Cibril

Guest
Kanka ben çok amatörce yapıyorum kabinde felan değil odada ışık var sadece ve gübre grow micro bloom kullandım. Yaptığım sadece bu.
Anladım kral Işık da mı yok, cam önü mü takılıyorsun eğer öyleyse bu zamana kadar böyle diri bitki getirdiysen helal valla...

Galato

Yeni üye
Anladım kral Işık da mı yok, cam önü mü takılıyorsun eğer öyleyse bu zamana kadar böyle diri bitki getirdiysen helal valla...
Kanka bir şey sormak istiyorum , şimdi üst yapraklarda ve sömeklerin yanlarındaki yapraklar kaşık gibi içe doğru bükülmeye ve sertleşmeye başladı. Ne anlama geliyor ?

C

Cibril

Guest
Kanka ışık var sadece lamba led değil ama ayrıca senin dediğin şişmeler 2-3 haftadır oluyor du bu hafta daha belli oldu şişlik

salonun köşesine bitki boyu kadar L şeklinde araba güneşliğinden çevir öyle ver Işık’ı daha çok faydalansın bitki dostum. Keçiboynuzu özü al onunla sulama yap hasata kadar temiz sigara içersin şişmeye de yardımcı olur tam şişme zamanları zaten...

Galato

Yeni üye
salonun köşesine bitki boyu kadar L şeklinde araba güneşliğinden çevir öyle ver Işık’ı daha çok faydalansın bitki dostum. Keçiboynuzu özü al onunla sulama yap hasata kadar temiz sigara içersin şişmeye de yardımcı olur tam şişme zamanları zaten...
Kanka tmm dediğin gibi yapacam zaten etrafına folyo yapmıştım. Birde flush izledim okudum herkes farklı bir şekilde yapıyor ben saksının 3 katı kadar suyu pekmez karıştırıp tek seferde mi yapayım ? Gübreyi de tamamen keserek.

C

Cibril

Guest
Kanka tmm dediğin gibi yapacam zaten etrafına folyo yapmıştım. Birde flush izledim okudum herkes farklı bir şekilde yapıyor ben saksının 3 katı kadar suyu pekmez karıştırıp tek seferde mi yapayım ? Gübreyi de tamamen keserek.
Baştan anlatim brocum

saksının 2 katı sade pH ayarlamadan ver.
Son katı ölçü olarak , 5lt 1kaşık keçiboynuzu özü ,soğuk press buna dikkat et pekmez değil, pH ını da ayarla, ver gitsin dostum.

tricomları takip et bulutlu yada rakıbeyazı %70 i geçince karanlığa al 48 saat sonra makası vur as...

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Uranyum Kamil Uranyum Kamil: dready****** ** ****** ***** **** ** *****