Arkadaşlar fikrinizi alabilirmiyim

35/36 günlükler yaprakta bakır renginde lekeler var fazla su koymadım fazla gübrede koymadım 5 litrelik suya biobizz grow2ml/bloom6ml/heaven 5ml/alg a mic 3ml/activera5ml/topmax 5ml/ bigbud5ml 4 gün önce verdim çok kurumuştu sıcaklık 25/29 derece nem 40/50 arası pH ayarlı 6/6,5 arası eksik olan bişey var saksı19 litre kumaş kuruması çok iyi sağolun arkadaşlar

Turkish man

Doktor
Bro topraktan da yapabilir. Pek fazla sorun etme bu tarz şeyleri hasat alırsın merak etme. Bitkiye iyi bak fazla yorma biraz sanki nemsiz gelişmişler. Bu saat den sonra da nemi yükseltmene gerek yok zaten

sonerads

Kıdemli Üye

35/36 günlükler yaprakta bakır renginde lekeler var fazla su koymadım fazla gübrede koymadım 5 litrelik suya biobizz grow2ml/bloom6ml/heaven 5ml/alg a mic 3ml/activera5ml/topmax 5ml/ bigbud5ml 4 gün önce verdim çok kurumuştu sıcaklık 25/29 derece nem 40/50 arası pH ayarlı 6/6,5 arası eksik olan bişey var saksı19 litre kumaş kuruması çok iyi sağolun arkadaşlar
kanka fotoları çekerken grow ışığını kapatıp flaşla çekersen daha sağlıklı yorum yapılabilir bu şeklide çok birşey anlaşılmıyor, tavsiyem her zaman bu şekilde ekle fotoları.

Bro topraktan da yapabilir. Pek fazla sorun etme bu tarz şeyleri hasat alırsın merak etme. Bitkiye iyi bak fazla yorma biraz sanki nemsiz gelişmişler. Bu saat den sonra da nemi yükseltmene gerek yok zaten
Bro Plagron Light Mix 50 Litre kullanıyorum
Bi bu kadar daha zamanı var epeyce büyürler umut ediyorum :) eyvallah dostum

Fotoğraflar 37/38 günlük durumları nasıl acaba
Arkadaşlar yeni yükledim tekrar
Alt yaprağın bi kaç tanesinde bakır rengi leke vardı birde yapraklarda pire veya bit vardı böceklerin %80 inden kurtuldum calmag vericem galiba son 4 sulama 2 si boş su son 2 si gübreli çal mag 1 sefer verdim az verdim galiba
Salı günü 35/36 günlükken yaprakta bakır renginde lekeler var fazla su koymadım fazla gübrede koymadım salı günü 5 litrelik suya biobizz grow2ml/bloom6ml/heaven 5ml/alg a mic 3ml/activera5ml/topmax 5ml/ bigbud5ml verdim çok kurumuştu sıcaklık 25/29 derece nem 40/50 arası pH ayarlı 6/6,5 arası eksik olan bişey var saksı19 litre kumaş kuruması çok iyi sulamayı 4 güne bırakmıyorum 3 günde bir yapıyorum çok kuruyor yapraklar aşağı düşüyor fikriniz önemli
sağolun dostlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F Firstgrow0:
  • F Firstgrow0:
    hahahaha* *****
  • F Firstgrow0:
    **** ******** hahahaha*** *** *********
  • F Firstgrow0:
    ** ***** *** **** hahahaha ****** ***** ******** ** hahahaha** ***** ********* hahahaha* **** ****
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ****** hahahaha*** ******* hahahaha ** ***** ***** ****** ****** **** ** *** ***** ***** ***** *** *** *** ******* *** ****** **** ***** ******* ****** *** *** **** ********** ** ***
  • Night owl Night owl:
    *** **** ** hahahaha** ****** ******* ***** hahahaha ** ** ****** *** ********** *** *** *** *** ******** ***** ******* ***** *** hahahaha** ***** ****** ** ** ****** *** *** **** ********** ** ***
  • Night owl Night owl:
    **** ******** **** ********** *** **** ********** **** ***** ****** *** ***** *** ***** ** ******* ******** ** *** ********* ********* ** hahahaha** ******* **** ***** **** ***** ******* ******
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ***** ***** hahahaha**** ********
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ******** ******** ****** ******* ** ** ****** *** ********* ******** ****** ***** ***** ******* ***** ** ***** *** **** hahahaha ****** ***** ******** ** hahahaha** ***** ********* hahahaha* **** ****
  • F Firstgrow0:
  • F Firstgrow0:
    ******* hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    **** ** ******* *** ****** *** ******* hahahaha***
    +1
  • F Firstgrow0:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ****** ** ** ***** ** ******* ******* *** *** ****** *** *** ** *** *** ** ****** **** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** ***** *** ******* ****** ****** ******* ** ******** ** ********** **** * ***** ***** ****
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ***** ***** ****** ******** ***** ******* ** ** ** ********* ********* ******** *** ****** ***** *** ***** ********* ****** *** *** ******** ********** ***** ****** ******* ******** ***** ****** ******* ***** ****
  • F Firstgrow0:
  • F Firstgrow0:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ******** **** hahahaha **** ****** ***** ***** ****** ******* *** ***** ****** ******* ****** ****** ********* ***
  • Night owl Night owl:
    **** ** ** ***** *** ***** **** ****** ** ** ** ********** ***** ***** ******** ********** ***** ****** **** ********** ****** ***** ******** *****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** hahahaha**** ***** ******** **** hahahaha **** ****** ***** ***** ****** ******* *** ***** ****** ******* ****** ****** ********* ***
  • F Firstgrow0:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahaha ******** ******
    Night owl Night owl: ******** hahahaha ******** ******