ARKADAŞLAR destek?

emrerm

Yeni üye
SELAMLAR HERKESE BİTKİ SICAK VE NEM STRESİ BİRDE ÜSTÜNE SANIRIM KURUMADAN SULADIM KONUYLA ALAKALI YARDIMA IHTIYACIM VAR. BUNDAN SONRASINDA NE YAPABİLRİM ACİL YARDIM LÜTFEN.

John Snow

Doktor
Acilen o saksıyı değiştirmen lazım Toprak kurumadan sulama yapmaman lazım ve boş sulamaya altından 2 su bardağı akacak şekilde sulamanı yap ve tamamen kurumasını bekle ve yapraklarına gübreli su damlatma

bu zamana kadar ne yaptık ki ? o saksı kaç litre ? içindeki ne ? neler verdin ? ne zaman ektin ? ne kadar süreyle veriyorsun verdiysen bir şey? bitkiyi düzgün bile çekmemişsin

emrerm

Yeni üye
bu zamana kadar ne yaptık ki ? o saksı kaç litre ? içindeki ne ? neler verdin ? ne zaman ektin ? ne kadar süreyle veriyorsun verdiysen bir şey? bitkiyi düzgün bile çekme

Acilen o saksıyı değiştirmen lazım Toprak kurumadan sulama yapmaman lazım ve boş sulamaya altından 2 su bardağı akacak şekilde sulamanı yap ve tamamen kurumasını bekle ve yapraklarına gübreli su damlatma
tamamen dedıgını yapmıstım suan kurumasını beklıyorum. Kuruduktan sonra gübreli suya devam edeyimmi peki ve yine altından su akacak sekıldemı sulayayım değilmi?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********