Arabada esrar yakalattım

Arusnes

Yeni üye
Selamlar 2023 aralık ayında arabamda arka koltukta sakladığım esrarı bulup karakola götürdüler ifade verip çıktım
İfademde ilk defa içicektim pişmanım filan yazdırdım.
Aslında zorla buldukları için yalanlayabilirdim ama o an tahlile götürürlerse kirli çıkardı yeni içmiştim
Şimdi yeni e tebligat geldi 5yıl ertelene 1 yıl denetimli serbestlik, karar kesinleştiğinde kağıt ds bürosuna gönderilicek yazıyor sadece kağıdın fotoğrafını gönderirim.
Şimdi sorum nelerle karşılaşıcam ve bu yeni yasa ile ilgili bilgisi olan varsa yeşillendirebilir mi?

Arusnes

Yeni üye
Dava açılmadı hakim görmedim o yüzden, savcılık kararı bu denetim süreci hakkında bilgim yok çok, hemşireyim haftaiçi gündüz çalışıyorum.

Runtz

Yeni üye
Bize ceza almazsin ama ansızın çis muhabbeti mi ne varmış artik öyle duydum bilen yazar

Arusnes

Yeni üye
Denetimde düzenli bir şeylere gidicem mi çalışıyorum nasıl olucak içmiyorum uzun zamandır zaten

KurtlarVadisi

Yeni üye
5 yıl düzenli idrar alıncak 1 yıl denetimde 3 adet olur kalan 4 sene senede 2 defa forumda gezin okursun zaten patlıyanı denetimi bitireni vs vs geçmiş olsun

Arusnes

Yeni üye
Yardımcı olanlara çok teşekkur ediyorum peki imza seminer vs oluyormuş bunlar benim işimi nasıl etkileyecek

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Mest Mest: ******** **** ****