Antidepresan ve Lsd

laris

Yeni üye
lustral 100 mg kullanıyorum dr seussun 150 uglik kagidi geçti elime çeyreğini yapıştırdım ve hiçbir etkisi olmadı ya kağıt boş ya da antidepresanlar lsdyi sıfırlıyor. Bilgisi olan arkadaslar aydınlatabilir mi?

Kanka

Administrator
Yönetici
bende antidepresan kullandım lsd kullandıgım zamanlar sankı etkisi azalıyordu ondan 4-5 yapıstırıyodum , mumkun olabılır kanka ama benımki sadece hipotez

Mycena lux-coeli

Kıdemli Üye
Bazı antidepresanlar lsd üzerinde etkileri var, özellikle benzeodiazepin etken maddeli ilaçlar örnek xanax genellikle trip killer olarak kullanılır. sertralin etken ilaçlar örnek lustral bu tarz etkileri kanıtlanmış ilaçlar değil, lsd üzerinde etkileri olabilir bu etkiler en fazla istenilen kafa hissiyatın da etkiler yaratabilir. Bu tarz psychedelic maddeleri kullanmadan en az 1 hafta önce antidepresanlara ara verilmeli ve psikolojik sorunları olanlar yüksek dozlarda kullanmamalı sonuçları kestirilemez.

ssri sınıfı ilaçlar kısmende olsa lsd yi ve diğer psyleri köreltir arkadasın dediği gibi 1-2 hafta ara verip kullan

laris

Yeni üye
Kanka 150 nin çeyreği zaten eder sana 37.5
Ne olmasını bekliyrdun ki?
Doz düşük de olsa aldığım kadarının etkisini göstereceğini sanıyordum. Micro dose halis gördürmese bile etkisi hissedilir.
Beklentim tam anlamıyla trip yasamak degildi kagidi test etmekti. İlaca ara verip tekrardan deneyeceğim kalan kağıdı haftaya

Avare

Doktor
Doz düşük de olsa aldığım kadarının etkisini göstereceğini sanıyordum. Micro dose halis gördürmese bile etkisi hissedilir.
Beklentim tam anlamıyla trip yasamak degildi kagidi test etmekti. İlaca ara verip tekrardan deneyeceğim kalan kağıdı haftaya
Kusura bakma dostum yanlış anladım.

istr

Ordinaryüs
ben 100 ug nin yarısını attım etkiyi hissettim mi hissetmedim mi anlamadım. Kenevir dışında herhangi ek bir şey kullanmıyorum. Daha sonra 100ug de bile o bahsettiğin lan geldi galibayı anca anladım. 200 de ebemle tanıştım

Avare

Doktor
ben 100 ug nin yarısını attım etkiyi hissettim mi hissetmedim mi anlamadım. Kenevir dışında herhangi ek bir şey kullanmıyorum. Daha sonra 100ug de bile o bahsettiğin lan geldi galibayı anca anladım. 200 de ebemle tanıştım
Kanka 125 yarım güzel çalışıyor bence relax mod iyidir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Sleepless Sleepless:
    *** hahahaha***
  • Sleepless Sleepless:
  • blackmambaa blackmambaa:
    *** ******* ******** ** ** **** ********* hahahaha
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ****** ****** ** ********* **** ********** ******* ********* ** ***** ****** ***
  • Sleepless Sleepless:
    ******** ********* ******* ******** ********* hahahaha* *****
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    ******* hahahaha*** *** *******
    ***** ******* ***** *** **** *** *** **** *** ***** ****** ****** ******* ***** *** ******* *** ******* ***** ********
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    **** ******** ******* ****** ******* **
    hahahaha ***** ******* hahahaha*** *** *******
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • S sharkek:
    *** *** **** ***** **** ******* *** hahahaha*
  • S sharkek:
    hahahaha* *** ******* ** *******