antidepresan ile birlikte ?

stayhighshbzt

Yeni üye
Merhaba öncelikle cok sıkı içici değilim bunu belirteyim max ayda 1-2 içerim

pazartesi sabahı trankobuskas + öğlen 10mg paxera aldım (anksiyete panik bozukluk sahibiyim 1 hafta 8 gündür falan kullanıyorum)

ortamda vurunca ilk zamanları güzeldi alkol ile ama 1-2 saat geçince beni çok kötü yaptı beni hiç böyle yapmazdı 3 saat tuvaletten cıkamadım haraket edince midem bulanıyordu resmen her neyse o gece öyle geçti sabah uyandıgımda iyidim baya salı sabahı takıldım gün boyu normal şekilde yine eve gittim uyudum bu sabah uyandıgımda çok kötüydüm intahar düşünceleri sardı birden ağlama geldi başımın üstünde bir yük varmış gibi hissetim bunun sebebi içtiğim ilaçlar yüzünden mi oldu bilen varsa anlatırsa çok sevinirim çünkü ne kadar anksiyete panik bozukluk olsa da bu kadar düşüşe geçmemiştim ilaç kullanmadan önce ilaçlarla kullandığım için buna sebep oldugunu düşünüyorum umarım kalıcı bir zarar da vermemiştir herkese iyi forumlar

Eimal

Müptezel
Merhaba öncelikle cok sıkı içici değilim bunu belirteyim max ayda 1-2 içerim

pazartesi sabahı trankobuskas + öğlen 10mg paxera aldım (anksiyete panik bozukluk sahibiyim 1 hafta 8 gündür falan kullanıyorum)

ortamda vurunca ilk zamanları güzeldi alkol ile ama 1-2 saat geçince beni çok kötü yaptı beni hiç böyle yapmazdı 3 saat tuvaletten cıkamadım haraket edince midem bulanıyordu resmen her neyse o gece öyle geçti sabah uyandıgımda iyidim baya salı sabahı takıldım gün boyu normal şekilde yine eve gittim uyudum bu sabah uyandıgımda çok kötüydüm intahar düşünceleri sardı birden ağlama geldi başımın üstünde bir yük varmış gibi hissetim bunun sebebi içtiğim ilaçlar yüzünden mi oldu bilen varsa anlatırsa çok sevinirim çünkü ne kadar anksiyete panik bozukluk olsa da bu kadar düşüşe geçmemiştim ilaç kullanmadan önce ilaçlarla kullandığım için buna sebep oldugunu düşünüyorum umarım kalıcı bir zarar da vermemiştir herkese iyi forumlar
Geçmiş olsun kanka, rabbim şifa versin. İlaç kullanıyosan, hiçbirşey içme. Esrar dahil.
Bi arkadaş vardı alışkanlık haline getirdi, kafası çok yüksek diye kasılıyodu, övüyordu o kafayı, delirdi.

max ayda 1/2 iciyorsan icme o zaman.
kullandigin ilaclar dusuk mg ilaclar olduguna gore cok da ciddi hastaligin yok o zaman.
hastaligin yokken bu meret yuzunden niye daha fazla hasta olup insan icine cikamayacak hale gelesin ki?
alkol kararinda alinca cok etkilemiyor ama isin icine ot da girince sakat ediyor insani, icme kardesim.

stayhighshbzt

Yeni üye
Bir daha içeceğimi de sanmıyorum zaten ama sadece önceden böyle olmamıştı o yüzden ilaçlarla birleşince o yüzden mi oldu diye merak ettim ve açıkcası o intahar düşüncesinden korktum çünkü daha öncesinde hiç düşünmemiştim

StrterGrow

Yeni üye
usta antidepresanların bir çoğu yan etki olarak intahar düşüncesi yaratabiliyor dumandan olacağına ihtimal vermiyorum, fakat diyelimki dumanında etkisi var, antidepresana daha vucudun alışmamışken içme sigara bence , vucut ortalama 2 ayda ilaca alışır ve sende istersen ondan sonra sigara içersin artık

matata

Yeni üye
Dostum sen carpilmissin :) alkol icerekte o moda sokabilirsin kendini overdose olacak kadar icersen anksiyete atagi yasaman cok normal.Yasadigin atagi atlatman min 2 3 gun surer. Kimyasal haric ne icersen ic kararinda ic bisey olmaz.o son dumani alma :))

u.g

Üye
selam kanka aynı hastalıkla bende savaşıyorum hergün 200mg anafranil + ativan kullanıyorum. belki 2 senedir. 6 aydır kendi sigaramı içiyorum bana iyi geliyor neredeyse 6 aydır atak yaşamadım.

u.g

Üye
bu dediklerim tavsiye niteliği taşımıyor kanka. durum itibariyle bizler korkmaya daha müsait insanlarız ve eğerki sen bu mereti kullanırken korkuyorsan anksiyetende tavan olur panik atağında olur.

stayhighshbzt

Yeni üye
bu dediklerim tavsiye niteliği taşımıyor kanka. durum itibariyle bizler korkmaya daha müsait insanlarız ve eğerki sen bu mereti kullanırken korkuyorsan anksiyetende tavan olur panik atağında olur.
hahaha kanka zaten ilk zamanlar vurduğumda kalp krizi geçirip öleceğimi sanmıştım ve içmeye korkuyordum sonrasında alıştım baya ama şu zamanlar yaramıyor cidden bana sana da çok geçmiş olsun

• Like
Tepkiler: u.g

Kanka

Administrator
Yönetici
Şizofreni tedavisi görüyorum sanırım tranko en hafıf kullandıgım ılac xanax falanda var bunlarda hafıf kaçıyor oyle dıyım lustral tarzı ılaclarla bırlıkte yuksek thc alırsan bırbırını caprazlıyo aynı görevı goruyo dopamın sevıyesınde kıtlıyo bırbırını ya ılacları ıc ya cıgarayı az ıc tansıyonun duser sıcar kusarsın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    **** ****** **** *** ***** ******* **** **** ****** ***** ****** ***** ****** *****
  • Night owl Night owl:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • 2 2008Grower:
    ** *** ***** hahahaha** ****** *** ****** ***** hahahaha* **********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* ******* **** **** ******* ********* ********* ***** *** ** **** *** ***** ********** *** ** ** ** ***** ** ***** **** ****
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ******* hahahaha *********
  • 2 2008Grower:
    * *** ********* ** **** ***** **** hahahaha***** ***** hahahaha** ***** ***** *** **** *****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ****** ** ******** ****** ***** ** ***** hahahaha * ***** * *** ********* ** **** ***** **** hahahaha***** ***** hahahaha** ***** ***** *** **** *****
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ***** ********* ********* ****** ***** ******* ******* ******* *** *** **** ***** ** **** ***** ***** ****** **** *******
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha ***** ******** ******** ***** ***** ****** * ********* ********* **** ****** ** ******** ****** ***** ** ***** hahahaha * *****
  • 2 2008Grower:
    ****** ***** ***** * **** ***** *** ****** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ***** ***** ***** ******** ****** ****** ***** *** ******* ****** ***** ********* ********* ****** ***** ******* ******* ******* *** *** ****
  • Night owl Night owl:
    *** **** ** ********** ** ** **** ** ********* ****** ***** ***** * **** ***** *** ****** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ******* ****** hahahaha ***** ******** ******** ***** ***** ****** * ********* *********
  • Night owl Night owl:
    ***** hahahaha ***** ***** ******
  • Night owl Night owl:
  • İstanbul İstanbul:
    ******** hahahaha*** **** ** ******* *** **** ****** ****** ****** ******* ***** *******
    +1
  • 2 2008Grower:
    *** **** ** hahahaha*** ** ******** ***
  • TabldotLife TabldotLife:

• Night owl Night owl:
    **** ***** **** * ** ****** ***** ***** ****** **** ******** **** **** ********** ********** ******* **** **** ******
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ** **** **** *** hahahaha**** ******** hahahaha*** **** ** ******* *** **** ****** ****** ****** ******* ***** *******
  • Night owl Night owl:
    **** ** ******** hahahaha*** **** ** ******* *** **** ****** ****** ****** ******* ***** *******
  • İstanbul İstanbul:
    ******** ****** hahahaha
    İstanbul İstanbul: ******** ****** hahahaha