AN serisi gübreler bu işi yapıyor

Cannapro.a

Yeni üye
sağlıklı duruyorlar . önerim fan yapraklarını yarıya ya da çeyreğe düşür . bir de ortamın co2 sini olabildiğince arttır . güzel sömekler alacaksın her halükarda . kazasız belasız sağlıklı growlar dilerim kanka

Easport

Yeni üye
sağlıklı duruyorlar . önerim fan yapraklarını yarıya ya da çeyreğe düşür . bir de ortamın co2 sini olabildiğince arttır . güzel sömekler alacaksın her halükarda . kazasız belasız sağlıklı growlar dilerim kanka
İnşallah kanka indioor’da ilk büyümem . Yaprakları ,dalını hızlı toparlıyor ışığı tam alacağı şekilde temizliyorum Co2’ye dikkat edeceğim teşekkürler

Easport

Yeni üye
Teşekkürler ışık mesafesini ayarlamakta zorluk çektim biraz . Tepeden mesafesi 30 cm’de gövde mesafesi 60 cm .Çiçeklenmeye geçti diye yoğunluğunu azaltmadım .Işık 1 adet 2000w bestva ,3 adet 1000w bestva hepsini kare şekilde birleştirdim ortalama 450w -500w güç çekiyor .Emeklerimizin karşılığını alırız umarım :)

Metgen7

Kıdemli Üye
File çekmelisin bence
4 günde kuruyor sanırım biraz havandırma vanti vs. Kullanıyormusun 3 e çek mesala

Easport

Yeni üye
File çekmelisin bence
4 günde kuruyor sanırım biraz havandırma vanti vs. Kullanıyormusun 3 e çek mesala
Fileyi halledeceğim kanka .Vantilatör zaman ayarlı yapıyorum havalar soğuduğu için. Gübreler haftalık plan ayarlı normalde ben kendim 4 güne çektim .Boş sulama yapmadığım için günü uzattım Sömekler büyüsün paylaşırım . Yaptığım planı not alıyorum bir sonrakinde daha tecrübeli oluruz

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Grow micro ve bloom kullanıyorum sadece diğer hiçbirini kullanmadım
Kanka yanına calmag ve overdrive da eklersen yeterli gayet..AN da 20 çeşit serum var. Senin 3lü ve bu 2li dışındaki tüm AN gübreleri biraz da şirket gelirini artırmak için :) inanın geri kalanı kullanmasanız da olur kankalar... (hele hele toprak grow toprağı ise 5i yeter de artar)

Biocanna kullanıp çok iyi sonuç alan ben ve benim gibi kankalar var. Biocannada vega-flores-rhizotonic-boost bu 4 çeşit dışında gübre yok.. sizce yapmak mı istemiyorlar yoksa gerçekten lüzum yok mu ;)

Beybeto

Yeni üye

Gübrelemeyi 4 günde bir 1.5 L olarak sulama yapıyorum bitkiler hiç bir hastalık yok , emilimi iyi
Grow, Micro , Bloom
B-52 , Sensizym ,Budcandy, Bigbud ,Cal-Mag,

overdrive , finish en son bunlarla tamamlayacağım .
Size zahmet micro grow blom 15 günlük bitki için 1 lt suya kaç ml ve hangisiyle başlamalıyım bilgi verirmisin

Night owl

Müptezel
Kanka yanına calmag ve overdrive da eklersen yeterli gayet..AN da 20 çeşit serum var. Senin 3lü ve bu 2li dışındaki tüm AN gübreleri biraz da şirket gelirini artırmak için :) inanın geri kalanı kullanmasanız da olur kankalar... (hele hele toprak grow toprağı ise 5i yeter de artar)

Biocanna kullanıp çok iyi sonuç alan ben ve benim gibi kankalar var. Biocannada vega-flores-rhizotonic-boost bu 4 çeşit dışında gübre yok.. sizce yapmak mı istemiyorlar yoksa gerçekten lüzum yok mu ;)
Biocannda vega ve floreste kalsiyum magnezyum mevcut mu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ******* ** **** **
  • 2 2008Grower:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • 2 2008Grower:
  • 2 2008Grower:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • 2 2008Grower:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahaha ****** ****** ****** ***
  • 2 2008Grower:
  • 2 2008Grower:
  • 2 2008Grower:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • 2 2008Grower:
    ******* ***** ****** ** ******* ***** hahahaha*** ******* ******* ** ******** ** ****** ********
  • NewGardener NewGardener:
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** *** ******** *** hahahaha* ** **** ********* ****** ******** **** *** ******* ********* ********
  • 2 2008Grower:
    ****** *** **** **** ******* ***** ****** ******** ********** ** hahahaha hahahaha* hahahaha**** ********* ***** ********** **** ***** ****** ******** **** hahahaha** ******** ******** ******* ** ***** hahahaha
  • 2 2008Grower:
    ***** ******** ***** ******* ******** hahahaha** ** hahahaha **** *** ****** *****
    NewGardener NewGardener: *** *****