AN SERİSİ KULLANANLAR

Bu seride gübre kullananlar yardımcı olabilir mi?

Coco medyumda photo bitki(THC-28%, 550-600gr, 8-9 hafta) yetiştirmek istiyorum. Böyle bir tabloya ulaştım. Yalnız lazım olabilir diye tabloda olmayan sensizym, flawless, carboload, cal-mag-xtra, revive gibi şeyleri de ekledim listeme yaklaşık 200-250 euro gibi bir şey tutacak sanırım. Ürünleri sipariş etmeden siz bilen ustalara da sormak istedim.

Elimdeki tablo photo bitki için uygun mudur? Eğer uygunsa haftada bir olacak şekilde tabloya göre mi uygulanmalıdır? Önereceğiniz ya da şunu bilsen iyi olur dediğiniz bir şey varsa lütfen paylaşın, her türlü bilgiye açığım.

Fotoğrafın kaynağı bu site: https://www.growbarato.net/blog/en/advanced-nutrients-feeding-chart/#sixthchart

Ekli dosyalar

• AN.jpg
    AN.jpg
    228.4 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:
Tabloya göre gitmeni isterim arkadaşım misal bitkide eksiklik gozlemersen veya kalsiyumun eklsiklgi gibi belirtileri olduğunda bitki sana konuşur atarsın foruma arkadaşlarla yorumların hasadın bol olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
    hahahaha***** *****
  • bambam02 bambam02:
  • A ax-b:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
    ***** hahahaha** ******** ****** ********
  • Kanka Kanka:
  • A ax-b:
    ** **** **** *** **** **
  • Kanka Kanka:
    ******* **** hahahaha *****
  • Kanka Kanka:
    ***** **** ****** ***** ****** ** hahahaha*** ***** hahahaha ***** ****** ***
  • Kanka Kanka:
    ********* hahahaha
  • Kanka Kanka:
    ********** *** **** **
  • bambam02 bambam02:
  • A ax-b:
  • Kanka Kanka:
    **** hahahaha*** ***** ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** * ******* * ******* * **** ******* ******* ***** **** ******** ********** *
  • Kanka Kanka:
    *** ***** hahahaha**
  • A ax-b:
    ******** hahahaha*** ****** ******* ***** hahahaha ***** **** **** ****** *******
  • bambam02 bambam02:
  • Emmy Emmy:
    ***** ** *** ******* ** ******** ******** ***** ******** *** *** ***** ** *** **** hahahaha** ***** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
  • A ax-b:
  • muadip muadip:
    ***** ***** **** * **** ******* ******** ******** *** **** ********* **** ****** hahahaha*** ***** hahahaha**
    muadip muadip: ***** ***** **** * **** ******* ******** ******** *** **** ********* **** ****** hahahaha***...