AN gübre listesi nasil olmuş? Tavsiyeler..

criminalis

Yeni üye
Kankalar öncelikle herkesin bayrsmi kutlu olsun. Gelelim konuya photo blue dream bitkiler icin gübre alıyorum listem su şekilde 

Ana besinler: Sensi grow ab + bloom ab. 

Ek besinler: 
vodooo juice, 
bud factor, 
b52, 
overdrive, 
sensiyzm,
big bud, 
bud candy, 
revive ve calmag

Eksik yada fazla olmus dediğiniz ürünler ve tavsiyelerinizi bekliyorum kanlalar bol hasatlarrrr

mupomemo

Yeni üye
kanka ilk growunu auto tecrübe edinmeni bitkiyle tanışmanı eğitim pratiği yapmanı tavsiye ederim. birde revive ve cal mag aynı görevi görüyor diye hatırlıyorum bitkide eksik bir şey görürsen vitamin takviyesi ama yanlış olabilir daha iyi bilen arkadaşlar yanlışsam düzeltsin.

criminalis

Yeni üye
Try hard deniyecegim kanka ilk saglam miktarda bir grow yapip stoğa sonra auto cesit çeşit denemeler falan öyle düşünüyorum.

Bluekush

Üye
Cvp: AN gübre listesi nasil olmuş? Tavsiyeler..

Bu gübrelerin içeriklerine baktımda yazmıyor bu kadar farklı gübrelere gerek yok ve çok da pahalı çok ucuz maliyetle daha iyilerine sahip olabilirsiniz

Köklendirici ve organeminarel bakımından zengin organik ve mucizevi doğal hümikasit+fulvik asit kullanabilirsiniz ekimden önce veya çıkışta faydasını çok fazla göreceksiniz çiftçilerimin hepsine öneriyorm kullananlar çok memnun 

Yeşil aksamı geliştirmek için azot ağırlıklı besleme yapmanız gerek bunun için solucan gübresi kuş gübresi (sıvı) veya herhangi bi gübreciden alacağınız azotlu gübre miktarını abartmamak kaydıyla çok iyi sonuç alabilirsiniz.

Çiceklenme döneminden sonra fosfor ve potasyum desteği vermeniz gerekir bunlarıda birçok marka ve ucuz fiyata bulabilirsiniz 

Alacağınız gübrelerin çoğunda organemineral destekli olduğu için fazlasıyla yeticektir. Hümik asit kesinlikle tavsiye ederim farkı görüceksiniz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ***** ** *** ********* *** ****** ****** ****** ** ***** ******** hahahaha ** ****** ***** ******* ****** ******* hahahaha*
  • I icecreamm:
    +1
  • G GaribanMüptezel:
  • G GaribanMüptezel:
  • G GaribanMüptezel:
  • I icecreamm:
  • G GaribanMüptezel:
    hahahahahahahaha
  • I icecreamm:
    hahahaha*
  • G GaribanMüptezel:
    hahahahahahahaha
  • I icecreamm:
    ******** ****** hahahaha**** ***** ***
  • G GaribanMüptezel:
  • yoqyaa yoqyaa:
    ****** *** ** ******** ***** **** ********* ****** hahahaha** *** ******* ****** ****
  • G GaribanMüptezel:
    ******** ********** **** ******** *** ******* ******** ******* ******* ****** ********
  • I icecreamm:
    *** ***** *** ******** **** *** hahahaha* ********** **** ******** *** ******* ******** ******* ******* ****** ********
  • G GaribanMüptezel:
    *** ***** ***** *** ********* ** ********** **** **** ******* ***** ***** **
  • I icecreamm:
    ****** *** hahahaha** ***** * ******* ******* ********** hahahaha***
  • G GaribanMüptezel:
  • I icecreamm:
  • I icecreamm:
  • G GaribanMüptezel:
    ******* ****** ********* *** ********* ********** ** hahahaha **********
  • I icecreamm:
    ********** ****** ******** ********* hahahaha******
  • G GaribanMüptezel:
  • yoqyaa yoqyaa:
    ***** *** ***** ********* ****** ****** *** ******** ********* ** ****** ********* ****** *******
  • yoqyaa yoqyaa:
    yoqyaa yoqyaa: ********* ******** ***** ** ******* ****** ********* **** ***** *****