An carboload

okuyombenya

Yeni üye
Canna kullanıyorum ben çiçeğe yeni geçti bitkim, growshoplardan co2 torba, tüplerine falan bakarken an carboloadı gördüm bitkinin ihtiyacı olan şeker ve co2 yi verdiği yazıyordu açıklamada o kadar işe yarayan bir gübre mi elbette tüp kadar verim alacağımı düşünmüyorum ama işimi görürse onu alabilirim. Canna start, flores, rhizotonic, cannazym, boost, pk13/14 e de bu hafta geçicem kullandıklarım bunlar, carboloadı da eklersem zarar verir miyim

okuyombenya

Yeni üye
Zarar verecek olursam gübreliden sonraki
Boş sulamalarımda calmag ile birlikte carboload veririm kullanan varsa bilgi verirse çok mutlu eder

kaiser

Kıdemli Üye
Canna serisi sana rahatlıkla yetecektir ve carboload co2’nin yerini hayatta tutamaz ama illa alcam diyorsan bunun yerine bud candy daha doğal carboloadla aynı işi görüyor cannayla benim fikrime göre daha uyumlu olur

Woppy

Ordinaryüs
Knk bitki CO2 yi fotosentez yoluyla alıp oksijene ceviryor köklerdende tam tersi oksijen alıyor şimdi gübredeki CO2 bitkinin CO2 ihtiyacını karşılamaz. He carbolad tavsiye ederim sigaraya güzel aroma ve recine yapmasını saglıyor. Demek istediğim CO2 için carbolad kullanman bir işe yaramaz farklı faydaları var.

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Sana soleye bilicem an bildin gibi sentetik sentetik gubrelerde organik olmaz hangisi olursa olsun sentetik organiklerin islevini engelliyo aklında olsun CO2 ışığın 400 üzerindeyse gerekir

Woppy

Ordinaryüs
Aynen sakın sentetik ve organik karıştırma üzülürsün. Belki sadece overdrive olabilir.

Komünist Ömer

Yeni üye
An marka ile Canna marka ürünü karıştırabilirsin. 2 markada kimyasaldır. Aynı işe yarayan ürünleri karıştırmadıkça bir sorun teşkil etmez. Canna için organik denmiş fakat organik olan serinin ismi Biocanna dır. Son 2 growda an ve canna kullandım sonuçlar gayet hoş.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ******** *** ** hahahaha* **
  • İstanbul İstanbul:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ********* **** ** ***** **** hahahaha* ** *****
  • Sleepless Sleepless:
    * ******** ******* * ******** *** **** ******* * **** *
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
    **** ********** *** ****** ******* hahahaha** ****
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • Emmy Emmy:
    ***** * *** ***** ***** ** *** *** ****** ******** **** hahahaha**
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ***** ***** ** *** **** *** **** ***** ** *** ********* ******* ***** **** ****** ****
    +1
    hahahaha*** ****** ** ******* ****** ******* **
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* ******* hahahaha** ***** *** *********
    TabldotLife TabldotLife: ***** ******* ******* hahahaha** ***** *** *********