amnesia 17. günden selamlar

C

Canna

Guest
Iyi yapmissin dostu, eger calmag fazla gelirse bir anda yakar yapraklari, bence gene yarim doz ver, cünki daha cok az belirtisi var, calmag eksikliginin.
Eger yapralarin yesili güzel

varmibisey

Kıdemli Üye
Iyi yapmissin dostu, eger calmag fazla gelirse bir anda yakar yapraklari, bence gene yarim doz ver, cünki daha cok az belirtisi var, calmag eksikliginin.
Eger yapralarin yesili güzel
Baya bi kafa var büyüme de hızlı verdiğim yetmedi sanirim calsiyum ve magnezyum alt yapraklardan da taşıyor gibi geldi bana 8 kafa var şuan direk ışık gören altlar da da var ufak ufak

Resk10

Üye
Eger üst yapraklarin sariligindan bahsediyorsan ışık stresi alt yapraklardan bahsediyorsan toprağa değen yaprak kurur bizzat basima geldi zaten calmag vermisin ph ayarli veriyorsan gerek yok benim dusuncelerim bunlar topraga değmiyorsa yapragin ustalar dogru soyluyor ama kelledeki sariliklar ışık stresi benimde basima geldi 2 gunde duzeldi nem makinasinida uzak tut

varmibisey

Kıdemli Üye
Eger üst yapraklarin sariligindan bahsediyorsan ışık stresi alt yapraklardan bahsediyorsan toprağa değen yaprak kurur bizzat basima geldi zaten calmag vermisin ph ayarli veriyorsan gerek yok benim dusuncelerim bunlar topraga değmiyorsa yapragin ustalar dogru soyluyor ama kelledeki sariliklar ışık stresi benimde basima geldi 2 gunde duzeldi nem makinasinida uzak tut
Işık sitresi olduğunu düşünmüyorum 650 ppfd veriyordum en üst kafaya altlar daha az 3 saat önceye kadar 12/12 ye aldığım için 30 watt kırmızı led takviye yaptım . yaprakların toprakla teması hiç olmadı calmag da bir sefer 3 gün önce el yapımı verdim oda yeterli gelmedi muhtemelen nem makinesini de bugün kapattım cixeklenmeye geçirmeye çalıştığım için %40 nem

Resk10

Üye
Dostum ben şahsi fikrimi söyledim eger eksiklik yanma ws olursa alt yapraklardan belli eder eger kafadan ise isiktandir bunu bil 650 ppfd 20 günlük bitkiyi boğar benim 3 haftalik autolarim var 450 ppfd cektim bitkim sarardi 350 cekmek zorunda kaldim ama kesinlikle bitkinde isik stresi var alt yapraklara bisey diyemicem usler isiktan

Elturko35

Yeni üye
Boost. Powerzyme ve birde vit damladan karısım yapıp pH düşürsem uyar demi karıştırdık diye yakmayız heralde

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    dready********** dready********** dreadydready** ****** ******
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** dready** *** ******
  • zero00 zero00:
    ** ** **** ****** ********** ***** ******** **** ***** ******** ***** ********** *** **** ******** *** *** ***** **** ***** ********** ****** *********** ***** ***** ********* ******** **
  • zero00 zero00:
    ***** *** ******* ** dready
  • zero00 zero00:
    **** ****** *********** ** ****** **** **** **** ** ****** **** ********** **** **** ******
  • zero00 zero00:
    **** ********** ** dreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydready**********
  • camelonhigland camelonhigland:
    dreadydreadydreadydreadydreadydreadydready* ** *****
  • zero00 zero00:
    ******** dready****
    dreadydreadydreadydreadydreadydreadydready*
    **** ****** *********** ** ****** **** **** **** ** ****** **** ***** ** ** ****** ******** ******* ******** ******* ****** ***** dready**** ******* dready ****** ******** ******
  • Night owl Night owl:
    *** ******* *** ******* ******* dready********** dready********** dready**********
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** ******* ** dready*** ********* ******* ********* ***** **** **** dready** **** ***** ******* *** **** ****** ******** *** *********** **** ***** *** ***** ******** ***** *********** **** *** **** ****** ******** ********* ******** ******** ******* ********** ******* *** ********** ********* ***** ******** ********* ********* ********* ******* ****** *** ***** **** *** ***** ********* ****
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ** *** ******** dready* **** *** ********* ******* ********* ***** **** **** dready** **** ***** ******* *** **** ****** ******** *** *********** **** ***** *** ***** ******** ***** *********** **** *** **** ****** ******** ********* ******** ******** ******* ********** ******* *** ********** ********* ***** ******** ********* ********* ********* ******* ****** *** ***** **** *** ***** ********* ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ** *** ******** dready* dready* ** ******** **** **** dready* **** ********* ** **** ****** ********** ******* *
  • Night owl Night owl:
    ******** ***** ***** *** *** ***** ******** ** * ****** ***** ****** *** ********* ******* ********* ***** **** **** dready** **** ***** ******* *** **** ****** ******** *** *********** **** ***** *** ***** ******** ***** *********** **** *** **** ****** ******** ********* ******** ******** ******* ********** ******* *** ********** ********* ***** ******** ********* ********* ********* ******* ****** *** ***** **** *** ***** ********* ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:

** dready** ***** ******* ******** ***** ****** ********** ***** ********** ******* ********** ******** *** ******** **** ******** ****** ********* dready**** ***** **** ***** ********* *** ****** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** *********** ****** dready** ****** **** ** ** ********** ****** ******* **** ******** ****** ********** ******* *** ******** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** ** ** **
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** *********** ****** dready** ****** **** ** ** ********** ****** ******* **** ******** ****** ********** ******* *** ******** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** ** ** ***********
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** dready *** **** *** ****** ******* ****** ****** *********** ****** dready** ****** **** ** ** ********** ****** ******* **** ******** ****** ********** ******* *** ******** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** ** ** **
  • zero00 zero00:
    **** *** *** ****** ********* *** ******** ******* ******** ******** *** ***** ****** *** *** **** *
    zero00 zero00: **** *** *** ****** ********* *** ******** ******* ******** ******** *** ***** ****** *** *** **** *