Amerikadaniste.com

• Konbuyu başlatan Üye silindi 19038
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 19038

Guest
Arkadaşlar merhaba , başlıkta adını yazdığım site vb siteler var Amerika’dan alış veriş yapmanıza olanak sağlıyor bu gibi sitelerden qb alan getirten oldu mu Çin yerine bu yöntemler tercih edilebilir mi bilen biri aydınlatırsa sevinirim

Ü

Üye silindi 19038

Guest
Deneyeceğim de kaba tabirle akı bokunu geçecek diye tecrübesi olan bi arkadaş varsa sorayım dedim @Icarus1925 hocam sanki sizin günlüğünüzde Amerika dan ışık getirtdiğinizi okumuştum yardımcı olur musunuz

nasa

Doktor
Deneyeceğim de kaba tabirle akı bokunu geçecek diye tecrübesi olan bi arkadaş varsa sorayım dedim @Icarus1925 hocam sanki sizin günlüğünüzde Amerika dan ışık getirtdiğinizi okumuştum yardımcı olur musunuz
getirtmek için ödediğin ve amerikadaki elemana ödediğin ücreti de unutma ama onlarada ödüyosun amerikadan türkiyeye kargo göndermenin ucuz olacağını pek düşünmüyorum ayrıca yine gümrük vergisi falan çıkar onun

Ü

Üye silindi 19038

Guest
Hlg den qb96 alacaktım sadece board 54 dolar akı bokuyla 700 küsür liraya geliyor :D hiç gerek yok 54 voltla çalışan mükemmel bi kart tr içi driver bulması kolay olacaktı ama 700 TL büyük para

Ü

Üye silindi 19038

Guest
Amerikapostam.com da var 3 gunde Turkiyeye gonderiyorlar ne alirsaniz.
Biliyorum kanka baya araştırdım benim için al servisi ile alınıyor sistemler aynı ürünü alıp Amerika’daki adresine gelmeden net hesap çıkartmıyorlar ama aşağı yukarı 2 katı fiyat çıkıyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ********* ***** ******* ** ******** **** **
  • 4glow20 4glow20:
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** dready********* ***
  • Night owl Night owl:
    +1
  • E ErdemRS6:
    dready** ******* ****** **** dready
    +1
  • E ErdemRS6:
  • Night owl Night owl:
    ********* *** ***** ******* ****** **** ****** *********** *********** ******** ******** ***** ********** *********** ***
  • E ErdemRS6:
    ********* *** ***** ******* ****** **** ****** *********** *********** ******** ******** *****
  • E ErdemRS6:
  • 4glow20 4glow20:
    dready********** dready********** dready**********
  • 4glow20 4glow20:
  • E ErdemRS6:
    ********* *** ***** ******* ****** **** ****** *********** *********** ******** ******** dreadydready***
  • Night owl Night owl:
  • E ErdemRS6:
  • K Kolpa.:
    dready********** dready********** dready********** ******** ****** dready* ****
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ** ****** *********** **** **** **** ****** ***** *********** **** ** ********* ******* ***** *** *** ******* *****
    +1
  • 4glow20 4glow20:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** dready**********
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ******** ****** dready* ****
  • E ErdemRS6:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** *** ***** **** *** ***** ****** ********* ********* ***** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ***** ******** ****** ** ****** *** **** ********** *** ***** ****** ********* *** ****** ******** ***** *****
  • K Kolpa.:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • K Kolpa.:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ******* **** **** **** ** ****** **** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • 4glow20 4glow20:
    ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
    4glow20 4glow20: ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready ****...