Amazon siparişi güvenli mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Confused

Yeni üye
Kankalar amazon dan kabin sipariş vermek istiyorum çeşitli e ticaret sitelerinin takip edildiğini duymuş form da okumuştum, amazona alakalı bir bilgisi olan varmı güvenli olur mu durduk yere başımıza iş açmayalım.

nasa

Doktor
Ayvayı yemişiz valla inşallah vpn ise yarıyordur yoksa ceteden alırlar hepimizi :)
vpn in işe yaradığını düşünüyorsan çok yanılıyorsun. eminim forumdaki herkesin kimliğiyle beraber kaydı vardır emniyette ama forum müstakil kendi halinde insanların olduğu yer olduğu için sorun olmuyordur arada forumun bu sakinliğini müstakilliğini bozan kişiler çıkıyor onlarıda mod ekibi olarak banlayıp konularını temizliyoruz güvende tutuyoruz eğer forum ticaretin veya ticarilerin fikir aldığı yer olsaydı hepimizi alırlardı emin olabilirsin.;)

zeko dayi

Müptezel
vpn in işe yaradığını düşünüyorsan çok yanılıyorsun. eminim forumdaki herkesin kimliğiyle beraber kaydı vardır emniyette ama forum müstakil kendi halinde insanların olduğu yer olduğu için sorun olmuyordur arada forumun bu sakinliğini müstakilliğini bozan kişiler çıkıyor onlarıda mod ekibi olarak banlayıp konularını temizliyoruz güvende tutuyoruz eğer forum ticaretin veya ticarilerin fikir aldığı yer olsaydı hepimizi alırlardı emin olabilirsin.;)
Bilseydim asla foto atmazdım biz ozaman burda emniyete biz burdayız diyoruz haberimiz yok

nomad

Yeni üye
Haha forum serverleri emniyet data centerda oluyormuş, modlar da kelli felli komiser vs çıkıyormuş... Ne gülerim böyle çıksa :D

Confused

Yeni üye
VPN moderatörün dediği gibi %100 güvenli değil eğer bulmak isterlerse bulurlar biraz uğraştan sonra o sebeple çok dikkatli olmak göze batmamak lazım

püskütvarmı

Ordinaryüs
Zeko mahallende senden şikayetçi kimse yoksa burda peşine düşmezler moruq , milletin işi gücü yok tribe girmiş zekonun growunu düşünsün , neden çünkü Zeko Cannabis tanrısı mk . Şu konuda sürekli bildirim gelmesin den sıkıldım kanka beni anlıyorsun demi , kendini veya burda 2 3 growere çok değerli sanmana gerek yok . Senden şikayetçi kimse yoksa ortada problem yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha** ***** ********* ******* *****
    ***** ** hahahaha
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    *** ******** ***** ********* ******** ******** ******* **** ******* ***** *** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** hahahaha** ******* ****** ******** ****** ******** ********** **** ****** *** ** **** ******* ***** hahahaha
    **** ** ******** ***** ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    *** ***** ******** *** ******* ** ******** ***** ******* **
    ***** *** ********** ******* ******** ***** ****** hahahaha ********* ******** ******* ****** hahahaha** ******* ****** ******** ****** ******** ********** **** ****** *** ** **** ******* ***** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ***** ** ********** hahahaha* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** hahahaha ***** ********* ***** ******* ********* *** ********** ****** hahahaha ***** *** ********** ******* ******** ***** ****** hahahaha ********* ******** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********** ****** ******* hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
    **** ********** **
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ***** ****** hahahaha
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
    **** **** ****** ***** ** hahahaha** ******** ***** ***** ****** hahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* ****** hahahaha hahahaha*
    ******** ***** **** ********** ****** *** ** *** ******* ********** ******** ********* ****** ****** **** ****** ******** ***** ** ********** hahahaha* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** hahahaha****** ** ****** **********
  • bandaleros bandaleros:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** hahahaha ********* ******* ******
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
    bandaleros bandaleros: ** *** *** ** *** **********