Amatem anım :)

Microup

Üye
Arkadaşlar yaklaşık 4 yıl kadar eroin bağımlısıydım. Tabi size anlatacağım bu olay benim bağımlılığımın 1. yılının sonlarına doğru oluyor.İlk baştan başlıyım , o dönem hapa yeniden düşmüşüm bahçeşehirde güzelde bi mekanda çalışıyorum falan cebimde parada bok gibi her gün minimum 4 tane yutuyorum falan bi müptezel girdi bizim işyerine lavuğa bakıyorum tuvalete giriyor çıkıyor gözler düşüyor falan bir oldu iki oldu üçüncüde yazıldım buna dedim hayırdır **** ne işsin sen falan yaa diyo cigara içiyorum falan öyle bi muhabbet kuruldu aramızda artık iş bitimine yakın cigara yapıştırıp içiyoruz falan gizliden kanka olduk bu ibneyle her neyse meğersem bu eroinman mış **** ben o güne kadar eroini bitek filimlerde görmüşüm tabi neye benzediğini rengini bile bilmiyom **** ahh ahh gençlik işte :D sonra sonra bu beni aşılamaya çalışıyor allem etti kallem etti bir gün boşluğumu yakaladı.Hapın ertesi günü pisliğini çekiyorum işe gidicez aynı semtte oturuoruz bununlada beraber gidicez işe cigara içip yürüycez bende o gün yutmıycam bad tripteyim böyle tüm eklemlerim ağrıyo yemek yiyemiyom falan bu **** bana bi sigaranın içine koymuş dedi al bunu iç bişeyin kalmıycak falan dedim olm ne bu dedi sen iç neyse aldım içtim aaaa ben şok harbiden hayata döndüm **** :d dedim olm bu ne süper bişeymiş gözlerim kapanıyor mutluyum rahatlamış hissediyorum falan öyle öyle düşürdü beni sonra folyo içmeye başladım falan derken baktım ilk başlarda ucuzdu 1 fişek 20 tl alıyordum ohoo bana 1 gün yetiyordu bütün gün gözlerim kapalı geziyordum ama sonra baktım dozum artmaya başladı tabi yoksunluk çekeceğimide bilmiyorum o dönem daha. Onuda gördükten sonra dedim bundan kurtulmam lazım baktım piyasaya suboxone yok kimsede dedim gideyim yazdırayım kendime doktordan çıktım gittim amateme sıra kan falan filan doktor dedi idrar vericen sıraya girdim 2 lt su içtim meyve suyu içtim işeyemiyorum öğlene kadar idrar veriliyor bide veremedim tabi yeni içmişim dalgayı işettirmiyo **** :D ertesi gün oldu yine gittim hiç sabah işemeden gittim bide yine su içtim falan ama yine dalga içtim tabiki yoksunluk yaşıyorum ağrılarım oluyor sabah kalktığımda , neyse sıraya girdim işeyemiyorum yine öğlene kadar 4 kere sıraya girdim olmadı yapamadım. en son tam kapanacak artık abi dedim nolursun bi daha deniyim olmazsa gidicem yarın gelicem dedi tamam son olsun hadi geç :D nasıl sevindim o sırada işi bitmiş ya adamın baktım orda biriyle konuşuyor. Normalde her yerde ayna var sen işerken oda arkandan bakıyor işiyomusun diye ayrıca işedikten sonra kutuyu alıyo üzerinden sıcaklığını ölçüyor falan neyse ben baktım işeyemiyom aldım ordan elime ilk gelen birinin idrar kutusunu benimkine yarısını koydum , koymaz olaydım **** :D adam denetimliye geliyormuş temiz çıktı idrarı :D gittim sonuçları almaya doktor diyo sen temizsin olum dedim ney ahaha :D diyemiyorumda başkasının idrarını kodum diye deen son baktım yazmıyo dedim alıcam **** ben bunu sen yazsanda yazmasanda torbacıdan alıcam yine alıcam estim biraz orda işte çıktım sonra üzerine yıl daha içtim son 8 ay iğne yapıyordum hatta ayrıca 5 yıldır temizim içmiyorum ama mecburi oldu biraz cezaya bağlandım. Yani kafamda güzel 1 sayfa yazı yazdım **** :D o **** doktor yazsaydı o gün belkide hayatım böyle olmıycaktı gerçekten kurtulucaktım belkide kendi çabamla çünkü çok yeni içiyordum o zaman daha. Neyse hikayem bu kadar arkadaşlar umarım ibret alırsınız ve çevrenizde varsa eroinman birileri onlara sakın güvenmezsiniz. Dumanınız bol olsun :)

Salih3448

Yeni üye
Allah yardımcın olsun dostum ben hiç eroin koreks falan içmedim ama cezaevindeyken bi adam gelmişti bizim koğuşa oda 2 yıldır iğne vuruyomuş hertarafi iğne izi falan o adam ne ızdıraplar çekti **** koğuşta krize giriyodu gardiyanlar alıp bunu soğuk suyla yikiyolardi falan ne yap ne et bırak o illeti dostum

Microup

Üye
Kanka öyle tabi ben zaten bırakma kafasındaydım askere gidicektim tecilimi bozdum hemen alın beni dedim almadılar **** :D 4 ay sonra devre kaybı gidicen dediler zaten 2 ay sonra paket olduk mecburi bıraktık hemde ilaçsız :D belam sikildi tabiri caizse biz buna aramızda beton tedavisi deriz. Şuan temizim hayla 7 aydır falan dışardayım hayla temizim ağzıma vurmadım. Hee cigara dersen katkılı kubar ve skunk içtim bi kaç kere beğenmedim attım inan. Mari de bulunmuyor buralarda(ege bölgesi) harmanız anlıycağın :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
    **** * **** * * ***** ****** hahahaha*****
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
    hahahaha***** *****
  • bambam02 bambam02:
  • A ax-b:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
    ***** hahahaha** ******** ****** ********
  • Kanka Kanka:
  • A ax-b:
    ** **** **** *** **** **
  • Kanka Kanka:
    ******* **** hahahaha *****
  • Kanka Kanka:
    ***** **** ****** ***** ****** ** hahahaha*** ***** hahahaha ***** ****** ***
  • Kanka Kanka:
    ********* hahahaha
  • Kanka Kanka:
    ********** *** **** **
  • bambam02 bambam02:
  • A ax-b:
  • Kanka Kanka:
    **** hahahaha*** ***** ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** * ******* * ******* * **** ******* ******* ***** **** ******** ********** *
  • Kanka Kanka:
    *** ***** hahahaha**
  • A ax-b:
    ******** hahahaha*** ****** ******* ***** hahahaha ***** **** **** ****** *******
  • bambam02 bambam02:
  • Emmy Emmy:
    ***** ** *** ******* ** ******** ******** ***** ******** *** *** ***** ** *** **** hahahaha** ***** hahahaha**
    Emmy Emmy: ***** ** *** ******* ** ******** ******** ***** ******** *** *** ***** ** *** **** hahahaha**...