Ak48 photoperiod günlüğüm :)

Trellion

Kıdemli Üye
Selamlarrr dostlar :)

01.08.22 pazartesi 00.01

Gübreleme şu şekilde

Sensi bloom a+b 2ml
Vodoo 1ml
Pirhana 1ml
Rhino skin 1ml
Sensizym 1ml
Carboload 1ml

Not ( big bud ve b52 bu sulamada çıktı)
( vodoo ve pirhana eklendi)

Trellion

Kıdemli Üye
04.08.22 perşembe 00.01

Bloom 16.gün

Joey 1 88.gün
Joey 2 78.gün
Joey 3 75.gün
Joey 4 69.gün

Gübreleme şu şekilde :

Sensi bloom a-b 2ml
Sensizym 1ml
Big bud 1ml
Carboload 1ml
B52 1ml
Rhino skin 1ml

Not : Bu sulama tekrardan (big bud ve b52 eklendi)

---------Son durumlar - - - - - -

:)

Son düzenleme:

Trellion

Kıdemli Üye
Selam dostlar :)
08.08.22 00.01 pazartesi

Bloom 20. Gün

Gübreleme yok!!
( keçiboynuzu pekmezi 1 litreye 1tatlı kaşığı olacak şekilde ayarlandı 5er litre su verildi)

Joey1 92.gün
Joey 2 82.gün
Joey 3 79.gün
Joey 4 73.gün

Güncel fotoğraflar son durum :)

@higthead

Trellion

Kıdemli Üye
Selamlar :)
12.08.22 cuma 00.01

Bloom 24. Gün

"" "" "" Budama günü!!!! :D "" "" ""

Gübreleme şu şekilde

Sensi bloom a-b 2ml
Sensizym 1ml
Big bud 1ml
Carboload 1ml
B52 1ml
Rhino skin 1ml
++++++ cal mag 0.5ml

https://ibb.co/Hn459cb budama.

- 1. Fotoğraf budama diğerleri kırılan dalların fotoları nasıl iyileştiğini beraber görelim dedim :)

Joey1 96. gün
Joey 2 86.gün
Joey 3 83.gün
Joey 4 77.gün

@higthead

higthead

Jolly Green
Selamlar :)
12.08.22 cuma 00.01

Bloom 24. Gün

"" "" "" Budama günü!!!! :D "" "" ""

Gübreleme şu şekilde

Sensi bloom a-b 2ml
Sensizym 1ml
Big bud 1ml
Carboload 1ml
B52 1ml
Rhino skin 1ml
++++++ cal mag 0.5ml

https://ibb.co/Hn459cb budama.

- 1. Fotoğraf budama diğerleri kırılan dalların fotoları nasıl iyileştiğini beraber görelim dedim :)

Joey1 96. gün
Joey 2 86.gün
Joey 3 83.gün
Joey 4 77.gün

@higthead

Dostum ellerine sağlık çok güzel olmuslar. Uzaması durdu durucak bu zamanlarda.Eğer uzamaya devam ederse dal altlarından bagladıgın ıplerı bu sefer dal ortalarından baglayıp saga sola acabılırsın dalları hem boy kısalır hemde ısıgıda daha ıyı almıs olursun.

Trellion

Kıdemli Üye
Dostum ellerine sağlık çok güzel olmuslar. Uzaması durdu durucak bu zamanlarda.Eğer uzamaya devam ederse dal altlarından bagladıgın ıplerı bu sefer dal ortalarından baglayıp saga sola acabılırsın dalları hem boy kısalır hemde ısıgıda daha ıyı almıs olursun.
Tamamdır dostum takip edicem uzamalarını kaç gün kaldı sence ortlama :( dayanamıyorum artık ve bu kücük sömekçikler kafa yaparmı sarsam :)

Trellion

Kıdemli Üye
12-12 den 3 hafta daha uzar. Hayır elleme o someklerı kafa yapmaz daha yenı sakın elleme=) Sabretttt
Yok hayır üst taraftakileri demiyorum, en altlarda ışık görmeyen ve ufak sömekçikleri aldım onlardan bahsediyorum :)

Aldıklarım kücük kalan sömekçikler ve ışık görmeyenler

Son düzenleme:

Trellion

Kıdemli Üye
Selammlar dostlarrr :)

16.08.22 salı 00.01

Bloom 28. Gün
Gübreleme şu şekilde :
Sensi bloom a-b 2ml
Sensizym 1ml
Big bud 1ml
Carboload 1ml
B52 1ml
Rhino skin 1ml
+++++ nirvana 1ml ++++++

Joey 1 100.gün
Joey 2 90.gün
Joey 3 87.gün
Joey 4 81.gün

Trellion

Kıdemli Üye
Not: Takvimde nirvananın çiçeklenmenin 3. haftasında başlanmasını söylüyor ben 28. Günde 4. Haftada verdim, takvime bakmayı unuttum açıkçası yanlıs mı yaptım doğru mu yaptım sömeklerin durumundan hep beraber karar verelim :)

https://ibb.co/MD29YjZ pistiller ışıktan mor çıkmış :D

Not2 : joey 1 çok cılız ve sömekleri kücük kaldı nedenini bilmiyorum nazar olsun oda ( fotoğraf atıcam yarın )

@higthead

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green
Dostum maşallah çok güzel trikom basmış. Sömekler ufak kalmaz daha 4. haftadayız yeni. 6-7-8. haftalar tam şişmeye dolmaya başlıcak sabret=) Nirvanayı 4. hafta başlaman güzel olmuş.

Trellion

Kıdemli Üye
Dostum maşallah çok güzel trikom basmış. Sömekler ufak kalmaz daha 4. haftadayız yeni. 6-7-8. haftalar tam şişmeye dolmaya başlıcak sabret=) Nirvanayı 4. hafta başlaman güzel olmuş.

21.08.22 pazar 00.01

Sadece calmag verildi! 1lt - 1 ml şeklinde

Calmag eksikliği https://ibb.co/8DDSngb

Bloom 33.gün

105.gün
95.gün
92.gün
86.gün

https://ibb.co/vxHq1JY (cılız Joey 1)
https://ibb.co/Jc8HCGb (joey 1)

higthead

Jolly Green
Dostum hersey guzel masallah.Tek dıkkat etmen gereken konu 12 karanlık evresınde ıcerı kesınlıkle ısık suzmesı gırmesın vantının ısıgı falan hepsıne elektırık bandı cek.Daha someklerın cok dolucak. 40-45 overdrive baslarız. Big bud sadece 1 kerelık onndekı sulama 2ml yap lt ye.

Trellion

Kıdemli Üye
Dostum hersey guzel masallah.Tek dıkkat etmen gereken konu 12 karanlık evresınde ıcerı kesınlıkle ısık suzmesı gırmesın vantının ısıgı falan hepsıne elektırık bandı cek.Daha someklerın cok dolucak. 40-45 overdrive baslarız. Big bud sadece 1 kerelık onndekı sulama 2ml yap lt ye.
Tamamdır dostum bütün ışık gelen yerleri izole ettim , bidahaki sulama big bud 2 ml devammmmm :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • 4glow20 4glow20:
    dready********** dready********** dready**********
  • 4glow20 4glow20:
  • E ErdemRS6:
    ********* *** ***** ******* ****** **** ****** *********** *********** ******** ******** dreadydready***
  • Night owl Night owl:
  • E ErdemRS6:
  • K Kolpa.:
    dready********** dready********** dready********** ******** ****** dready* ****
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ** ****** *********** **** **** **** ****** ***** *********** **** ** ********* ******* ***** *** *** ******* *****
    +1
  • 4glow20 4glow20:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** dready**********
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ******** ****** dready* ****
  • E ErdemRS6:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** *** ***** **** *** ***** ****** ********* ********* ***** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ***** ******** ****** ** ****** *** **** ********** *** ***** ****** ********* *** ****** ******** ***** *****
  • K Kolpa.:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • K Kolpa.:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ******* **** **** **** ** ****** **** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • 4glow20 4glow20:
    ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • 4glow20 4glow20:
    +2
  • Night owl Night owl:
    ********** **** ***** ** ***** ********** ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • K Kolpa.:
    ****** ******** ** ********* ******* ******** ******** ** ********* ****** *** **** ****
    +1
  • K Kolpa.:
  • K Kolpa.:
  • Night owl Night owl:
    dready** ***** ********* *** ******
    +1
  • K Kolpa.:
    dready** ****
  • 4glow20 4glow20:
    4glow20 4glow20: ********* **********