Ak48 photoperiod günlüğüm :)

higthead

Jolly Green
Evetttt sona geldin artıkkkk hadi bakalım eline koluna sağlıkkkkk efsanelerrr. Bide musaıt oldugunda tek somek paylas 3. kızın vs bi gözümüğz acılsın=)

Trellion

Kıdemli Üye
Selamlar herkese :)

26. 09.2022 baltayı vurmuş bulunmaktayız

Flushdan sonra karanlık verilmedi (4-5 gün kurumasını bekledik)

@higthead le beraber trikomlara bakarak hasatı sonlandırmış bulunuyoruz :) şimdi sıra hasat sonrası işlemlerde.

69. Bloom gününde kestik.

https://ibb.co/dmWhxQm trikom

Son düzenleme:

Trellion

Kıdemli Üye
Fan yapraklarını ve şeker yapraklarını makasla ayırıp sömek dallarını tek tek kabine astık

7-8 gün kurumasını bekleyeceğiz daha sonra kür işlemine geçeceğiz

(Nem 45-55 arası - sıcaklık 21-20 derece arası)

Vantilatör kapalı

Giriş fanı kapalı

Çıkış fanı açık

Kabindeki pencereler açık

Takipte kalın :)

Trellion

Kıdemli Üye
:D FINAL :D
Evvvettt sona gelmiş bulunmaktayız dostlarım, güzelce trimledik kavanozlarımıza ve pet şişemize aldık :D ( kavanoz bulsanız daha iyi olur tabi)

Şimdi ise kürlemeye geldi, günde 4-5 defa 5 dk kapağını açıp kapatıyoruz, silindir şeklinde kavanozları yuvarlıyoruz. Bu iş tamam :)) @higthead

Totalde 270 gr verdi bu bana epey bi süre yeter :)

Emeği çoook büyük olan @higthead üstada sonsuz teşekkürler, takip eden yorum yapan merak eden bütün growerlara çok teşekkür ediyorum umarım yararlı bir günlük olmuştur bilgi paylaştıkça güzeldir, birdahaki grow görüşmek üzere sağlıcakla kalın :)

Son düzenleme:
Eline sağlık kanka dumanın bol olsun aynı genetikten bende de var şuan growum devam ediyor 7 adet ak48 yapıyorum bi kaç sorum olucak kaç gün veg verdin birde bitki başı ortalama kaç gr aldın? Birde tadına baktın mı kafa raporu nasıl :)

higthead

Jolly Green
@Trellion dostum bizim yaptığımız birşey yok sadece yol burası dedik ve sen o yolu son sürat hızla güzelce sorunsuzca bitirdin. İlk grow bazı hatalardan ders cıkarılır 2.grow ıse bir tık ust olur. Herşey senin başarın. iyi dumanlar

Have a good chilling. =)

casperalive

Kıdemli Üye
:D FINAL :D
Evvvettt sona gelmiş bulunmaktayız dostlarım, güzelce trimledik kavanozlarımıza ve pet şişemize aldık :D ( kavanoz bulsanız daha iyi olur tabi)

Şimdi ise kürlemeye geldi, günde 4-5 defa 5 dk kapağını açıp kapatıyoruz, silindir şeklinde kavanozları yuvarlıyoruz. Bu iş tamam :)) @higthead

Totalde 270 gr verdi bu bana epey bi süre yeter :)

Emeği çoook büyük olan @higthead üstada sonsuz teşekkürler, takip eden yorum yapan merak eden bütün growerlara çok teşekkür ediyorum umarım yararlı bir günlük olmuştur bilgi paylaştıkça güzeldir, birdahaki grow görüşmek üzere sağlıcakla kalın :)
harikasın dostum 4 saksıdan almış olduğun gramaj iyiymiş :)

Trellion

Kıdemli Üye
Eline sağlık kanka dumanın bol olsun aynı genetikten bende de var şuan growum devam ediyor 7 adet ak48 yapıyorum bi kaç sorum olucak kaç gün veg verdin birde bitki başı ortalama kaç gr aldın? Birde tadına baktın mı kafa raporu nasıl :)
Sağolasın bro, 55 60 gün veg verdim

Bitki başına saymadım totalde tarttım

Kafa raporu bana göre 10/10, tadı aroması çok tatlı kokuyor hatta dayanamadım ısırdım bi tane kelleyi :D yemedim tabi.
Onun harici koku olayı yok gibi birşey, bu benim konumlada alakalı üst kat esiyor vs.

Şakkir

Kıdemli Üye
Fan yapraklarını ve şeker yapraklarını makasla ayırıp sömek dallarını tek tek kabine astık

7-8 gün kurumasını bekleyeceğiz daha sonra kür işlemine geçeceğiz

(Nem 45-55 arası - sıcaklık 21-20 derece arası)

Vantilatör kapalı

Giriş fanı kapalı

Çıkış fanı açık

Kabindeki pencereler açık

Takipte kalın :)
Karbon giltre çalışıyor mu bu esnada.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Mamba70:
    +1
  • M Mamba70:
  • R RainGrow:
    ***** ****** *********** ********* ** ******* *** ****** ******** ***** ***** ***** ********* ******* ***** **
  • Sleepless Sleepless:
  • M Mamba70:
    ***** ***** ********* **
  • M Mamba70:
    **** ********* ** ******** **
  • Sleepless Sleepless:
    +1
  • M Mamba70:
    ***** ****** *********** ********* ** ***** ****** *** ********* **** *********** ****** ****** ***** ***********
    +2
  • Sleepless Sleepless:
  • R RainGrow:
    ***** ** ******* ***** **** **
  • M Mamba70:
  • Sleepless Sleepless:
  • M Mamba70:
    * ******* dready ******** **** *** ** **** ***** **** ****** * ** ****** * ***** ********** dready ****** dready** ****** ** *****
  • Sleepless Sleepless:
    **** ***** dready* ***** ********* ***********
  • M Mamba70:
  • M Mamba70:
    * ******** ****** ********* ******** ****** ****** ** dready ******* ****
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • M Mamba70:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • M Mamba70:
  • Sleepless Sleepless: