Ak48 feminezed 52.gun

Stelyoo7

Üye
Aynen avcunun içi kadar olacaklar inşallah senin bitki cok saglikli benm sürekli assa yapraklar sarardi hep
Bu şekli bozuk uzun olan bitki 1 ay geriden geliyorr. Ama diğer bitkim hemen hemen aynı zaman dilimlerindeyiz. Ara ara yazalım burdan. Genetik de aynı olunca daha yardımcı oluruz birbirimize. Sade sulama, flas, hasat, kurutma vs. Gün geldikçe yazarız. İnşallah umduğumuzu alırız ve güzel sigaralar içeriz.

Jamal

Üye
Bu şekli bozuk uzun olan bitki 1 ay geriden geliyorr. Ama diğer bitkim hemen hemen aynı zaman dilimlerindeyiz. Ara ara yazalım burdan. Genetik de aynı olunca daha yardımcı oluruz birbirimize. Sade sulama, flas, hasat, kurutma vs. Gün geldikçe yazarız. İnşallah umduğumuzu alırız ve güzel sigaralar içeriz.
İnşallah ustam flush atarken güncelleme yapicam trikom vs resim paylasicam

G0FRET

Üye
Selamlar gizli takipteyim konunuzu ben de ak-48 fem yeştiriyorum şuan 50 civarı günlerindeler en yakın zamanda fotoğraf paylaşırım burdan
Sağlıcakla kalın

Stelyoo7

Üye
Selamlar gizli takipteyim konunuzu ben de ak-48 fem yeştiriyorum şuan 50 civarı günlerindeler en yakın zamanda fotoğraf paylaşırım burdan
Sağlıcakla kalın
Üçümüzde de ak48 uzun dönem var. İyi olur birbirimize yardımcı olmamız. Ben şuan 15 günlük overdrive dönemin 3.günündeyim. Bitsin tektar foto atıcam. Bol dumanlarrr

G0FRET

Üye
Gizli takip etme ustam sende bi resim yolla bakalım görelim kızların nasil destek olalim tabi birbirinize bnm hasata az kaldi guzel sonuc alirsam photo bitkiden devam edicem

olalım dostum tabi ki bende bugün sizin için bir kaçfoto çekmiştim bırakıyorum aşşağı bir kaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim

şuan sadece biobizz grow- calmag kullanıyorum elimde ayrıyetten biobizz bloom ve biobizz top max var kullanım tablosunda çiçeklenme döneminde kullanmaya başlayın diyor yani 12-12 dönemine geçtiğimde mi başlayacağım? ne düşünüyorsunuz?
Yoksa şimdi başlamalı mıyım bu gübrelere?
Büyük olanda 13 kelle kötü olanda 4 kelle saydım çok mutlu etti bu :) sizce kaç g hasat gelir ? 4 olanı 6-8 yapıp 12-12 dönemi düşünüyorum
Birde fan yaprakları kesme muhabbetini yapmam şart mı tam bilmiyorum araştırabilirim öğrenirim sizce şuan bu fan yaprakları sorun teşkil ediyor mu?

Jamal

Üye
Dostum kac günlük bunlar gubreleri yanlış veriyorsun blom grow ayni anda vericeksin cal mag bos sulamada ver topmax ciceklenmye girince baslican bide karbondioksit icin maya ile sekeri karıştırıp veriyormsn sıcaklık nem durumu nasl yuzde 60 70 e kadar nem verebilirsin bitkilerin bodur kalmis blomm kullanmaya basla ışığı birazdaha yukari alablirsn

Jamal

Üye
Büyüye bildigi kadar büyüsün ciceklenme donemine ben kendim soktum ama bana kalsa bi 65 gunde soksan iyi olur ben aceleci davranmistim heryerinden somekler cikicak sayamiyacagin kadar

G0FRET

Üye
Dostum kac günlük bunlar gubreleri yanlış veriyorsun blom grow ayni anda vericeksin cal mag bos sulamada ver topmax ciceklenmye girince baslican bide karbondioksit icin maya ile sekeri karıştırıp veriyormsn sıcaklık nem durumu nasl yuzde 60 70 e kadar nem verebilirsin bitkilerin bodur kalmis blomm kullanmaya basla ışığı birazdaha yukari alablirsn
Karbondioksit eksikliği belirtisi nasıl olur bro yani dediğin şeyi ilk defa duyuyorum yaparsam Gelişmesi hızlanır mı ? Yani kızlarımın bir sıkıntısı yok şuanlık nem en az 60 da zaten sıcaklık 23-28 arasındayım bodur kalmasını lst ve topping yaptığım için şikayetçi değilim bu konuda fileyi geçtiği zaman scrog yapıp çiçeklenmeye sokacağım çünkü yan dallarda var 9-10 tane

Jamal

Üye
Karbondioksit eksikliği belirtisi nasıl olur bro yani dediğin şeyi ilk defa duyuyorum yaparsam Gelişmesi hızlanır mı ? Yani kızlarımın bir sıkıntısı yok şuanlık nem en az 60 da zaten sıcaklık 23-28 arasındayım bodur kalmasını lst ve topping yaptığım için şikayetçi değilim bu konuda fileyi geçtiği zaman scrog yapıp çiçeklenmeye sokacağım çünkü yan dallarda var 9-10 tane
karbondioksit yapımı yaz youtube gosteriyor bi kere yapinca 10 14 gun goturuyor bitkilere baya faydasi var daha cook buyucek onlar

G0FRET

Üye
karbondioksit yapımı yaz youtube gosteriyor bi kere yapinca 10 14 gun goturuyor bitkilere baya faydasi var daha cook buyucek onlar

dostum araştırdım şimdi akvaryum için yapıyor adam aynı mantığı kabine uygulayacağım ben ama bir şry soracağım kabinde 2 vantilatör ve karbon filtre çalışıyor bunların kapalı veya açık olması bir şey değiştirir mi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F Fısfısss01:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ****** **** **** **** *** dready**** **** ******* ** ********* ********** *** ****
    ** ********** ***** ******** ***** **
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready **********
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
  • A akaaka123:
    dreadydreadydreadydready****
  • A akaaka123:
  • kralartur01 kralartur01:
    **** **
  • kralartur01 kralartur01:
    dready *********** ** ********** *** ******
  • A akaaka123:
    *** ***** *** dready **** ***** *********
  • A akaaka123: