AK47-nin son günleri - Resimli

GROWDER.06

Yeni üye
@Growcannabis dostum nedense bu fotoğrafları formda 3-4 kişide gördüm ve açık konuşmam gerekirse bu bitkiler senin bitkilerin değil. üstteki anlatıma ve yazış sitiline bakıyorum senin yaptığın yorumlarla mantık açısından da kelime kullanımı açısından da yazım klavuzu açısından da alakasız ve 4-5 kere topping yaptım diyorsun ve bitkin auto biraz düşündürdü eğer başkasının resimlerini alıp konuyu açtıysan yaptığın büyük bir yanlış dostum burada kimse kimseden üstün değil
Üstün olan sadece BİLGİLER VE DENEYİMLERDİR ...

Soyle bitkiler gorunce kıskanıyorum valla somekler yapısı falan uzun uzun koca koca daha da var hasata siser onlar daha iyi içimler diyelim ne diyelim tebrikler

Growcannabis

Kıdemli Üye
@Growcannabis dostum nedense bu fotoğrafları formda 3-4 kişide gördüm ve açık konuşmam gerekirse bu bitkiler senin bitkilerin değil. üstteki anlatıma ve yazış sitiline bakıyorum senin yaptığın yorumlarla mantık açısından da kelime kullanımı açısından da yazım klavuzu açısından da alakasız ve 4-5 kere topping yaptım diyorsun ve bitkin auto biraz düşündürdü eğer başkasının resimlerini alıp konuyu açtıysan yaptığın büyük bir yanlış dostum burada kimse kimseden üstün değil
Üstün olan sadece BİLGİLER VE DENEYİMLERDİR ...
Dostum ben kimsenden üstünüm diye bir yerde hiç zaman konuşmadım. Senin konun için bu fotoğraf yeter.
73BBB3AB-2EDF-4546-8A46-E716666C5830.jpeg

Dazzle

Üye
Eline emeğine sağlık kanka çok güzel büyümüşler. Benimde ilk growum, 2 hafta oldu. Forumdan öğrenip uyguluyorum, umarım seninkine yaklaşır :) Dumanın bol olsun.

Growcannabis

Kıdemli Üye
Eline emeğine sağlık kanka çok güzel büyümüşler. Benimde ilk growum, 2 hafta oldu. Forumdan öğrenip uyguluyorum, umarım seninkine yaklaşır :) Dumanın bol olsun.
Tşk kanka, bitkine sevgi ver bak nasıl olacaklar. Ne kadar kelle var hepsini uçurursun kankam. Ben fazla yaprak kopardım. İşık altında suluyorum. Hiç streese girer diye düşünmedim. Bitkim bana dayandı )

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • K Keyifcihtiyar:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready*
  • O Omnibuw:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready* ***** ****** ***** ******* ***** **** ** **** ***** *********** **** ***** dready**** *** ** ***** ***** ********** *** ********** ********* ****** ***** ****** ********* **** ******* ******* ******** **** ****** ********* ****** **** ****** ****** **** ********* ** *** ****** ***** ******** ** ********** ***** *********** *** **** *** **** *** * ***** **** *********** ********* ********* ******* ***** ******** *** ******* ***** **** dready** ** *********** **** ********
    O Omnibuw: ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* *****...