Agrotime Kullanan var mi?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 25337
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 25337

Guest
Kankalar aranizda Agrotime gübre kullanan var mi? Faydasini veya zararini tecrube etme sansiniz oldumu? Fiyat olarak muadili olan Biobizz den 5/1 oraninda daha ucuz , peki performans olarak etkisi nasıl?

Ü

Üye silindi 25337

Guest
Kanka boş ver fantezi yapma. Tarla ekmiyoruz ki sonuçta. 2-3 saksı. 150tl ye Bi pack alsan 1-2 sene yetiyor.
An alicam Bro. Biobizz den daha iyi diyorlar genel olarak. Elimde zaten Hümik Fülvik Asit , Potasyum Silikat ve BioBizz Activera , Biobizz Fish Mix var. Bunlara ek olarak da alacagim An serisinden ;

An Grow , Bloom , Micro 500 er ml.
An B52 , Vodoo Juice ve Revive 250şer Ml.

Böyle bir liste yaptim 650 Tl tutuyor. 2 ay veg de tutucam , Bloom da da bi bu kadar gübre almam gerekicem totalde 1500 leri görücem. Aslinda gözden çikartmistim ama bu forumda ve yabanci forum ve kaynaklarda Gubretas , Agrotime vs yerli gubrelerin hem kaliteli hemde 5de1 fiyatina satildigini falan okudum. O kafami karistirdi biraz.

Kanka
@Kalamar Başka gübre tecrübem olmadı ama kullanıyorum ve memnunum, daha önce bir kez gübresiz yetiştirmiştim bitki asla gelişmemişti aynı ışık, nem ve sıcaklık şartlarında bu kez agrotime kullanarak denedim ve gayet olumlu sonuç aldım hem sağlıklı bitkim, hem gelişimi gayet güzel, özellikle agromoss diye deniz yoksunu içeren bir ürünü var firmanın süper, ayrıca eski üyelerden son derece tecrübe ve bilgi sahibi Silas vardı kendisi de kullanıyordu ben de onun önerisi üzerine almıştım
Kanka bioz la karışık verile bilirmi acaba agromoss

Kanka biobizle karıştırıp verile bilirmi
An alicam Bro. Biobizz den daha iyi diyorlar genel olarak. Elimde zaten Hümik Fülvik Asit , Potasyum Silikat ve BioBizz Activera , Biobizz Fish Mix var. Bunlara ek olarak da alacagim An serisinden ;

Böyle bir liste yaptim 650 Tl tutuyor. 2 ay veg de tutucam , Bloom da da bi bu kadar gübre almam gerekicem totalde 1500 leri görücem. Aslinda gözden çikartmistim ama bu forumda ve yabanci forum ve kaynaklarda Gubretas , Agrotime vs yerli gubrelerin hem kaliteli hemde 5de1 fiyatina satildigini falan okudum. O kafami karistirdi bira

He

Böyle bir liste yaptim 650 Tl tutuyor. 2 ay veg de tutucam , Bloom da da bi bu kadar gübre almam gerekicem totalde 1500 leri görücem. Aslinda gözden çikartmistim ama bu forumda ve yabanci forum ve kaynaklarda Gubretas , Agrotime vs yerli gubrelerin hem kaliteli hemde 5de1 fiyatina satildigini falan okudum. O kafami karistirdi biraz.
Hepsi 200 lira kanka

He

Hepsi 200 lira kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** * ****** ********* hahahaha* ******** ***
  • Night owl Night owl:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
    *** ******* **** ***** hahahaha* **** ** ****
  • Night owl Night owl:
    ******** ********* hahahaha ** ****** ** ****** ** ********** ** **** *** ********
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ********* ******* ******** ** ******* **** ******* ****** **** ** ********** ***** ********
  • muadip muadip:
    ******* ******** ********* ***** ******** ****** ******** *** ******** ***** ****** **** ***** ******** ******** * ** ****** *** ** ***** ******* *** ** ******** hahahaha*

+1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ***** ****** ****** ******* ******** ********* ***** ******** ****** ******** *** ******** ***** ****** **** ***** ******** ****** * ** ****** *** ** ***** ******* *** ** ******** hahahaha*
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ******* hahahaha***
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** hahahaha*** ** *** ********** *** ******
  • Night owl Night owl:
    ******** ***** ********* **** ********** * **** ******** ***** hahahaha*** **** ******* hahahaha***
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ********* ********* ****** ******* ** **** ******** ******* hahahaha* ****** ********* ** ***** ***** ********** *******
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ****** ********** ********* ********* ********* ****** ******* ** **** ******** ******* hahahaha* ****** ********* ** ***** ***** ********** *******
  • D doğadostu1004:
    ********* ******* *** **
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ********* ******* *** ** * **** ****** **** ******** **** ****** **** ****** **** ********
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** **
  • muadip muadip:
    **
  • İstanbul İstanbul:
    İstanbul İstanbul: ****** ***