Advanced Nutrients Fazla Gübre Kullanımı

trenciijack

Yeni üye
Selam arkadaşlar 1 aylık geçmişim var forumda  gübrem A.D full set kullanıyorum ve bitkilerim kendi sitesinde ki ML'lere göre yürüdüğümde yandı saçmaladı kullanan arkadaşlara söylemeliyim ki sitede yazanın yarısından daha az kullanın emekler boşa gitmesin toplamda 3 adet var bir tanesi idare eder durumda diğer ikisi yaklaşık 2 aydır aynı şekilde duruyor toprağım all mix phlar vs herşeyi kullanıyorum güzelde para harcadım tohumlar st.kushseed buradan ve critical kush blue dream

onlyalchol

Yeni üye
hem allmix toprak kullanıyorsun hem tam ml gübre veriyorsun başkan keşke bi danışsaydın önce chatten falan herkes söylerdi. sağlık olsun sağlam bi flush at bence

XQS

Yeni üye
Kanka forumdan gunluklere falan bakabilirsin millet ne yapmış ne etmiş bende daha yeni basladim benimkide besinsizlikten kafayi yemisti  :)

trenciijack

Yeni üye
Aslında biraz da şöyle ben başladım sonrasında forumu gördüm ve sonuç bu oldu yeni tohumlarımda herşeyi detaylı okuyup anlayıp yapacağım alakanız için teşekkür ederim.Birde 2. denemeyi coco ile yapayım diyorum ne diyorsunuz A.Dye devam tabi elimde hala biraz var.

GenemiAmcaLar

Yeni üye
Cvp: Advanced Nutrients Fazla Gübre Kullanımı

trenciijack' Alıntı:
Aslında biraz da şöyle ben başladım sonrasında forumu gördüm ve sonuç bu oldu yeni tohumlarımda herşeyi detaylı okuyup anlayıp yapacağım alakanız için teşekkür ederim.Birde 2. denemeyi coco ile yapayım diyorum ne diyorsunuz A.Dye devam tabi elimde hala biraz var.

Light mix ile devam et madem gübrelerin hepsi mevcut light toprak kullan Plagron öneririm

Grow Muhabbetleri
Help Users
    NewGardener NewGardener: * ******* ***** ******* ********** ***** ****** ** hahahahahahahaha