ADHD HASTALIĞI ve MEDİKAL KENEVİR

Arkadaşlar Merhaba,

ADHD hastasıyım ve geçen sene italya'ya gittiğimde legal olarak satılan cannabis sativa hastalığıma gayet iyi gelmişti ancak salak gibi tohum almamıştım.

Medikal cannabis ile tedavisi düşünülen ADD’nin spesifik bir türü olan “Racing Brain Sendromu”ndan (RBS) bahsedelim. Bu kondisyon için ana motorun aşırı yüklenmesi en doğru benzetme olabilir. Uygun ilacın kullanılmadığı durumlarda; düşünceler anlık olarak beyine aktarılırken, hepsini verimli şekilde düşünebilmek için çok hızlı veri akışı haline gelir. Medikal Cannabis, beynin bu durumunu yeterince yavaşlatarak, işlevsellikte etkili bir gelişmeye olanak sağlamaktadır.

ADHD Hastalığı yüzünden  çok hızlı düşünüp harekete geçiyorsunuz.Beyinde ki elektronlar çok hızlı çalıştığından ötürü motorunuzu soğutamıyorsunuz ve medikal cannabis sativa bu hastalığın gerçekten dermanı.

Türkiye'de genelde indica bulunduğundan ötürü sativa bulamıyorum.ADHD hastalığında RITALIN VE CONCERTA ilaç tedavime devam ediyorum ancak bu ilaçlarda sentetik olduğundan ötürü insan beyninde olumsuz sonuçlara neden oluyor.
Forum sponsoru olan firmaya yazdım ancak haziran 15 den sonra stoklara gireceği söyleniyor.

teşekkür ederim şimdiden hepinize

Vedoo

Kıdemli Üye
Cvp: ADHD HASTALIĞI ve MEDİKAL KENEVİR

şu devlet bi yararlı iş için el atsa şu esrar medikal işine keşke

istasyonyapma

Yeni üye
geçmiş olsun kanka allah şifa versin sana yardımcı olmak isterdim eminim diğer arkadaşlarda ister ama 
burda çok az kişi haricinde kimse birbirini tanımıyor bile.bu isteğin ancak karşılıklı güven oluştuktan sonra mümkün.
yani kısacası güvenlik sebebi ile biraz zor kardşim.

evet haklısınız bir umut olarak yazdım belki biri çıkar diye.
Yurtdışından alabileceğim sorunsuz websitesi biliyormusunuz ?
sponsorda yok ve 15 haziran çok geç benim için.

GunsNRoses

Yeni üye
Aynı hastalıktan acı çekiyoruz. Concerta ve Ritalin kahve ve sigarayla bir de kalbe vuruyor. İnanılmaz zararlı bi ilaç.
Müptezel oldum bu yüzden. Devlette sağolsun hiç yardımcı olmuyor bu konuda.

stefanstodgy

Yeni üye
valla adhd üstüne bir de disleksi var bende. ialç yazdırmak ölüm. devlet vermiyor. üstüne el altından da bulmak zor. kafayı yeme noktasına geliyor insan. normalde çarpıntı yapan bir şey bir de kahveyle içilmez ki o bol bol su tüketin. bu medikal kenevirin amerika'da adhd hastalarına yarar sağladığı söyleniyordu ve araştırması devam ediyordu. sonrasında hiçbir haber çıkmadı umarım buna da çözüm üretilir.

bu arada ritalin, concerta, medikinet ne varsa almak isterim kimde varsa.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • kralartur01 kralartur01:
    *** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    ****** hahahaha*** ***** *** ***** ******* ** *** ******* ** ********* ******* ***** ******** ******** ***** ** hahahaha **** **** ******** ***** ** hahahaha*
  • muadip muadip:
    ***** ********** ******** ********* ********* *** ********* *** ********** ** ***** ******** ********** hahahaha* ******** ***** hahahaha*** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
    +1
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** **** ****** ****** ***** ******* ***** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • kralartur01 kralartur01:
    ********* hahahaha ****** ********** ***** hahahaha ***** ****** *** **** ****** ****** ***** ******* **
    +1
  • B burap1:
    ******* ****** ****** ******** *** hahahaha **** ****** ****** ******* hahahaha* ******* ********* ***** ********* ******** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ******** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** hahahaha ****** ********** ***** hahahaha *****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ******* *** **** ***** hahahaha** hahahaha* ****** ********* **** hahahaha***
  • Kanka Kanka:
    *** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
    +1
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** hahahaha** ***** ***** hahahahahahahaha *** ******** hahahaha******* ******** ***** hahahaha **
  • NewGardener NewGardener:
  • S sefilzenci:
    hahahaha ********* **** ***** ***** ********* **** ******* ****** ***** **** hahahaha**** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** ******* *** **** ***** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** ***** hahahaha********
  • D deatheulalia:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: *** ***