Acil yardim hasat etmeme ne kadar var

Denemecan

Yeni üye
Kankalar 20 Nisan çıkışlı 2 süper lemon haze kızım, birinin anormal şekilde tek dalı sürekli üzüyor ciceklenmeye gireli 3 ay oldu , alttaki kısa dallarin somekleri doldu pistiller kahverengi . Alt dalları kesip kurumaya almalı mıyım ne dersiniz , nasıl hasat yapacam acil yardim istiyorum

Weedseed93

Kıdemli Üye
Veg dönemi ayrı çiçek dönemi ayrı kanka, topraktan çıkıp çiçeğe girene kadar ki gelişim dönemine veg denir, sonra pistil verip cinsiyeti belli ettiği döneme de flowering yani çiçeklenme denir. Her bitkinin çiçeklenme dönemi ayrıdır sativalar 12 indicalar 8 hybrid ler 9 10 hafta kadar surebilmektedir

Denemecan

Yeni üye
Alttakiler usttekilerden daha geriden gelir kanka , çiçekte kaçıncı haftada senin bitki
Dostum bende öyle biliyordum ama bunda ortada ki 1 dal diğerlerinden farklı olarak tek başına üzüyor çiçekleri pistilleri yeni dolmaya başladı ama alttaki olanlar pistiller ful kahverengi. Yaklaşık 23 haziranda girdi diyebiliriz 3 aydır çiçekte. Alttaki anları kessem bitkiye zarar verir mi

Weedseed93

Kıdemli Üye
Dostum bende öyle biliyordum ama bunda ortada ki 1 dal diğerlerinden farklı olarak tek başına üzüyor çiçekleri pistilleri yeni dolmaya başladı ama alttaki olanlar pistiller ful kahverengi. Yaklaşık 23 haziranda girdi diyebiliriz 3 aydır çiçekte. Alttaki anları kessem bitkiye zarar verir mi
Zarar vermez dostum ancak pistiller net olarak hasat zamanını göstermez, farklı etkenlerden dolayı erkenden kizarabilirde. Trikom takibi yapman en doğru sonuca ulaştırır seni

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Almora Almora:
    ** *** *** ******** ** ****** **** ***** ********* **** ***** ****** *** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • T tayfurishere:
  • T tayfurishere:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** **** hahahaha** *** ********** * ******* ********* ********* ****** ********* ****** *** ***** ** ****** hahahaha*** ** ***** ******* ******
  • bandaleros bandaleros:
    **** **** ****** hahahaha* ** ****** *** ** ******* **** ** ********** * ******** ** ********
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ***** *** ***** ******* hahahaha**
  • T tayfurishere:
    **** ********** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • T tayfurishere:
  • T tayfurishere:
    * ****** ***** ****** ******** **** *** *** ***** *** ****** hahahaha****
    ********* *** ********* * ****** ******* *** * ****** ******* *** ** ****** ******* ***
    ***** ****** ******** **** hahahaha**** ********
    ***** hahahaha* *******
  • T tayfurishere:
    *** **** ***** ****** ****** ***** *** ****** ******** **** **** ***** ********
    ******* ***** * ******* ********** ***** ******* ** ** hahahaha *****
  • C caaranasıl:
  • C caaranasıl:
    ********* ********** hahahaha** ***** *** ****
  • T tayfurishere:
    **** ** ****** hahahaha **** ***** ********** **
  • T tayfurishere:
    *** ** ********** **** ********** ***** *** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ***** ********** ** ****** hahahaha **** ***** ********** **
    bandaleros bandaleros: ******* ***** ********** ** ****** hahahaha **** ***** ********** **