Acil Yardım Lütfen - İlk başlığım son haftalar

Vestfalya

Yeni üye
Herkese merhaba, bu gece sulama yapmam gerekiyor bitkim çorbacı tohumu ve aşırı uzun.
15-20 Nisan arası topraktan başını çıkarmıştı 4-5 haftadır da çiçekte. Sömek şişirmem gerekiyor bu doğrultuda bazı sorularım var:

Şimdi en son 6 gün önce iyi bir yağmur yedi ve flush oldu bunun için. Dun kurumuştu da bu geceye bekleyeyim dedim.
Elimde biobizz "topmax ve bio heaven" var ve Advanced Nutritens den "bloom" var sizce hangisini vermeliyim sömeklerin şişmesi ve ağırlaşmasi için?
Ne kadar su vermem lazım?
Son 2 hafta diye budama yapmam gerekir mi?
Özellikle ana gövdeden ayrılan küçükcük dalların ucunda bilye gibi sömekler var budayayım mı?
Çok amatör birisiyim. Kış icin elimde kalan tek bitkim bu ve 50-60 gr hasat alamazsam sigarasız kalacağım bir sene boyunca.
Lütfen bu aşamada neler yapabilirim ve hangi gübre daha iyi olur yardımcı olun.
Bir de bazı sömekler daha hiç şişmeden pistiller kahverengiye dönüyor.
Herkese şimdiden çok teşekkürler, burayı yeni keşfettiğime inanamıyorum müthiş bir ortam var forumda :)

Ekli dosyalar

• 20211024_092952.jpg
    20211024_092952.jpg
    628.6 KB · Görüntüleme: 34

püskütvarmı

Ordinaryüs
Kanka nisandan bu yana bu bitki çoktan hasat olmalıydı. Tavsiyem tek bitki sanırım . Yağmur yedirme artık yağmur suyu olsun dersen bir kap leğen koy suyunu ona doldurur verebilirsin . Orada hava sıcaklık durumu nedir ? Bu saatten sonra pek sisecegini düşünmüyorum . Yakında somekler küf yapmayada başlar. 5 haftadasin diyelim. Bunun üstüne yağmurlu havalarda ya yağmur yagmayan bir yere al yada branda çek ıslanmasin bitki. Anca o şekil ilerler biraz .

Bigbut

Müptezel
Zor bu mevsimde nerede olursan ol. Gubreye gelince bloom ne varsa verebilirsin top max yerine advanced kullansan biraz daha etkili olur. Overdrive gibi gec cicek uyaricisi olsa bir miktar daha sisebilirdi

Vestfalya

Yeni üye
Kanka nisandan bu yana bu bitki çoktan hasat olmalıydı. Tavsiyem tek bitki sanırım . Yağmur yedirme artık yağmur suyu olsun dersen bir kap leğen koy suyunu ona doldurur verebilirsin . Orada hava sıcaklık durumu nedir ? Bu saatten sonra pek sisecegini düşünmüyorum . Yakında somekler küf yapmayada başlar. 5 haftadasin diyelim. Bunun üstüne yağmurlu havalarda ya yağmur yagmayan bir yere al yada branda çek ıslanmasin bitki. Anca o şekil ilerler biraz .
Artık yağmur yok havanın açık olduğu bir yerdeyim hava güneşli ve minimum 13-14 maks. 25-26 oluyor. Evet tek bitki. Çok teşekkür ederim.

Vestfalya

Yeni üye
Zor bu mevsimde nerede olursan ol. Gubreye gelince bloom ne varsa verebilirsin top max yerine advanced kullansan biraz daha etkili olur. Overdrive gibi gec cicek uyaricisi olsa bir miktar daha sisebilirdi
Henüz havalar açık ve güneşli geceleri 13-14 seviyelere düşüyor burada. Topmax ve bloom karıştırmam uygun olur mu? Çok teşekkür ederim

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Ben biobiz gubreleri veriyorum ek olarak big bud veriyorum an serisinin. Bide owerdrive veriyorum bi sorun olmuyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • kralartur01 kralartur01:
    ********* hahahaha ****** ********** ***** hahahaha ***** ****** *** **** ****** ****** ***** ******* **
    +1
  • B burap1:
    ******* ****** ****** ******** *** hahahaha **** ****** ****** ******* hahahaha* ******* ********* ***** ********* ******** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ******** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** hahahaha ****** ********** ***** hahahaha *****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ******* *** **** ***** hahahaha** hahahaha* ****** ********* **** hahahaha***
  • Kanka Kanka:
    *** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
    +1
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** hahahaha** ***** ***** hahahahahahahaha *** ******** hahahaha******* ******** ***** hahahaha **
  • NewGardener NewGardener:
  • S sefilzenci:
    hahahaha ********* **** ***** ***** ********* **** ******* ****** ***** **** hahahaha**** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** ******* *** **** ***** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** ***** hahahaha********
  • D deatheulalia:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • C clackster:
  • C clackster:
  • C clackster:
    hahahaha ********* **** ***** ***** ********* **** ******* ****** ***** **** hahahaha**** *** ******* ***** hahahaha ******** ***** ***** ********** ** ** *** **** *****
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
  • M merto1835:
    M merto1835: ** ****** ******* *********