Akil dostlar kankalar 3 mt boy oldu gelen giden yok

Cikoo

Yeni üye
AĞALAR YAKLASIK 3 METRE BOYLARI VAR VE HALA SOMEGE BINMEDILER 15E 15 GÜBRE KULLANDIM TOPRAK HAZIRLIGINDA KOYUN GUBRESI KULLANDIM YANI SIRA SIVI OLARAK KOKLENDIRICI KULLANDIM VE EN SON OLARAK INEK GUBRESI KULLANACAGIM VE VE SON 1 AY KALA GUVERCIN GUBRESI DUSUNUYORUM GUNDE 8 SAAT GARANTI DREK GUNES ALIYOR EN 8 SAAT BIR YANLISLIK OLDUGUNU DUSUNMUYORUM SIZLERINDE ONERILERINI ALMAK ISTERIM BUYUKLUK VE GENISLIKLERI ACISINDAN ARTIK KOLLAR KENDINI TARTMADIGINDAN KIRILIYOR SUAN FOTOLARI YOK LAKIN YANLARINA ILK GITTIGIMDE CEKECEGIM BI AKIL VERIN

Cikoo

Yeni üye
Ayrica bunların hepsi yerli tohum dostlar yurt dışı gibi imkânlarım yok yani guvenip alamıyorum mantara bağlamamak açısından sikintili bir insan olduğum için sütten dili yanan yoğurdu üfleyerek yermiş bilirsiniz anlarsınız

püskütvarmı

Ordinaryüs
AĞALAR YAKLASIK 3 METRE BOYLARI VAR VE HALA SOMEGE BINMEDILER 15E 15 GÜBRE KULLANDIM TOPRAK HAZIRLIGINDA KOYUN GUBRESI KULLANDIM YANI SIRA SIVI OLARAK KOKLENDIRICI KULLANDIM VE EN SON OLARAK INEK GUBRESI KULLANACAGIM VE VE SON 1 AY KALA GUVERCIN GUBRESI DUSUNUYORUM GUNDE 8 SAAT GARANTI DREK GUNES ALIYOR EN 8 SAAT BIR YANLISLIK OLDUGUNU DUSUNMUYORUM SIZLERINDE ONERILERINI ALMAK ISTERIM BUYUKLUK VE GENISLIKLERI ACISINDAN ARTIK KOLLAR KENDINI TARTMADIGINDAN KIRILIYOR SUAN FOTOLARI YOK LAKIN YANLARINA ILK GITTIGIMDE CEKECEGIM BI AKIL VERIN
Çünkü çiçeklenme zamanı gelmedi . Birde şöyle soyliyim sen sanırım Mart veya Nisan'da ektin bunu . Mayısta ekseydin o kadar uzun olmaz ve daha fazla hasat alirdin . Fazla uzun olan fazla hasat vermez bunu unutma. Agustosun 15 20 sinden sonra başlar.

Cikoo

Yeni üye
Dostum fakat mayısta ekmiş olduklarında var ve onlarda da aynı gözlemlemeyi goruyorum hedeftim 4 kg lakin senin bu demene göre 400 grm alırsak şükür edelim @TunaHan67

Cikoo

Yeni üye
Gereken tüm gübreyi ve suyu veriyorum hazır sıvı kimyasallar yerine doğal olan tüm herşey var topraginda

Cikoo

Yeni üye
Çiçeklenme ayı bu ayın sonunda yada ağustos başı başlayacak doğru bu satten sonra full inek gübresi ve güvercin gübresi dusunuyorum.ve 10. Aya kadar hasat almayı düşünmüyorum bu da somege yarayacagini dusunuyorum kanka yanlışmiyim

püskütvarmı

Ordinaryüs
Çiçeklenme ayı bu ayın sonunda yada ağustos başı başlayacak doğru bu satten sonra full inek gübresi ve güvercin gübresi dusunuyorum.ve 10. Aya kadar hasat almayı düşünmüyorum bu da somege yarayacagini dusunuyorum kanka yanlışmiyim
Big bud diye bı gübre var ciceklenmeye geçince onu al büyük somek istiyorsan. Birde keçi boynuzu pekmezi kullan çiçeklenme de . Yakican bitkileri her türlü gübre vermişsin aynı ben gibisin. Bizim evin onune bitane kuş yuva yapmış yarım poşet gubresini aldım onu bile yapmıştım ben

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Güvercin gübresi gelisme dönemi icin iyi bir gübre, sen cicek dönemi icin fosfor ve potasyum iceren yarasa gübresi ver. @OttoMan47 sana anlatir istersen yarasa gübresini nasil kullanacagini.

Cikoo

Yeni üye
selamın aleykum agalar 2021 de yaptıgım hasat hepimizi **** etti sanırım daha şu zamana kadar elimin altındaydı :D yeni bitti öyle oldularki size kelime ile anlatamam :D ve tek nefes alan kalbini tutuyordu :D :D hesaıbı siz yapın arrtık bu sene tekrar işe koyuldum ama gectıgımız hasat gıbı yapmadım 5 tek ağaçla yola çıktım bakımı zor oluyor iş güç vs vs nedenleri ile yetişemıyorum zaten ayrıcada etrafımı silkeledim okadar çok olmasına gerek yok neticede torbacı değiliz biz bu işin keyiif kısmındayız tamamen :) ;)

selamın aleykum agalar 2021 de yaptıgım hasat hepimizi **** etti sanırım daha şu zamana kadar elimin altındaydı :D yeni bitti öyle oldularki size kelime ile anlatamam :D ve tek nefes alan kalbini tutuyordu :D :D hesaıbı siz yapın arrtık bu sene tekrar işe koyuldum ama gectıgımız hasat gıbı yapmadım 5 tek ağaçla yola çıktım bakımı zor oluyor iş güç vs vs nedenleri ile yetişemıyorum zaten ayrıcada etrafımı silkeledim okadar çok olmasına gerek yok neticede torbacı değiliz biz bu işin keyiif kısmındayız tamamen :) ;)
Kızların fotosunu at neşelenelim

Fırlama

Üye
Bro acele etme, çorbacılar outdor daha çiçek için erken. bi ağustosun ilk haftası olsun... Hiç acele etme zaten bu zamanlarda çıkan belli eden erkek oluyor geç kendini gösterenler dişi.

Atonymous

Yeni üye
Merhaba 4 kg bekliyordunuz acaba o hasattan kaç kg(?) aldınız? Ve kaç bitki ve türleri nelerdi? Teşekkürler :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha **** hahahaha* **** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ******* ******* hahahaha*
    ***** ***** *** ***** ****** ********* hahahaha* ****** ****** *******
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    +1
    ** **** ***** hahahaha* ****** ** ** *** *** ******* **** ***** ******* ********* ****** ** ***** *****
    TabldotLife TabldotLife: ** **** ***** hahahaha* ****** ** ** *** *** ******* **** ***** ******* ********* ****** **...