Acıl koku için yardım

Newgrowcu

Yeni üye
Selamlar arkadaşlar hasat dönemi yaklaşmış bir growum var ama karbonflitre olmasına rağmen koku çok fazla yayılıyor napmak gerekir acaba ? Yaklaşık 8 aydır kullanıyorum farbon filtreyi ? Değiştirmek mi gerekiyor napmak lazım ?

higthead

Jolly Green
Dostum karbon fıltrenın omru bıtmıs tabıkıde yenı fıltre alıcaksın. 1. altın kural güvenliği eksık etme hemen karbon fıltrenı al.Drkarbon fıltreyı tercıh edebılırsın pıyasadakı karbon fıltrelere gore 2-3 kat fazla karbon mıktarları var buda sana uzunca kullanım ve sıfır koku demek.

Newgrowcu

Yeni üye
Suanlık nasıl bir çözüm yapabılırım camı kapatıp kapıyı kapatıp kapının heryerını bantlasam altına havlu koysam kokuyu odaya hapsetsem pazartesiye kadar idare eder mi beni ?

higthead

Jolly Green
Nasıl kokulu tütsü alayım bir öneri varmı gidip alıcam hemen

Dostum onemlı degıl fres olmasın yani kokladıgında agır kokusu olsun.Koş hemen al tütsünü. Ve hemen karbon fıltrenıde sıparıs ver. Şu güvenlik olayını es geçmeyin. Attığım linkten alki uzunca zaman kullan ben 3 growdur kullanıyorum 150lık kabınde ama yakında bıtıcek gıbı 3 grow zaten yettı bana=)

Dostum onemlı degıl fres olmasın yani kokladıgında agır kokusu olsun.Koş hemen al tütsünü. Ve hemen karbon fıltrenıde sıparıs ver. Şu güvenlik olayını es geçmeyin. Attığım linkten alki uzunca zaman kullan ben 3 growdur kullanıyorum 150lık kabınde ama yakında bıtıcek gıbı 3 grow zaten yettı bana=)

Kanka sen kaç aydır kullanıyorsun karbon filtreyi bide kaçlık var sende aşağı yukarı bi fikir sahibi olayım ne kadar dayandığıyla ilgili

higthead

Jolly Green
Kanka sen kaç aydır kullanıyorsun karbon filtreyi bide kaçlık var sende aşağı yukarı bi fikir sahibi olayım ne kadar dayandığıyla ilgili

Dostum 680 lık var 3 grow goturdu benı. Karbon fıltrenın sukadar omru var demek yanlış olur bu kullanıcam kullanıcıya göre değişir. İlk başlarda sen karbonu %70-80 nemlerde kullanırsan karbonları nemden ıslatırsın ömrü az olur. yüzde 60 altında karbon fıltre elyafıyla kullanmak en sağlıklısı.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • B Chat bot:
  • T Chat bot:
  • T Chat bot:
    T Chat bot: ******** *** ****** *** *****