ACİL YARDIM!!!!

Bez dolaptan kabin yaptın içini yansıtıcı olarak acil durum battaniyesi dısını straforla kapladım gayet iyi oldu ışığım TS1000 kabin içi 14 15 derece ısınması için Karbon ısıtıcı film kullanmayı düşünüyorum termostatlı sizce bu iş görürmü kullanan varmıdır?

mr.peops

Üye
kabinin içine serdim üzerine ince bi örtü serdim onun üzerine yemek tabağını ters koydum tabağın üstünede saksıları eğer daha fazla verim istiyosan örtüde koyma ama fazla sıvı temas ettirme

Bende tam olarak buna bakıyordum. Çok teşekkür ederim bro cevapların için çok işime yaradı gerçekten hemen alıp tohumları atıcam

mr.peops

Üye
ne demek kanka fakat kabinin dışı aşırı soğuksa yine aşırı verim bekleme ama işe yarıyor giriş fanına yakın koyarsanda iyi olur giren havayı ısıtır

mr.peops

Üye
kanka kabinin ne bilmiyorum ama battaniye felan sar istersen kabin etrafına en azından içeriyiy karbon ısıtıcı ve ışık biraz ısıtsa dışardan gelen soğuk ısıyı düşürmesin

Kabini kendim yaptım bro hurç bez dolaptan dediğim gibi dısını straforla kapladım yansıtıcı olarakta acil durum battaniyesi kullandım. Deneyecem bro artık başka alternatif bulamadım çünkü.

bongbong

Üye
bende bez dolap kullandığımda strafor kullanmıştım duvarlarına. hem beyaz hem yalıtım olsun diye, kabin çok sıcak olunca straforları çıkardım sıcaklık iyi düşmüştü o zaman.

sende öyle bir şey yapabilirsin. yansıtıcı filmin arkasına ince plaka straforlardan koy, fiyat olarak baya uyguna yalıtım yapmış olursun.

Kaan Can

Yeni üye
Kanki bu kadar takılma her türlü büyür bakımın güzel olsun nem ve sıcaklık su rüzgar yansıtıcı tamam abartmaya gerenk yonk :)

#Cigâ

Doktor
Bez dolaptan kabin yaptın içini yansıtıcı olarak acil durum battaniyesi dısını straforla kapladım gayet iyi oldu ışığım TS1000 kabin içi 14 15 derece ısınması için Karbon ısıtıcı film kullanmayı düşünüyorum termostatlı sizce bu iş görürmü kullanan varmıdır?
acil durum battaniyesini tek kat kullandığın zaman ışık geçiriyordu en azından benim kullandığım geçiriyor bilgin olsun karanlık dönemde dikkat et bitkiler ışık görmesin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Chat bot:
  • T Chat bot:
  • T tqual:
    ******** dready*
    T tqual: ******** dready*