Aşırı acemi çok acemi

ozlmmM

Üye
Merhaba arkadaşlar ‍♀️
Çok yeni üyeyim , elinde bir sürü tohum olan üstelik ... İşin kötü yanı haftalardır araştırma yapıyorum okuyorum video izliyorum sonra ekme işleminden vazgeçiyorum .
Burayı bulmak da büyük şans oldu üyelik onaylandığından beri okuyorum yazdıklarınızı :)
Çok cesaretlendim şöyle iki üç saksı ekme kararı aldım
Umarım güzel sonuçlar alırım ✌️

Turkish man

Doktor
Merhaba arkadaşlar ‍♀️
Çok yeni üyeyim , elinde bir sürü tohum olan üstelik ... İşin kötü yanı haftalardır araştırma yapıyorum okuyorum video izliyorum sonra ekme işleminden vazgeçiyorum .
Burayı bulmak da büyük şans oldu üyelik onaylandığından beri okuyorum yazdıklarınızı :)
Çok cesaretlendim şöyle iki üç saksı ekme kararı aldım
Umarım güzel sonuçlar alırım ✌️
Umarım güzel sonuçlar alırsın. Takıldığın yerde buradayız

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Hoşgeldin kanka.
Butceni,kaç bitki yetiştirmek istediğini belirtirsen sana göre uygun bir şeyler çıkartırız hep beraber.
Bir de gunluk açarsın başladığında buradan,tohumdan hasata kadar yanında oluruz dert etme hiç.

ozlmmM

Üye
Hoşgeldin kanka.
Butceni,kaç bitki yetiştirmek istediğini belirtirsen sana göre uygun bir şeyler çıkartırız hep beraber.
Bir de gunluk açarsın başladığında buradan,tohumdan hasata kadar yanında oluruz dert etme hiç.
İki üç saksı yetiştireceğim küçük bir odamız var kiler gibi kullandığım oraya bir kutu koyup içerisinde yapmayı düşünüyorum
Bütçe de çok aşırıya kaçmadan
Bir de Akdeniz bölgesindeyim

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Kanka kutu ile olmaz o işler,binbesyuz lirayada sistem yapabilirsin onbeşbin lirayada..sen net olarak ayırdigin bütçeyi belirtirsen sana gün içerisinde bir liste yapar gondeririz.

ozlmmM

Üye
Kanka kutu ile olmaz o işler,binbesyuz lirayada sistem yapabilirsin onbeşbin lirayada..sen net olarak ayırdigin bütçeyi belirtirsen sana gün içerisinde bir liste yapar gondeririz.
En düşük bütçeli olandan yapacağım ya iki saksı için bu kadar mı teferruat lazım?
Bir de gördüm burada kutunun içinde yapmışlardı

Ü

Üye silindi 20072

Guest
En düşük bütçeli olandan yapacağım ya iki saksı için bu kadar mı teferruat lazım?
Bir de gördüm burada kutunun içinde yapmışlardı
Kanka ışık kullanicaksin,en ufak bir sikintida kutunun alev alması beş saniye aklında bir şema olması açısından forum içerisinde maliyeti en aza indirgenmiş grow setuplari var bir göz gezdir fikir sahibi ol ben tamamim hazirm basliyabiliriz dediğinde buradan yazarsın iletişimde oluruz hep beraber hallederiz..dörtyüz beş yüz liralık grow setuplarina kadar var forumda konular olarak.

ozlmmM

Üye
Kanka ışık kullanicaksin,en ufak bir sikintida kutunun alev alması beş saniye aklında bir şema olması açısından forum içerisinde maliyeti en aza indirgenmiş grow setuplari var bir göz gezdir fikir sahibi ol ben tamamim hazirm basliyabiliriz dediğinde buradan yazarsın iletişimde oluruz hep beraber hallederiz..dörtyüz beş yüz liralık grow setuplarina kadar var forumda konular olarak.
Çok teşekkür ederim yaa
Rica etsem linki atabilir misin sayfanın
Çok hakim değilim de

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Çok teşekkür ederim yaa
Rica etsem linki atabilir misin sayfanın
Çok hakim değilim de
RicA ederim.
Buradaki konuların bir çoğu aradığın soruların tam cevabı olacak,yetiştirme odan hakkında kıyaslamalar ve karşılaştırmalar yaparak ilerlersen senin için en uygun olacak malzemeleride kafanda şekillendirmis olursun bir bakıma,hepsine vakit buldukca göz gezdirirsen faydası olacaktir

Buraya

Bir de bitkinin genel olarak anatomisini yani isleyis duzenini ve terimlerin ne ifade ettiğini öğrenebilmen adına ayrı bir konu bırakıyorum,onada fırsat buldukça göz gezdirirsen senin hayrına olur.

Tikla

Başarılar : )

ozlmmM

Üye
RicA ederim.
Buradaki konuların bir çoğu aradığın soruların tam cevabı olacak,yetiştirme odan hakkında kıyaslamalar ve karşılaştırmalar yaparak ilerlersen senin için en uygun olacak malzemeleride kafanda şekillendirmis olursun bir bakıma,hepsine vakit buldukca göz gezdirirsen faydası olacaktir

Buraya

Bir de bitkinin genel olarak anatomisini yani isleyis duzenini ve terimlerin ne ifade ettiğini öğrenebilmen adına ayrı bir konu bırakıyorum,onada fırsat buldukça göz gezdirirsen senin hayrına olur.

Tikla

Başarılar : )
teşekkürler :)
Daha çok oku araştır diyorsun yani anladım
Okuyalım artık yapacak bir şey yok

Ü

Üye silindi 20072

Guest
teşekkürler :)
Daha çok oku araştır diyorsun yani anladım
Okuyalım artık yapacak bir şey yok
Estgfrllah,anlatabilmek için neyi anlatmaya çalıştığımızı bilmen lazım :) bir kaç gün bak sonra tekrar karar veremezsen biz el atarız konuya

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka hoşgeldin nasıl gidiyor grow işleri sanki vazgeçmiş gibisin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* ** ****** *** ******* ******* ***** *** ****** ****** ** *** ***** ***** ********* dready *** * ******* ******* ***** ***** ** ** ******* *********** ***** ******** ******* *** **** dready* ********* ***** ******** **
  • Night owl Night owl:
  • A ax-b:
    ***** ******** ****** *** **** ********* **
    +2
  • VendettaX VendettaX:
    +1
  • VendettaX VendettaX:
  • A ax-b:
    ***** ** ***** dready*
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • Q qimliqsiz:
    dready********** dready********** dready********** dready**********
  • Night owl Night owl:
  • VendettaX VendettaX:
    *** ********* ****** ****** *** **** ***** **** **
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ** ***** dready****** ** ******* ****** *** * ***** **** dready*** ********* dready** ** ** ***** **** **** ******
  • VendettaX VendettaX:
    ***** dready *********
  • Night owl Night owl:
    ** *** ***** ****** ****** ********* ******* dready ********* ** **** **** ******** ***** **********
  • VendettaX VendettaX:
    ***** ****** ***** **** *** **
  • VendettaX VendettaX:
    ******** ******** ******** **
    +2
  • Q qimliqsiz:
    ******** ******** ******** **
  • Q qimliqsiz:
  • B Bomberx:
  • Q qimliqsiz:
    ***** dready*** dready********** dready********** dready********** dready**********
  • B Bomberx:
  • Q qimliqsiz:
    dready**********
  • Q qimliqsiz:
    dready**********
  • Q qimliqsiz:
    dready**********
  • Q qimliqsiz:
    dready**********
    Q qimliqsiz: dready**********