9X Tombala SOG Denemesi (30.Gün Güncel Bloom Başladı)

Turkish man

Doktor
Eyvallah brom aman keyfin kaçmasın güzel günler yakında
Sensiz tadı çıkmıyo bro günlüğün :D
Ya inan valla böyle sigaralar bakıp duruyorum gidip iyice harman kalınca olmuyor gidip para verip almak istemiyorum sıkıntı yemin ediyorum bu narkotik abiler neden geldiler bize. Geldiniz bari 2 saksı bıraksaydınız yarı yarıya :D sen nasılsın bro nasıl gidiyor grow. Hepsini budamışsın

Son düzenleme:

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Ya inan valla böyle sigaralar bakıp duruyorum gidip iyice harman kalınca olmuyor gidip para verip almak istemiyorum sıkıntı yemin ediyorum bu narkotik abiler neden geldiler bize. Geldiniz bari 2 saksı bıraksaydınız yarı yarıya :D sen nasılsın bro nasıl gidiyor grow. Hepsini budaışsın
Ah be brom Allah top etsin onlarıda o şikayet eden şırpıntıyıda çok iyi anlıyorum seni brocm inan 3 aydır bir duman almadım budadım bütün yaprakları onları avuçlayıp kokluyorum bro harmanlıktan :D
Sabır be bro bendede oluyo kaşıntı gidiyim alıyım diyorum bi dünya para veriyorum dalga bide tırt çıkıyo ilaçlı milaçlı o zaman hepten fena oluyorum inat ettim bro vermiycem paramı kolpacılara
Eskisi gibi olsa adam gibi cigara verseler inan parasında değilim brocm

Çiçekleri kapattım ışıksızlar dün geceden beri yarın akşam 8 gibi vericem coblarla startı
Baya budadım bro fan yaprağımı diyolar büyük yaprakların alayını aldım

Turkish man

Doktor
Ah be brom Allah top etsin onlarıda o şikayet eden şırpıntıyıda çok iyi anlıyorum seni brocm inan 3 aydır bir duman almadım budadım bütün yaprakları onları avuçlayıp kokluyorum bro harmanlıktan :D
Sabır be bro bendede oluyo kaşıntı gidiyim alıyım diyorum bi dünya para veriyorum dalga bide tırt çıkıyo ilaçlı milaçlı o zaman hepten fena oluyorum inat ettim bro vermiycem paramı kolpacılara
Eskisi gibi olsa adam gibi cigara verseler inan parasında değilim brocm

Çiçekleri kapattım ışıksızlar dün geceden beri yarın akşam 8 gibi vericem coblarla startı
Baya budadım bro fan yaprağımı diyolar büyük yaprakların alayını aldım
Bende parasında değilim inan seninle aynı dertten şikayetçiyim.

Çok iyi yapmışsın bro içimden bir ses 7 tanesi dişi gerisi erkek diyor :)

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Eyvallah bro.. Bunların kafaları güzelmiydi bari :)
Bro 9lu ekip tırt cigaradan çıktı ama cigara da denmez yani yaprak sap çöp basmışlar ilacı satıyolar bide baya tohumluydu belkide erkekti bro ama şu iki tane ufak açık yeşil yapış yapış bi sigaradan çıkmıştı makasladım sigarayı ertesi gün ısıtıp açtım makası bro :D bol kokulu genetik bişeydi

Turkish man

Doktor
Bro 9lu ekip tırt cigaradan çıktı ama cigara da denmez yani yaprak sap çöp basmışlar ilacı satıyolar bide baya tohumluydu belkide erkekti bro ama şu iki tane ufak açık yeşil yapış yapış bi sigaradan çıkmıştı makasladım sigarayı ertesi gün ısıtıp açtım makası bro :D bol kokulu genetik bişeydi
O 9 tanesi belki Arnavut skankı olabilir aroması yoktur pek ama kafası var bende öyle b*k sigaradan çıkan bir tohum yaptım Arnavut skankıydı güzel baktım 120 gr kuru aldım sigaranın kafası çok güzeldi kendin bakınca daha iyi oluyor :) bende 10 tane slh den çıkan tohumlar var ya sog yapacağım yada dışarıda yapacağım karar vereceğim bir kaç gün sonra. Belki 5 tane de başka genetik var onları beraber sog yaparız.

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
O 9 tanesi belki Arnavut skankı olabilir aroması yoktur pek ama kafası var bende öyle b*k sigaradan çıkan bir tohum yaptım Arnavut skankıydı güzel baktım 120 gr kuru aldım sigaranın kafası çok güzeldi kendin bakınca daha iyi oluyor :) bende 10 tane slh den çıkan tohumlar var ya sog yapacağım yada dışarıda yapacağım karar vereceğim bir kaç gün sonra. Belki 5 tane de başka genetik var onları beraber sog yaparız.
Hah bro aynen arnavut marnavut bişeyler karaştırdı torbacı lavuk olabilir dediğinden
Olay ticari olunca adamların umrunda olmuyor ki bro nasıl olsa her türlü satıyolar ben güveniyorum dalgalara bro ben öyle uçuk kaçık kafaları kovalamıyom zaten rahatlatsın keyif versin kafasıda 2 saat tuttumu yeter bro o hızlı kafaları da yapıcaz inşallah su hasadı bi alalım 10 tane güzel genetik alıcam ikişer ikişer peşpeşe bağlıycam
Sen sog a baya sardın bro :) yap bi sog bence de tohumda bolmuş brocm destek atarız her türlü :) sog bizim işimiz :D

Turkish man

Doktor
Hah bro aynen arnavut marnavut bişeyler karaştırdı torbacı lavuk olabilir dediğinden
Olay ticari olunca adamların umrunda olmuyor ki bro nasıl olsa her türlü satıyolar ben güveniyorum dalgalara bro ben öyle uçuk kaçık kafaları kovalamıyom zaten rahatlatsın keyif versin kafasıda 2 saat tuttumu yeter bro o hızlı kafaları da yapıcaz inşallah su hasadı bi alalım 10 tane güzel genetik alıcam ikişer ikişer peşpeşe bağlıycam
Sen sog a baya sardın bro :) yap bi sog bence de tohumda bolmuş brocm destek atarız her türlü :) sog bizim işimiz :D
50 tane tohum var boş yere sipariş etmiyeyim diyorum hepsi de genetik sigara tohumları :) sog falan yapıp aradan çıkarayım hızlı bir şekilde diyorum

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
50 tane tohum var boş yere sipariş etmiyeyim diyorum hepsi de genetik sigara tohumları :) sog falan yapıp aradan çıkarayım hızlı bir şekilde diyorum
Oooo bro odanın birini kapat komple bence :D dışarda yapsan tarla olur brom :)
Yeni bi kabin tasarımıyla 4x4 16 kök sağlam sog olur bro ama indica sativa olayı sıkıntı sativa 3x boy atıyo indicalar genişliyo sadece bro

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
    hahahaha***** *****
  • bambam02 bambam02:
  • A ax-b:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
    ***** hahahaha** ******** ****** ********
  • Kanka Kanka:
  • A ax-b:
    ** **** **** *** **** **
  • Kanka Kanka:
    ******* **** hahahaha *****
  • Kanka Kanka:
    ***** **** ****** ***** ****** ** hahahaha*** ***** hahahaha ***** ****** ***
  • Kanka Kanka:
    ********* hahahaha
  • Kanka Kanka:
    ********** *** **** **
  • bambam02 bambam02:
  • A ax-b:
  • Kanka Kanka:
    **** hahahaha*** ***** ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** * ******* * ******* * **** ******* ******* ***** **** ******** ********** *
  • Kanka Kanka:
    *** ***** hahahaha**
  • A ax-b:
    ******** hahahaha*** ****** ******* ***** hahahaha ***** **** **** ****** *******
  • bambam02 bambam02:
  • Emmy Emmy:
    ***** ** *** ******* ** ******** ******** ***** ******** *** *** ***** ** *** **** hahahaha** ***** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
  • A ax-b:
  • muadip muadip:
    ***** ***** **** * **** ******* ******** ******** *** **** ********* **** ****** hahahaha*** ***** hahahaha**
    muadip muadip: ***** ***** **** * **** ******* ******** ******** *** **** ********* **** ****** hahahaha***...