90-100 dolar bütçe (max 200-250w) led ışık

freebird

Kıdemli Üye
önerilerine ihtiyacım var aliexpresste olur ama bi diğer sorum onlar gelene kadar cfl ampul işime yarar mı aliexpress gelme süresini bilmiyorum bi ay diye düşünüyorum bitkilerim 2 haftalık elektrikçi stil bi şey istemiyorum bakacağım alan da küçük ona göre makul fiyatlı kaliteli şeyler önermeniz daha iyi olur ☮

freebird

Kıdemli Üye
@patataes ordan alacaktım güvenilir gelmedi sahibindende başka bi yerden aldım sıfır ürün ikinci el çıktı keşke baştan ordan alsaymışım

Wireman

Üye
Bende sahibinden falan güvenemedim ve fiyatlar fazla gelince alieprsten 10tane 50w full spektrum cob led aldım kendim soğutuculara monte edip lehim yaptım astım kabinde duruyor biraz ısı veriyor yalan yok aliden gelene kadar bende 8 tane 23w cfl ile baktım kızlara sıkıntı olmadı sonradan full spektruma geçince biraz bocaladılar gibi geldi ama şuan sorun yok 500w toplam maliyeti 400₺ oldu bana

freebird

Kıdemli Üye
Bende sahibinden falan güvenemedim ve fiyatlar fazla gelince alieprsten 10tane 50w full spektrum cob led aldım kendim soğutuculara monte edip lehim yaptım astım kabinde duruyor biraz ısı veriyor yalan yok aliden gelene kadar bende 8 tane 23w cfl ile baktım kızlara sıkıntı olmadı sonradan full spektruma geçince biraz bocaladılar gibi geldi ama şuan sorun yok 500w toplam maliyeti 400₺ oldu bana
kendim yapamam teşekkürler

aliexpressten aldığın ürünlerin linkini atar mısın bende almak istiyorum ama beynim yanmış durumda şuan 4 saattir ışık arıyorum

freebird

Kıdemli Üye
aliexpressten aldığın ürünlerin linkini atar mısın bende almak istiyorum ama beynim yanmış durumda şuan 4 saattir ışık arıyorum
almadım öneri istemiştim aklımda bi şeyler var ama hiçbi ışığa kefil olmak istemiyorum artı ben 2 haftadır arıyorum 4 saat bi şey değil

Wireman

Üye
AliExpress'te yeni kullanıcı kuponuyla alışveriş yapalım.
TRY 14.34'lik kuponun burada!

Icarus

Kıdemli Üye
Üzücü haber sadece Çin'den Türkiye geliyor kargo bedeli olarak 1300TL civarında para ödemen gerekir. Ayrıca gümrük bedeli 2750 vs sana gelişi olur bu cihazın bütçende ilerleme varsa alternatif bakabiliriz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S serdar1122:
  • Coke Coke:
  • S serdar1122:
  • Coke Coke:
    *** ******** **** *** *** ****** ***** ****** hahahaha***
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
  • S serdar1122:
    ***** ******** ******** hahahaha* *** ******* ********* **** hahahaha**** *** *** ****** ****** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ********* ***** ******** hahahaha*****
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
    hahahaha ****** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ******** ******** hahahaha* *** ******* ********* **** hahahaha**** *** *** ****** ****** ***** ****** ***** ****** ******
  • S serdar1122:
    **** ********* **** ********** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Coke Coke:
    ***** ****** *** ***** ******* ********** ***** hahahaha***
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ******** hahahaha ******** **
  • Coke Coke:
    ****** hahahaha ****** hahahaha**
  • Bomberx Bomberx:
    ** **
  • Coke Coke:
    **
  • Coke Coke:
    ****** ****** ******** ********* ****** **** hahahaha** *** ****** ********* ******** hahahaha* hahahaha* ******
  • F FirstGrowing:
  • F FirstGrowing:
  • F FirstGrowing:
    hahahahahahahaha
  • F FirstGrowing:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha***
    NewGardener NewGardener: ***** ****** ******* ******* *** ********* ***