78 Günlük Mexican Airlines Autoflower ( Trichome Fotoları )

Shepard

Müptezel
Selamlar. Bitki 4.5 litrelik saksıda. Fotolar 76. günden. 77 de flush attım. Alttaki sömek dallarını aldım. Sadece ana koladaki 1. ve 2. kat olarak ayırdığım bölüm kaldı. Yabancı forumlarda ve youtube videolarında bu parça parça bitirme olaylarını görüyordum hep bu sefer bende denemek istedim. Tohum sponsordan asıl genetiğimin yanında hediye olarak geldi. 4.5 litrelik auto bitkideki performansa göre baya iyi tohum denk geldi diye düşünüyorum. Hasata son 3 gün :)

WhatsApp Image 2023-08-31 at 15.48.50 (2).jpegWhatsApp Image 2023-08-31 at 15.48.50 (3).jpeg
WhatsApp Image 2023-08-31 at 15.48.50 (4).jpegWhatsApp Image 2023-08-31 at 15.48.51.jpeg

WhatsApp Image 2023-08-31 at 15.48.50.jpegWhatsApp Image 2023-08-31 at 15.48.50 (1).jpeg

Selamlar. Bitki 4.5 litrelik saksıda. Fotolar 76. günden. 77 de flush attım. Alttaki sömek dallarını aldım. Sadece ana koladaki 1. ve 2. kat olarak ayırdığım bölüm kaldı. Yabancı forumlarda ve youtube videolarında bu parça parça bitirme olaylarını görüyordum hep bu sefer bende denemek istedim. Tohum sponsordan asıl genetiğimin yanında hediye olarak geldi. 4.5 litrelik auto bitkideki performansa göre baya iyi tohum denk geldi diye düşünüyorum. Hasata son 3 gün :)

Ekli dosyayı görüntüle 17991Ekli dosyayı görüntüle 17992
Ekli dosyayı görüntüle 17993Ekli dosyayı görüntüle 17994

Ekli dosyayı görüntüle 17995Ekli dosyayı görüntüle 17996
Gübre olarak ne kullandn

Shepard

Müptezel
Kanka valla on numara bayıldım senin bu growuna
Bu da benim aynı saksıdaki growum çorbacıydı kız çıktı
@İstanbul auto olduğundan şüpheleniyor çabucak pistil attı diye ama hayırlısı 12/12 devam edicem reveg riski almak istemiyorum
kanka teşekkür ederim öncelikle ve bende arkadaşa katılıyorum bu bitki autoya benziyor bu güne kadar hep auto yaptım autoyu tanıyorum o yüzden. Reveg riskini almayı gözden geçir bence. Kaç günlük şu an?

Shepard

Müptezel
80 günden daha kısa bir zamanda hasat almak en mantıklısı bence bazıları hasat süresini 90 gün tutup uzatıyor süreyi
3.7 litrelik saksıdaki bir northern lights auto bitkim 94 günde tamamladı gelişimini. Biraz genetiğe göre de değişiyor hasat süresi. Autoların geneline bakarsak dediğin doğru 80 günün üstüne geçmeye gerek yok istisnalar dışında

Easport

Yeni üye

Kanka iyi hasatlar Mexican airlines en çok merak ettiğim sigara kafa raporunuda paylaşırmısın :) tohum sipariş edeceğim ama sorun olur diye tribe giriyorum :(

Shepard

Müptezel
Kanka iyi hasatlar Mexican airlines en çok merak ettiğim sigara kafa raporunuda paylaşırmısın :) tohum sipariş edeceğim ama sorun olur diye tribe giriyorum :(
Dostum kafa raporu olarak bahsedecek olursak(fırında kurutma ile, kuruma kürleme vs yok ileride çok daha iyi hale gelecektir) öncelikle sigara long lasting dediğimiz türden her 10 dkda bir kapak alacağın türden değil. Etkileri body high dan ziyade biraz daha kafada oluyor. Full sativa bi sigara olduğu için bu da beklenen bi durum zaten. Bunu içip keyifli iş yaparsın el kol becerileri ya da beyin fark etmez her türlü günlük kullanımda uygun.(Fazla abanmadığın sürece yoksa iş yerinde ayıkır birileri :) ) Yetiştirme olarak bana sağlam tohum geldi 3 başlıydı ondan on numara dallanıp budaklandı. Gübreleme konusunda biraz hassas bir bitki fazla abanınca ya da eksik bırakınca direkt tepkisini koyuyor sana dikkat etmek lazım. Auto için ortalama hasat süresi 80 gün. Hasat miktarı sömeklerin şişmesi vs güzel bitkinin sömek içleri en zayıfında bile dolu oluyor. Biraz sokaktan aldığın ''oo iyiymiş lan'' torbacı sigarasını andırıyor. Elimde 1 adet vardı bu genetiğin tohumu. Bi daha yapar mıyım? Belki bir gün. Şimdilik bir sonraki hedef super lemon haze auto :)

Shepard

Müptezel
Ha birde yazmayı unuttum koku olarak kavanozda bekletip açtığımda baharat-salatalık-sakız kokuyor farklı bir kokusu var kesinlikle esrara benzemiyor. Yakıp içtiğinde ise havaya biraz diesel bir koku salıyor başka bir şekilde tarif edemedim :)

Myalcin35

Yeni üye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    *** ********* ** ** **** ******* ***** ****** ********* ** *** hahahaha* ********* ****
  • Narkotik Narkotik:
    Narkotik Narkotik: *** ****** ***** ***** ***** ******** ***** *** ***