75.günden selamlar (hasat edildi)

Selam kankalar toplamda 3 saksıdan 135 gr aldım çok iyi değil ama ilk grow için fena da değil bence :D sizlere bir sorum olacak sömeklerim fazla kurudu ama dallar bi tık elastikti sizce nerde hata yapmış olabilirim nem seviyesi 45 ti yarım saatte bir anksiyel fan içeri havalandırıyordu direkt sömeklere vurmayacak şekilde

Morded

Kıdemli Üye
6 gün daha beklemesi lazım sömekler çok kuru gibi gözükebilir ama içi yaştır muhtemelen kure işlemine de aldıgın da biraz daha yumuşar ha yok çok kuru kum gibi ise içleri dallar senin için problem olmaz direk al kurelemeye

6 gün daha beklemesi lazım sömekler çok kuru gibi gözükebilir ama içi yaştır muhtemelen kure işlemine de aldıgın da biraz daha yumuşar ha yok çok kuru kum gibi ise içleri dallar senin için problem olmaz direk al kurelemeye
Dediğin gibi içleri bi tık yaş kanka ama artık temizleyip küre aldım bile neyse bunu da öğrenmiş oldum teşekkürler :D

Ü

Üye silindi 16048

Guest
3 adet auto blue dream yetiştirmekteyim ve ilk growum binbir türlü sıkıntı yaşadım şu zamana kadar iki hafta öncede saksı başına 10lt suyla flushladım çiçekleri ama hala pek düzelme olmadı . Flushtan sonra silasın önerisi üzerine humik fulvik asit aldım ve saksı başı 4ml ph ayarlı suya koyup verdim . Sonrasında ise devam ettiğim gübreler sensei bloom a-b ve big bud şuan bunlarıda litre başına 1 ml olarak veriyorum pek iç açıcı durumda değil kızlarım ve nem makinem de bozuldu üstüne havlu falan idare ediyorum 10 gündür yardımlarınızı bekliyorum kızlarımı kurtaralım :(

Kanka selamın aleyküm bol hasatlar

Bilir kişi olarak söylemiyorum sadece kendi görüşüm

Bitkide yaprağın çok budama yapmamışsın

Tch lerin görünmicek seviyede

Bitkin havasız kalmış çok çabuk kurumaya geçmiş

Hala beyaz pistillerin gelişmekde fakat yaprak fazlalığından bitki verim verememiş ve gün hesabı yaptığın için seni yanıltır

İlk grow için erken davranmış olabilirsin 90 günü devirmeni öneririm usb mikroskop alıp üzerindeki thc lerine bakarak hasat zamanını öyle ayarlaman iyi olurdu

Postunu kaba taslak baktım ince detay bakmadım sadece gözüme çarpanları paylaştım şuan bitkin ne durumda bilmiyorum kafat şuanki fotosuna yorum yaparak sadece kesmem gerek düzelme gibi Bi şansı kalmamış

Bidaki growunda aynı hatalara düşme bitkine müdahale etmeden önce bilmiyorsan sor fakat yumurta gö te dayanınca değil

Bitkine vakit ayır fakat en önemlisi Bitkine sorumluluk ayır bundan kastım baştan sağma suyu ver ışığı aç git kafana göre takıl değil ışığın açıkken zamanın varsa yanlarındaysan 2 saate bir git kontrol et kendinden bişiler kat toprağını okşa yaprağını düzelt saksılarının yerini değiştir " ışığı sömek dalları alıcak şekilde "

Kazasız belasız bol hasatlar başarılar...

Morded

Kıdemli Üye
Kanka selamın aleyküm bol hasatlar

Bilir kişi olarak söylemiyorum sadece kendi görüşüm

Bitkide yaprağın çok budama yapmamışsın

Tch lerin görünmicek seviyede

Bitkin havasız kalmış çok çabuk kurumaya geçmiş

Hala beyaz pistillerin gelişmekde fakat yaprak fazlalığından bitki verim verememiş ve gün hesabı yaptığın için seni yanıltır

İlk grow için erken davranmış olabilirsin 90 günü devirmeni öneririm usb mikroskop alıp üzerindeki thc lerine bakarak hasat zamanını öyle ayarlaman iyi olurdu

Postunu kaba taslak baktım ince detay bakmadım sadece gözüme çarpanları paylaştım şuan bitkin ne durumda bilmiyorum kafat şuanki fotosuna yorum yaparak sadece kesmem gerek düzelme gibi Bi şansı kalmamış

Bidaki growunda aynı hatalara düşme bitkine müdahale etmeden önce bilmiyorsan sor fakat yumurta gö te dayanınca değil

Bitkine vakit ayır fakat en önemlisi Bitkine sorumluluk ayır bundan kastım baştan sağma suyu ver ışığı aç git kafana göre takıl değil ışığın açıkken zamanın varsa yanlarındaysan 2 saate bir git kontrol et kendinden bişiler kat toprağını okşa yaprağını düzelt saksılarının yerini değiştir " ışığı sömek dalları alıcak şekilde "

Kazasız belasız bol hasatlar başarılar...
Biz o bitkiyi iyi edip saglına kavuşturup hasat edeli çok oldu kanka o bitki şu an saglık lı thc oranı bol bir şekilde kurelemeye girdi :D

Morded

Kıdemli Üye
Ooo güzel ozaman Kanka fakat yorumumu o fotoya yaptım :)
Yarasa gübresi dogru sulama ve ph kontrol ile bitkinin yeterli ve dogru besinleri almasını saglayarak eski yapraklarını döküp alttan gelen küçük yaprakların saglık lı olmasını sagladık 2 3 haftada düzelme oldu ve saglık lı trikom takibi yapılmış thc ler süt beyaza dönmüş Bi şekilde hasat edildi konuyu tamamen Bi göz atarsan görürsün kanka :D

Ü

Üye silindi 16048

Guest
Yarasa gübresi dogru sulama ve ph kontrol ile bitkinin yeterli ve dogru besinleri almasını saglayarak eski yapraklarını döküp alttan gelen küçük yaprakların saglık lı olmasını sagladık 2 3 haftada düzelme oldu ve saglık lı trikom takibi yapılmış thc ler süt beyaza dönmüş Bi şekilde hasat edildi konuyu tamamen Bi göz atarsan görürsün kanka :D
Kanka dediğim gibi kaba taslak resimlere baktım ama sevindim düzeldiğine inanmak başarmanın yarısıdır :))

Grow Muhabbetleri
Help Users
    $uicideboy$ $uicideboy$: ***** *** ******** ******