70 günlük

Aguş

Doktor
Işık döngünü 12 saat açık 12 saat karanlık olarak değiştir ayrıca altlardan baya bir budama ya p çok gereksiz dal ve yaprak var

Cashh

Doktor
70 günlük
250 watt led ışık
Günde 5 kere 15 dakika fan çalışıyor
Ledler 14 saat açık
Kabin sıcaklıgı 17 ile 26 arası değişiyor
Hem kirli hava fanı hem vantilatör mü çalışıyor günde 5 kez 15 dakika yetiyor mu böyle her saat 15 dakika düşünüyordum ben ama yetiyorsa bende günde 5 kez 15 dakika yapayım kirli hava çıkışı ve vantilatör

zeko dayi

Müptezel
enterasan 70 günlük ağaç ama bomboş gibi geldi
sömege girmemiş sanki 70 gün daha beklicen gibi

Aguş

Doktor
Hayır bitkinin boyunu düşün yarısından aşşada kalan yaprakları al altlardan ışık görmeyen dallarıda al

Cashh

Doktor
Temiz hava girişide var
Peki ne kadar olması lazım kıdemli üstad
Şöyle dostum bu değişkenlik gösterir cevapları olan bir soru çünkü bitkinin büyüklüğü kaç günlük olduğu bulunduğu yerin alan büyüklüğü ve ne kadar zamanda bitki oradaki havayı tükettiği ile ilgili veri olması gerekir ki net bir çizelge oluşsun. Temiz hava girişinden ziyade kirli havanın tahliyesi daha önemli çünkü kirli hava çıkarken temiz havayı dışarıdan alıp vermesen bile bir hava girişi olacaktır.

CahilKush

Doktor
Dostum giriş ve çıkış fanlarını 7/24 çalıştır bence hava giriş çıkışı ışık kadar mühim bir konudur. 12/12 ye geç artık gerçeği aguş geriye kalan tün detayları yazmış üzerine pek bir bir demeye gerek yok ama fanların çalışsın kanka Zararı olmaz yararı olur bitkiye çok kuvvetli olmayacak şekilde rüzgar çarptır dalları kuvvetlensin.

Cashh

Doktor
Dostum giriş ve çıkış fanlarını 7/24 çalıştır bence hava giriş çıkışı ışık kadar mühim bir konudur. 12/12 ye geç artık gerçeği aguş geriye kalan tün detayları yazmış üzerine pek bir bir demeye gerek yok ama fanların çalışsın kanka Zararı olmaz yararı olur bitkiye çok kuvvetli olmayacak şekilde rüzgar çarptır dalları kuvvetlensin.
Kanka 7-24 gereksiz gürültü bence ama tabi tercih diyelim

Grow Muhabbetleri
Help Users
    B bandaleros: ********* ******* ********